Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

z zablokiranim ditechom mora it brez problema. je pa reku en tule na tem forumu d ga je nesu odblokirat, pa mu ni pol nikamor vleku (zgleda si niso vzel casa za valjcke), in d je v en breg k je prej zablokiran z dvema su 40, odblokiran vleku z dvema le se 20. kako je pa s tvojim?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok: Men se pospeški sploh niso spremenil k sm dau blokado ven!! Mogoče so še clo mau boljši k prej se je motor ful matru k več ko 50 ni šlo!! Tud z dvema se da normalno peljat v klanec 50-60 (tud odvisno od klanca) po ravnini gre pa isto ko z enim!! Res pa je da mau več cajta traja da pride do top speeda!!!

@GP ditech: kak? men ne rata!! pa se z vso težo obesm na sprendjo belanco pa bremzo držim do konca stisnjeno!! motor pa kar hoče naprej!! tud če sm z vso težo na belanci!!! Kar preskakuje mi sprednja guma!!! Pomoje je to zato k je spredi še kar lahk uzadi pa dost težji!! Pa recimo tud na travi al pa pesku mi zakoplje sam da speljem sploh ni treba bremze držat!! Ah nevem kva je to!! Uglavnem u kurcu je vse skupi :D !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne rata dvign zadn konc mal z nogo .) vedno uspe :)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zablokiranim ditechom mora it brez problema. je pa reku en tule na tem forumu d ga je nesu odblokirat, pa mu ni pol nikamor vleku (zgleda si niso vzel casa za valjcke), in d je v en breg k je prej zablokiran z dvema su 40, odblokiran vleku z dvema le se 20. kako je pa s tvojim?? :hmm:

To je zaj res hudo :topic: ampak vseeno.

Zakaj bi menjal valčke pri deblokiranju skutera? :? :blink:

Te pa ni tak da ko se odblokira je optinalno (tovarniško) nastavljen?

Vsaj moj Aerox je bil.... pa od kolega Runner, pa od drugega kolega Spy....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je tema stara sam nečem nove načenjat <_< Tako pa vas sprašujem če je to normalno da sm z gumami naredu čez 6.000 km je kar zlizana pa se še kar drži :hmm:

Aja pa je kak cenejši razred gum ko jst res nebi dal 11.000 za eno usrano(ok ni lih usrana) gumo :? Jst mam gor kar neke pa so vzdržljive...jaooooo pa kak cviljo :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heidenau dobis za okoli 8k..

Drugace se ti pa splaca sava mc16 navadna, ki je super guma, pa napol zastonj je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa zadi sava mc 20 ker druge ni blo jst sm se pa hotu vozt. Spredna je tut že boga bo treba novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Eno prošnjo imam.

Naj nekdo prilima kakšno sliko od Sava racing soft MC16 gor da vidim kakšni so napisi in označbe. Se menim za ugoden nakup pa nebi rad dobil navadne MC16 :)

A dam zadaj raje medium gor zaradi obrabe? Skuter ni friziran, samo brez blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni fora da iščem najcenejšo gumo, važn da je čim boljša in racing soft nameravam kupit pa me zanima če ima kakšno posebno oznako na boku, morda napis racing soft...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni fora da iščem najcenejšo gumo, važn da je čim boljša in racing soft nameravam kupit pa me zanima če ima kakšno posebno oznako na boku, morda napis racing soft...

Tole je na gumi!

post-2488-1105744198.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dons sem šel z skoraj novimi racing soft gumami malo polagat na en parkirišče da se zaščitni sloj odstrani, in so se v 10 minutah robovi profila že natrgali. Zadnje gume po sredini že manjka kakšen milimeter se mi zdi, po prevoženih ca. 150 km.

Zgleda bo potrebnih kakšne 4 pare na sezono :D .

Oprijem je fenomenalen, vreden tega dnarja, guma se drži čisto do roba tudi na gladkem asfaltu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredaj daj sava racing soft, zadaj pa sava racing medium, pa bo  :)

jest sm to letos dav gor, pa sm zaenkrat kr zadovolen, sicer nism mogu se tok sprobat oprijema ker je premrzu asvalt pa se dost je svinsk od soli :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm to letos dav gor, pa sm zaenkrat kr zadovolen, sicer nism mogu se tok sprobat oprijema ker je premrzu asvalt pa se dost je svinsk od soli  :angry2:

Ko boš sprabal, prosim poročaj, predvsem kako se zadaj mediumka obrablja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!