Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Moja babica ma tudi na gtiju ko ma od kosilnice cip noter ko nese vodo vodoravno 8,25m na spredni desni koli ko se pele rigverc savo na predni desni ko gre v ovinek pa ma Dunlop zdaj pa bi rada menjala kaj naj da gor?Heidenau al Savo?Aja pa ene kvalitetne rabi ker po rondojih rada nori :)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če rada pretirava z žlauhom je dunlop definitivno prava izbira, če pa v rondojih vozi desni zadni oz lev na desni te pa bojo metzeler ql pomoje ;) :naughty: :lol1:

aja čip ma, hum te pa kr dunlop bo treba ja

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea vem. Mam že z mojo bakico dovolj težav :hmm: Ker oni tvoj chip tuning tako dela z mojo samohodno kosilnico VIKING, da jo na levo kolo dviga neglede v kerem ovinku. In zdaj študirama, če naj vrževa orginal gume gor (sam pol jo bo spet dvigalo), al pa Sportmax s 190 širine, ker drugače jo piga, če rikverc kosiš travo :doze: Samo so me že zadnjič čudno gledali na meji, ko sem šou z toto samohodko v Graz v Mediamarkt, ker pri nas ne dobiš take neonke, da bi pokrila prednjo rezilo :? Kaj šele, če bi mel Dunlop gor! Mi jo zaplenijo, ker s tako lahko samo po štreki voziš (Grobnik). Zadnjič je en zmagal v "open klasi" z tako kot jo ma moja baka :lol1:

P.S.: ne smem več tolko pit totega Old Nicka ;)

Slika zmagovalnega bolida:

MB555.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v tem je problem ker je cip premocn in dobesedno kole na samohodki dol sezuje da o gtiju nena govorim....Zdaj ze celo studiram da bi na oklepno vozili rajsi dal gor gosenice kot pa kake Metzlerke :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če jo dviga si razmišlo že da bi nabavo trše kole, zadnič sem gledo neke hutchinson, baje še lepše drsijo kot če daš gor buraggo, čene pa vsaj te podmaži z wd40 no <_< mislim d0h :blink:

drugače pa če te dviga na levo kolo je tukaj vrjetno kriva pokvarjena cinšpula saj tok meče direkt od čipa v tla B) ;) in dobiš takoimenovani krisbaum efekt

aja za oklepnika ja, ki ma ojačan čip... hm treba kupit gosenice metzeler goseventeen, ki so posebej prirejene za cevi ki nesejo 33,40 m vodoravno B)

lp

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, gosenic nebom dal, ker v ovinku pol ni pravega nagiba, pa bi se pol mogo togo premikat, pa še travo pomendra :hmm: Mogoče mi je diferencial odpovedo, samo drugače čisto vredu deluje, če reduktor vklopim. Lahko režem travo pod kotom 110 stopinj. Pa rezilo je že tak močno, da ko sem jo zadnjič pusto na mestu stat, sem mogo spredaj vitl ven potegnit pa za našo Mirko zahaklat (Mirka = Jablana), ker drugače bi mi noter ostala. Sej gosenice so fajn, samo pol ne morem v "open-klasi" tekmovat na Grobniku. Zdaj sem se že naučo jo na prednjo kolo ustavljat :yea2: Sej bi ji dal alarm noter, samo je problem, ker nima blinkerjev, da bi potem se prižigali pa vgašali ob vklopu in izklopu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te pa kristbaum odpade, pa goseventeen tudi, te pa najboljše buraggo, pa še powerslidi bojo lepši

drugače pa je z totim diferencialom na 3 kole (ja ena je za bremzanje ne) jeba kr ne dobi leva zadna dovol gasa in se lahko po travi naganjaš brezveze

všeč mi pa je ta kot 110 stopinj, jaz še lani s čipom nisn dosego več kot 98stopin pa še to na mehki travi, zgleda je letos se bakica še posebej potrudla z čipom ter prešaltala na manj mikronsko tehnologijo

sicer pa če si navajen na sedanji handling ostani pri enakih gumah, samo kupi jermen vita+ bo bolše šlo :) B)

malo nas meče, a? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, zdewj bom spet smetil.. Vprasanje je mal bolj za Tomozukija..

Em, savo racing soft lahko dobim za 7k v dimenziji 130/60/13. Trenutno mam gor 140/60/13.

Zanima me, kok bo vplivalo to na lego skuterja ? No po taki ceni jo dobim.. Heidenau bi skoraj rajse mel, ker je tudi v 140... tak da nevem..

Roba, si kej zvedu za ceno?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, zdewj bom spet smetil.. Vprasanje je mal bolj za Tomozukija..

Em, savo racing soft lahko dobim za 7k v dimenziji 130/60/13. Trenutno mam gor 140/60/13.

Zanima me, kok bo vplivalo to na lego skuterja ? No po taki ceni jo dobim.. Heidenau bi skoraj rajse mel, ker je tudi v 140... tak da nevem..

Roba, si kej zvedu za ceno?

lp

Jo! .) Pomoje nebi nič vplivalo na vozne lastnosti, pa še 7.000sit je kar lepa cena. Lahko pa v Stupita vprašaš, po kolko bi ti oni zrihtali MC16 s 140 dimenzije ;) Pa bi jih jas probal nasrat za 10% popust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem da racing soft ne obstaja v 140/60/13.. 130 je max..

A da je heidenau racer k61 7k? Kurc, bom pol kr heidenauko vzel.. No lej, se prek zs slisva, ce ti bo ratalo popust zrihtat O:-)

Hvala;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj si ga pa pošteno mimo vsekal. Lahko pa mi kupiš sava racing soft pa grema malo na studence na rondoje..... :rolleyes: Lahko pa zdaj tud

Ja glej jaz sem gledal na dotik pa v tej smeri zaj na rondoju vem da racing soft vreji prime moje heidenau pa še kaj full glih nisem nagnu. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ok...sm

navadno mc 16 ti dobim za 4k... 

ja no.. 

Kje jo dobiš za 4k?

Mene tudi zanima kje majo Savo mc16 za 4k, te bi si jaz kar eno za rezervo kupo :naughty:

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V karanju V Gumitehni (industrijska trgovina :hmm: ) majo sava mc16 za 6.631,20sit in mc16 racing soft za 11.377,20sit :P :P :P :P Pol pa mal veze upoabš in dobiš dve racing soft za 14k in si zmagu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V karanju V Gumitehni (industrijska trgovina :hmm: ) majo sava mc16 za 6.631,20sit in mc16 racing soft za 11.377,20sit :P :P :P :P Pol pa mal veze upoabš in dobiš dve racing soft za 14k in si zmagu .)

Takoj ti dam 15000 za racing soft. :)

Kdaj jih greva iskat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč, pred davnimi urami, je živel človek z imenom Uroš ki je venomer odlašal nakup zadnje gume. Nato je nekega dne prišel _OKI_ in mu dejal: stari pa kaj ti vidiš kako gumo maš? On: Kako te?

Ilustriral: _Roba_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!