Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Jst sm pa že probu z alkoholcem, nazadnje sm pa kr z bronza barvo pobarvu in je po enmu letu še kot novo,no skor novo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdj mam že kakšn tedn nove gume (sava racing soft in mc16) in je sprednja že kj lepo obrabljena. Bo treba v bodoče bit mal bol nežen z njo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašal bi kje v mb ali okolici se dajo kupit dunlop gt301 pnevmatike, če kdo ve naj prosim napiše da ne bom iskal po trgovinah,...

serviser bi mi sicer rad prodal heidenau k61, pa imam zdaj ene heidenau pa so trde in slab oprijem imajo tak da ne vem.., če jih kdo ima naj kaj napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heidenau racer so zakon.. Se ne bos zajebal. Sm lepo jih segrejes pa so ql.. Ce so pa stare pol so itak da trde..

Drgac sm pa zlo presenecen nad savinem supportom.. Tko hitr in podrobn mi niso se v nbeni firmi odgovoril..

Ko bom menjal obe, bom dal spredaj racing soft, zadaj navadno mc16..Tko mi je glavni savin dizajenr gum svetoval.. Doma ma tud aeroxa :OK:

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi dal savo gor pa ni mojih dimenzij imam 10" gume in je izbira res majhna, hočem pa čimbolj gladke in mehke gume z dobrim oprijemom, izbiram pa med heidenau k61, dunlop gt301, rajši bi dunlop kupo pa ne vem kje..drugače pa sem malo bral in same dobre stvari o tej heidenau gumi pišejo po netu (pa še serviser me očitno ni napiz..), tak da jih bom verjetno gor dal pa fertig

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem danes naročil neko MITAS gumo :D

bmk, tak bom skutera prodal spomladi <_<

gumo pa sem moral menjat, ker ta ni bla već vozna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem danes naročil neko MITAS gumo :D

bmk, tak bom skutera prodal spomladi <_<

gumo pa sem moral menjat, ker ta ni bla već vozna :D

hehe, skrajni čas da boš menja gumo še malo bi burnoute izvaja na mitingi pa bi se lehko po felni domov pelal :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah jutri preden jo grem dol dat bom en burnout naredu ce mi bo ratal.. Kr me skutr fino zajebava zdej s tem hlajenjem, pa nekaj ne grabi gas.. Ko se pocasi pelem v krizisci... da bom dal gas.. pa rabi ene par sekund za zagrabi :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Aprilia servisu je menjava gume 2500 SIT (pol delovne ure)

:blink: :blink: :blink: :blink:

meni so rekli pri vulkanizerju pri katerem bom tudi gumo kupil 700 sit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pri Apriliji ti tut rečejo, da je zastonj, pol pa prideš iz trgovine, pa kr tak pogledaš na račun, pa vidiš, da so ti delo zaračunali. Pol pa greš kurcat nazaj, pa ti rečejo, da je zastonj samo ob servisu

*pfuj*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!