Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Verjetno v tovarnah že vejo, zakaj 140 in ne 150. Tako kot je reko Lino, vozne lastnosti se poslabšajo. Zadnja guma ima potem prevelik kotalni upor glede na prednjo gumo in pri zaviranju bojda motor poplesuje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je gotovo da se tovarniške velikosti gum najbolj obnesejo.

To v tovarnah vse stestirajo in potem ugotovijo kere so najprimernejše za kakšen model.

Ni tko da bi dal tiste gor k jih majo na zalogi :D :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, od Save so samo MC 28 takih dimenzij.

Vendar so P oznaka, to je do 150 km/h, kar se mi zdi malo premalo, saj gre moj krepko čez 160km/h.

Čeprav so mi zatrdili, da bodo tudi te zadostovale.

A bodo res ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No, zdej sem naredu eno dobro delo in na robniku predrl mojo zadno gumo -> MITAS :D Sem ful vesel, k mam že naročene nove gume, jih dobim jutr in sicer DUNLOP gt301 B) Sam so pa drage 9k SIT ena, jst bom zamenu obe, k je spredna že stara :)

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas tudi mam dunlop gt301 :)

so kar vrede, še posebej to da so kar močne in ob žlajfanju se profil ne zrabi tak, ker jas ko sn jezn na skutera pač morem mu pokazat kak je red tam pr nas :D

al pa če dam npr. linote za pelat, joj on tudi rad stisne močno po bremze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šlišu da so od Michelina Pilot-ke dost dobre, čeprov so pa po moje tud drage ko svina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dons sem mel cajt pa sem šou mal testirat moje nove gume. Nej ponovim za nevedneže da so to DUNLOP gt301 B) MOrm rečt de se zdej skutr drgač obnaša pa ful mam filing da lahko s temi laži zalagam :blink: Ne vem kako to. A se je to tut kermu drugmu zdel? Sej bom zdej se ful furu da se jih hit navadm pol polagat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja zej me pa res zanim kere so bol sava mc 16 (soft) al dunlop gt301 :angry: Pa zanima me v primerjavi z pirelli evo k jih mam zdej :( aja pa kr dost bi mi pomenl da je guma dobra tud za dež ;) pa da ma mau globje kanale (pa ne kake kramparce za skutr-recmo take k so orginal na stalkrju):rolleyes: kako je s tem pr savi pa dunlop :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj mam zadi tole marcino:

mc-16.jpg

Zdej se pa še odličam med Michelin Pilot, Dunlop gt301 al pa sava racing MC16 soft!

A ma kdo kalšne izkušnje z Michelin Pilotkami?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na strani od save je mc16 3x pod različne naslov :huh: pa me zanima a je vse isto razn razlika soft medium :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kera guma je bolša: michelin pilot al booper? tnx :D

Ja boljša je pilot!!!

Mene pa zanima če dam lohk zadi namesto 130 140? Kaj se bo spremenilo prednosti - slabosti?

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dajat širše gume ker ti zjebe geometrijo. Sej jest sem tut mislu širšo dat pa so mi odsvetovali.

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kej izkušenj z Heidenau gumami, a se dobr držijo ceste, kolk stanejo???? ;)

Ti samo pokni Heidena na tvojega DNAja lego bos mel tako da adijo :) vsaj jaz jo mam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!