Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Zdaj pa je čist vse zbrklano s temi oznakami :blink:

Če hočeš naročit SAVA RACING SOFT????? Kaj rečeš? MC18?

Če hočeš naročiti SAVA RACING MEDIUM?????????' MC16?

To naj se razjasni potem pa dalje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš naročit Sava racing medium rečeš MC16 racing medium, če hočeš naročit Sava racing soft rečeš MC16 racing soft!!! Sava MC18 je drug tip gume!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah drek.. Lih zdej gledam.. Sava racing soft se ne da dobit v dimenziji 140/60/13.. Jaz mam zdaj 140 zadej in mi je ql... NEbi sel na 130, ker je spec cisto drugo obnasanje skute.

Zdej ce mi lahko kdo pove okvirno ceno Sava racing soft (130/60/13, 140 se ne da dobit) in Heidenau racer k61 (140/60/13, ali pa 130).

Na koncu bo odlocala cena..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko keri zrihta Metzeler M17 140-70-12 in 120-70-12 za 18.000 nekje? :? Ker če bom na one v Stupitu čakal, bom si še porodniško vzel O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko keri zrihta Metzeler M17 140-70-12 in 120-70-12 za 18.000 nekje? :? Ker če bom na one v Stupitu čakal, bom si še porodniško vzel O:-)

Motor Jet obisci :) Pa mislim da za Stupit bo se porodniska premalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki je že MotorJet?  :hmm:

Ce gres od mene samo ravno gor do rondoja v rondoju spet ravno pa prides do pokopalisca.V tistem kriziscu gres desno in od krizisca 100m naprej je tabla Foto lab in tja not na dvorisce zavijes pa si tam .) Ce pa ti ni za iskat pa pridi do mene pa grema z cip gtijom tja :) :D

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skero: ne kupuj več Michelina, ker je dokazano za en drek (razn tega, da fino plačaš zanj). Po vseh testih v revijah je bil na zadnjem mestu, zato ti raje priporočam srednjo kakovost (Heidenau, Metzeler) ali pa višjo (Dunlop GT 301 ali 207). Skratka, tu nekje se odločaj, ostalo je pa ološ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sva s prijatlom šla po gumo za skuter, pa je reku da bi rad dunlop gumo,

pa je bla 12k sit, pol se je pa rajš odloču za Sava MC16 6630 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sva s prijatlom šla po gumo za skuter, pa je reku da bi rad dunlop gumo,

pa je bla 12k sit, pol se je pa rajš odloču za Sava MC16 6630 SIT.

edino pametno :yea2:

jst mam tud mc16 pa je zame ?ist dobra :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tale guma, jo kdo fura?

Pirelli SL 36 DJ DRAGON

post-18-1087823312.jpg

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz furam take Pirelli 130/60/13 na Area51. Kaj naj rečem, kakšnih racing gum še nism vozu tko da ne morm primerjat. Je pa dosti boljša od navadne Sava MC16 130/70/12 na Spy-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj fura sploh kdo razen mene MITAS gumo? Ker me zanima še kakšno drugo mnenje o tej gumi.... :hmm:

Jaz sem z njo ful zadovoljen. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj fura sploh kdo razen mene MITAS gumo? Ker me zanima še kakšno drugo mnenje o tej gumi.... :hmm:

Jaz sem z njo ful zadovoljen. :yea2:

kokr jz vem so jop mel eni na scootu original pa niso bli zadovolni ker nj bi bla k plastika sam to je tko :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam haidenau (140 70 12) na SF2 pa je super tut pri večji hitrosti :OK:

Ja, glavno da je na gumi napisano "reinf (orced)", kar pomeni, da je narejena za nad 100km/h. V to si potem lahko siguren, da ti je ne sleče ali da jo raznese.

Prej ko sem našteval gume gor sem pozabu omenit Savo, pa sem vido, da so jo že kolegi. Torej tudi MC16 je priporočljiva, ker se je izkazala za zelo dobro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja booper je res bedna za pilot sport bi težko reku sm ok dau sm jo gor prejšn let tk da bom vidu kva bo letos

morm jo pa odspred zamenat tk da me zanima kva bi blo dobr dat...če mi kdo svetuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ko sem našteval gume gor sem pozabu omenit Savo, pa sem vido, da so jo že kolegi. Torej tudi MC16 je priporočljiva, ker se je izkazala za zelo dobro ;)

Sam moj haidenau je krepko mehkejši ko sav MC16 al pa tut sava racing soft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moj haidenau je krepko mehkejši ko sav MC16 al pa tut sava racing soft

:xx: :lol1:

Tukaj si ga pa pošteno mimo vsekal. Lahko pa mi kupiš sava racing soft pa grema malo na studence na rondoje..... :rolleyes: Lahko pa zdaj tud :P :)

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moj haidenau je krepko mehkejši ko sav MC16 al pa tut sava racing soft

Sej to nima vlke veze. Bopper je tudi mehkejši od GT 301 pa ima zaendrek oprijem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!