Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

kar take dej k so original, pa bo vse OK ;)

Ce si bo orginalne dal na DNA-ja nazja nebo nic naredo samo dnar bo vstran vrgo

mislu sem originalne mere, maxxis pa se seveda zamena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako je pol z šeršimi gumami?

Pomoje ti geometrio podrejo če maš različne spredi in zadi?

LP

Tuki se gre predvsem za zadno gume ne? Ti bi rad mel širšo zadno, da bi se boljše zalagal pa da bi boljše zgledal predvidevam. V tovarni so pač določil tako širino gume ker nej bi bla najbolj primerna za tvoj skuter. In mislim da se pr teb niso kr neki zmišljeval ker je pa to le dobra firma. Sicer pa, a ti celo gumo koristiš? Do roba? 130 so kr dost široke gume tko da nevem do kam bi pol z 140 zalagu. Če zdej ne moreš položit do roba je najboljš gume zamenat pa bo šlo oz. vsaj pr men je blo tko da prej k sm mel ene leve firme nism mogu nč zalagat zdej pa čist v izy B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej negre se mi za lepoto, sam pač zakaj nebi urašu če bi blo boljš?

Če je bolj sm pripravljen dat tut tistih 3k na gumo več za širšo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toj st use vem in nism jst tak da bi se mi šlo za tist kilometer na uro gor, boli me! Še mrbit bo šel malo počasneje, ker bo imel mogoče malo večjo tekalno površino.

Bl me zanima kako se bo obnašal na cesti, v ovinkih?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj frend ma NRGja, in ma zadno gumo 140. reku je, d kej ve?je razlike ni, razn d ti požre ve? benza pa d mu gre kašn kmh po?asnej.neki tazga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja in a gre res tolk hitr al kaj? Kako se obnese napram ostalim?

Jst mam sava racing mc16 sam nevm če je soft, pomoje da ni kera mam že 6k z njo narjenih. A gor na gumi prov piše SOFT al kaj?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp ... prov soft pise

a so to tiste k se jih tud na dirkah uporablja?? k ce so to une so jih pol fuuuullllll pocenil, k so ble 20k SIT/kom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10k sit na 3000km??? Kaj ste vi nori? Pol bi mogu jest kupt par kompletov gum na mesec :D Jest mam zdej gor Dunlop gt 301 in sem z njimi zlo zadovolen. Do roba ni problema, tut po dežju se držijo sam na gladkem asvaltu pa nimajo šans, sam kere jih pa majo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Aeroxu imam spredaj gor SAVA RACING SOFT. Letos sem z njimi naredil že 6000 km, pa je še vedno več kot polovico profila. Zdržala bo sigurno 12000 km, če ne več. Zato nobene panike.

Zadaj bi sigurno zdržala precej manj, vendar pa zadaj ni potrebe po tako mehki gumi. Pri večini padcev spodnese sprednje kolo, zato je vašno, da je spredaj mehka guma, ki ima odličen grip.

Zadaj pa montiraš normalno SAVA gumo ali kvečjemu RACING MEDIUM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Aeroxu imam spredaj gor SAVA RACING SOFT. Letos sem z njimi naredil že 6000 km, pa je še vedno več kot polovico profila. Zdržala bo sigurno 12000 km, če ne več. Zato nobene panike.

Zadaj bi sigurno zdržala precej manj, vendar pa zadaj ni potrebe po tako mehki gumi. Pri večini padcev spodnese sprednje kolo, zato je vašno, da je spredaj mehka guma, ki ima odličen grip.

Zadaj pa montiraš normalno SAVA gumo ali kvečjemu RACING MEDIUM.

Ce je tko se pa mors res zlo pocas vozt pa gume merkat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vs fura Michelin Pilot sport, al pa da ve kako se obnesejo????

LP

Moj aerox jih ima že tovarniško gor in moram rečt, da so gume super, pa sem se fural tako po dežju, razbeljenem asfaltu, v hladnem vremenu (5 st. C). S skuterjem lepo zalagam ovinke, gume fajn primejo. LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw a mogoce kdo ve a obstaja ksn katalog savinih gum za motorje/skuterje po moznosti online?

pa kje bi se to kej dal dobit v ljubljani.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in a gre res tolk hitr al kaj? Kako se obnese napram ostalim?

Jst mam sava racing mc16 sam nevm če je soft, pomoje da ni kera mam že 6k z njo narjenih. A gor na gumi prov piše SOFT al kaj?

LP

emm jah spet je odvisn kako vozis ane... a delas crte, al delas burnout al se lepo normaln vozs. jest sm jih letos dal gor (z njimi sm naredu 1000km), pa sm zaenkrat zlo zadovoljen, drzijo se kot klop, pa obraba je zaenkrat tut kr ok..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw a mogoce kdo ve a obstaja ksn katalog savinih gum za motorje/skuterje po moznosti online?

pa kje bi se to kej dal dobit v ljubljani.......

Evo sam zate :P

Evo ga linkec

lala lepa to sm iskal doooooolgo casa, mas pivo v dobrem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jazst mam se one originalne iz speedfighta (neki na h se jim rece) pa pelal sem tudi mc16 na frendovmu tajfunu, pa se moje gume mi zdijo boljse. Res pa tut, da je tut skuter boljsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!