Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Čuj tak je pač svet, boljše pridejo skoz tisti, ki, če jim šrauf manka grejo preprosto in ga drugemu odvijejo in sebi nazaj zavijejo, kot pa tisti del, ki rajši gremo v shop po novega.. <_<

Da nem čist :topic: : S savo mc16 imam najboljše izkušnje, pa če najbol poceni so pri nas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sava gume so zelo vredu ;) sam razmišlajm da bi dal Savo racing soft na sprednje kolo in savo MC16 na zadnje kolo, to je pomoje odlična kombinacija ;) oz, da bi dal odspredaj in zadaj Bridgestone ML50 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy, tocn to mi je dizajner teh gum pri savi svetoval;) Nared tko k si reku.. soft spredaj, navadna zadaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy, tocn to mi je dizajner teh gum pri savi svetoval;) Nared tko k si reku.. soft spredaj, navadna zadaj..

;) bom probal ja na to varianto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ravno včeraj dal gor GT301, ker jo je foter nekje dobu za pol cene (6 jurjev), tak da sem se odločval med Hajdinavko pa tem, pa sm dal Dunlopko gor.

Glede lege težko povem, še nisem 'polagal' pa čakam, da se guma malo uteže, pol pa ...

V vsakem primeru, je pa že od orginalne pirellijeve širša za cca 1cm, čeprov so iste širine :? natančnost pa taka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sava gume so zelo vredu ;) sam razmišlajm da bi dal Savo racing soft na sprednje kolo in savo MC16 na zadnje kolo, to je pomoje odlična kombinacija ;) oz, da bi dal odspredaj in zadaj Bridgestone ML50 ;)

Jst mam zdj isto kobinacijo gor in je res zakon. Sam morš bit z sprednjo zelo nežen, ker men jo je že kr pošteno pobral---> hehe več kot prej maxisovo v šterih letih :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mojo novo pridobitev.. Jutr morm it zamenat.. Dns nism uspel, kr je treba avspuh dol snet..

Evo je:

post-18-1089227495.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm če si napise farbov na nemontirani gumi se ti zna zgodit da ko jo boš napumpal pa se bo razširla da ti bo napis razpokov <_< drugač pa heidenau rox pa še fajn škriple ko žlajfaš :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozn.. sm pr stran se itak ne razsir kej dost.. Itak pa bo treba v vsakem primeru se 1x cez it...

Ja, sm zato dal floki zravn, da se vid:P Tko seka guma:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm če si napise farbov na nemontirani gumi se ti zna zgodit da ko jo boš napumpal pa se bo razširla da ti bo napis razpokov  <_<  drugač pa heidenau rox pa še fajn škriple ko žlajfaš  :D  :D

tut beno je na svoje Bridgestone-ke ML50 pobarval napise, se prednjo jih je dal na feltne in ko jih je dal na feltne je napis ostal popolnoma enak ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Na motorju imam še originalne gume ki so za en ku.. ampak vsen bom že potrpel. Ne dolgo nazaj sm ugotovil da je prednja guma bolj obrabljena od zadnje :? . vsaj kolkr jaz vem se je zadnja ponavadi prej znucala. :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilna obraba gum je taka kot jo imas ti, da se sprednja bolj obrabljen kot zadnja ;) to je pa zato, ker ko ti bremzas se vsa teza prenese na prvo kolo in nastane vec trenja med prvo gumu in asfaltm ;) tak da nic skrbet za to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tut čudn obrabilo to. Zadna bl po sredi ker ze zalagam tok, Spredna pa nekje med robom in sredino. Tam profila skor da ni več. Tko špičasto zej zgleda sprednja guma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa heidenau rox pa še fajn škriple ko žlajfaš :D :D

piz** moja pa nič ne škriple, niti ko bremzam, niti ko burnout izvajam :BUA: :BUA: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P*zda jst pa sploh ne morm nrdit burnouta!!!! Kar hoče mi spredn del motorja naprej tišat!! Tud če se obesm gor z vso težo!!! Pol pa nevem a mi gume tolk primejo al kaj je? Še frend s frčotom ga uizi naredi!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kadi se pa sam iz avspuha. :lol1: :lol1:

B) pa to je neka za ku*** guma gor tak da nemreš niti pričakovat da bi se kaj kadilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P*zda jst pa sploh ne morm nrdit burnouta!!!! Kar hoče mi spredn del motorja naprej tišat!! Tud če se obesm gor z vso težo!!! Pol pa nevem a mi gume tolk primejo al kaj je? Še frend s frčotom ga uizi naredi!! :unsure:

ti maš premalo močen motor, in ne predobre gume :D

Res. ČE misliš da ti bo z običnim ditechom vrtelo ko za hec, si se zmotu.

Raje daj po tleh malo olja, se postav s sprednjo gume pred neko škarpo, pa nej ti en malo drži zadnji konec v luft, da se ti guma začne obračat in zagreje .. pol bo pa mogoče šlo :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre z navadnim di-techom burn out naredit. Ce je meni uspelo z Vivacityem z blokadami te bi moglo tudi ditechu ane :? :D :D :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!