Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

širše pa lahko daš samo ne pretiravat....

jaz imam na scooterju raje tanše gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos dal sirso gumo na obstojeco feltno bos precej spremenil vozne lastnosti motorja...guma bo bl "spicasta" in motor bo drugace padu v ovinek...je za premislt predn menjas ker ni nujno da bos s tem posegom karkoli izboljsal...lahko da bo se slabs kot z predpisano sirino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda bo slabše

kakršne dimenzije predpiše tovarna so najboljše za motor, nima tovarna tam polno tistih inženirjev kar tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda bo slabše

kakršne dimenzije predpiše tovarna so najboljše za motor, nima tovarna tam polno tistih inženirjev kar tako

Ma ja no samo nekolk zavisi od namena uporabe motorja tud visina pnevmatike...(oni to pac dolocjo glede na originalen namen uporabe)..dirkalne pnevmatike za cestne motorje so naprimer visje od tistih za cestno uporabo.... samo se pa strinjam da bo konkretno v njegovem primeru slabs kot pa original..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni...=)

Zanima me koliko lahko napumpam sprednjo in koliko zadnjo gumo pri scooteru...?? Mam Yamaho Aerox... Vulkanizer mi je zadnjo napumpal na 2.2 -2.3 bar-a.... Za sprednjo pa ne vem...

Tako da če ima kdo točne podatke mi jih naj prosim sporoči....

Hvala

Lep pozdrav, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tm od 2,2 bara do 2,4 bare se napumpa...sam pol mau bl pocas najprej da se mau navadte...k se lahk res razbijes k mau bl zdrsavajo pol na zebrah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za obicno cestno uporabo...al pa mau bl sportno mislm da bojo sava MC 16 kr solidne ce nisi neki na hard dirkac...am drgac pejt na strelisce ...pa na rudniku je en vulkanizer na galjevici k je 7200 bla ucas guma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm mel 16ko pa njiso glih nevem kok dobre bom kr 29ko uzel a mogoče ve kdo kje u lublani je najcenejse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hm pa ka je res neke tak teško zamejat gumo doma :? k men bi to en zrihtu mal bol pocen gumo pa bi namontirala lepo enkrat doma. no je pa res da je on avtoličar pa vulkanizer sam vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm pa ka je res neke tak teško zamejat gumo doma :? k men bi to en zrihtu mal bol pocen gumo pa bi namontirala lepo enkrat doma. no je pa res da je on avtoličar pa vulkanizer sam vseen

brez skrbi da ni kr tako zamenjat gumo sam doma dam rajs tistih 5 € pa mi nej tam zrihtajo tako ko treba ko pa da doma se kej zaribam, kar tut teb priporocam...no ce je vulkanizer pa ti bo cnej naredu pa zrihtu vse pa itq tle ni nobenga uprasanja kaj naradot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka doma nardiš, sam če nimaš orodja, vprašanje kk boš to delal :whistle: Pa a ni treba gume scentrirat? :winkiss: Ne tak od oka hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ti bo na skuterju centriru gume a si že vidu kak skuter ki ima zalepljene svinčke po dišku jaz ne lahko da si ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi pobereš ti gumo dol ti plačam 10x več kot pa bi dau pri vulkanizerju

če ti to uspe ti dam še traktorsku gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi pobereš ti gumo dol ti plačam 10x več kot pa bi dau pri vulkanizerju

če ti to uspe ti dam še traktorsku gumo

Js ti dam skutersko gumo dol pa drugo gor, brez da ti karkol poškodujem felno. Upaš stavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že pri ktm-ju 125 smo se zajebavali ki je guma zelo večja kot od scooterja 2 uri.

na skuterju se ne mislim niti lotit

raje jo grem zamenjat h vulkanizerju ki mi to po vrhu naredi zastojn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!