Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

mogoče je tole malo offtopic, ampak u eni motoristični reviji sem bral, da en folk kupuje predobre gume.

pa sm sam tk zabuleno pogledu, pa brau naprej. pol pa piše, da je fora u tem, da če kupiš ene full dobre gume, ni tok kul, zato ker namest da bi jih na cesti obrablu, nabiraš prah s ceste itd.

mal se zamislte :P .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misls predobre, jst ne stekam.

Seveda je folk numn ko daje po 1000+€ za komplet avtogum.

Za M3 je pol idealna guma Sava 195/60/18 M+S do 160km/h. :?

Kera avto revija?

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet gum za našo vectro karavana pride tud tu nekje 1000eur. Pa gume niso tekmovalne da bi se prah gor nabiru :doze:

Je pa vectra športn model, in ma gor nizkoprofilne, široke gume, mer točn ne vem...

Pa so te gume 100000% bolš od tiste gume savine, čeprav tud sava ni slaba za pozim...

Gre se pa za to, kak noro te gume držijo v ovinku..

Prejšna vektra je bla pa še neki predelana pa je res letela noro (števc do palčke) pa je še kr noro vlekl...

Tist avto je pa res mel ornk športne gume, je pa fora da si se mogu pru fajn pelat ene 10km da so se ugrele prej pa niso nč držale, ko so ble pa tople je šlo pa 150čez ovinek, pa jih ni prestavl za milimeter .)

Zdej sm pa že fejst off topic!

Pa po moje predobrih gum ne moreš kupit, razen če slajzarce uzameš :P , ki so pa tako ali tako prepovedane za cesto..

Pa na gumah ne šparat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to za aute ti govoris al za motorje?

ker recmo se ne splaca kupt za usakdanjo voznjo SLIKE gun k jih majo za derkat k se fulll dobr pridemjo na suhi podrali(more bit uredu asvalt) na mokri je pa ko da si na ledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kake prave dirkalne gume so lahk za normalno cesto slabše kot kakšne cenješe ker morajo pridit na določeno temp., ki jo je pa včasih težk oz. ni možn dosegat na normalni cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest mam pa eno prasanje. Če kdo pozna gume na runnerju guma ma gladko površino potem pa ima kot nekakšn rob. In ko sm motor polagau če sem ga preveč sem imel občutek kot da bom padej ker je motor tekel po tistem robu. Mislim da imajo to vse originalne gume. Ali mislite da tega na drugih gumah ni al majo to sam runnerji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Alo alo!

Rabim nove gumice za mojga stalkerja, se pravi 10 col. Trenutno mam gor še originalne cross balone od Pirellija. Kakšno je trenutno stanje na trgu, kaj se splača kupit? Sava, Hedienau? In kot drugo, KJE se splača kupt?

Fala vam lepa! :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

no js sem pa danes opazu da mam že kr znucano zadno gumo na runnerci in nek že clo tista vlakna ven gledajo :huh: in bo treba čim prej novo gumo kupit. zdej mam še od prejšnega lastnika michelin bopper v prejsnih postih pa sem prebral da je ta guma bol švoh in mislim zdej kero drugo kupit. no kera je pa tko najbolš za vsakodnevno vožno pa včas tut mal divjanja zram :rolleyes: pa več ko 40 € ne mislim za gumo dat..pa more bit za suho in mokro cesto ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kolko to stane pa kje bi se dal to v celju dobit..pa nj to sam gor montiram al nj rajš k mehaniku oz. vulkanizerju nesem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: če jo boš sam montiral me pokliči da pridem gledat

Ja, sam bi mal težje.. savo mc16 vzemi.. bo kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: če jo boš sam montiral me pokliči da pridem gledat

boma se zmenla ja :P

ok bom kr tole savo mc16 uzel k jo vsi tko hvalte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boma se zmenla ja :P

ok bom kr tole savo mc16 uzel k jo vsi tko hvalte

Sam jih je mislim da več trdot.. mehkejšo vzem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte povedat tisti ko ste probal ksno dunlop gumo al pa bridgestone kaksne so ? mene zanimanjo tut te mal ceprov pravte da je sava sporty zakon sej men se zdi tut uredi sam me zanimajo tut te :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej glede predelave bomo še vidl kt ne mislm lih prov velik uložit u ta motor :)

aja pa še to mene zanima če še ket prodajajo sm 125 cup ne pa replico-se mi zdi mal predraga B)

mislim da boljše od save sporty ni, če pa že je je pa sigurno 100% dražja

PS: savo sporty uporabljajo tudi na dirkah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP

Js mam zdej na skuterju gume 12 in 13 col pa me zanima ce dam lahko večje gume gor na iste feltne ...

mam pa peugeout speedfight 2 LQ pa tubeless so feltne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povprašaj na savi kranj pa ti bojo povedali samo jaz bi pustil iste mere

mene zanima če je že kdo naročil gumo direta iz save pa kolk pride cenejš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Js mam zdej na skuterju gume 12 in 13 col pa me zanima ce dam lahko večje gume gor na iste feltne ...

mam pa peugeout speedfight 2 LQ pa tubeless so feltne...

Vecje gume??aa...tole pa ne razumem..mislis sirse/visje? Kar se velikosti tice je to vse...nemors dat na 13col feltno 15col gumo.. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!