Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

oooo obstaja obstaja ;). na gumi MORE pisat Sava Soft Racing, ce ne verjamete, mi dejte emaile, pa vm poslem slikco od svojga skutrja, drgac pa lahk benota pa bonzyja prasate da pise ce ne verjamete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vse lepo in prav.........katalog zdej mam po vasih zaslugah, mam pa drug problem, kje jih dobit v ljubljani, sm mal okol spraseval, pa so vsi sam bukov gledal...........kva a morm it v kranj po gume???? ce se majo tm trgovino sploh.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo obstaja obstaja . na gumi MORE pisat Sava Soft Racing, ce ne verjamete, mi dejte emaile, pa vm poslem slikco od svojga skutrja, drgac pa lahk benota pa bonzyja prasate da pise ce ne verjamete.

school_boy60@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gume dobit pa res ni problem. idi v trgo avto ,(slišal sem da majo oni to preko) al pa k kakemu ki prodaja skuterje, pa se z njim zmeni. :OK: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Save sem po mailu dobil tale odgovor:

"Naše pnevmatike za skuterje lahko kupite v trgovinah TrgoAvta ali v

trgovini Velo v Črnučah..

Upamo in želimo vam dober nakup in srečno vožnjo !!

Savatech d.o.o. Program Velo

Franci Šink"

LP Pero :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biv pri Timmgu pa sm ga mal uprašu glede teh Sava Racing soft, in sva šla gledat u eno revijo, da majo te gume delovno teperaturo 65 stopinj, tko da jih z navadno vožnjo ne borš ogret, oziroma mašina ima premalo moči za to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biv pri Timmgu pa sm ga mal uprašu glede teh Sava Racing soft, in sva šla gledat u eno revijo, da majo te gume delovno teperaturo 65 stopinj, tko da jih z navadno vožnjo ne borš ogret, oziroma mašina ima premalo moči za to!

ammm ce je zunej +30, ma asvalt okrog 40, 45, tko da vrjem da kr dost hitr gumo segrejes na 65stopinj (ce majo res tako delovno temperaturo - to nevem tocno), je pa dejstvo, da ce teh gum ne ogrejes, ne bos nobenih ogrel, ker so vse ostale trse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!