Skoči na vsebino

ali bomo tudi tu posnemali (prave) evropejce????


Provokator

Priporočene objave

.. nameraval odpreti obrt,

bi bila to prejkone psihomehanična in kovaška delavnica. :)

Če

se odločite, Exelenca, mi samo javite. Doma se valja nekaj priročnih

odvečnih macol, majzlnof in podobnga primernega orodja za tako dejavnost.

Rad Vam odstopim kak kos, sy vem da je vsak začetek težak.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej še enga skreta ni normalnga.Kaj če človeka srat prime? :kva2:

Misliš sekreta na odprtem, al v placih? Ne bi ti glih risal, kje je kak WC ... ampak eni trije se ziher najdejo v krogu 30 metrov, če stojiš na sredini Metelkove. Dovolj so dobri za spuščat podmornice...

Če

se odločite, Exelenca, mi samo javite. Doma se valja nekaj priročnih

odvečnih macol, majzlnof in podobnga primernega orodja za tako dejavnost.

Rad Vam odstopim kak kos, sy vem da je vsak začetek težak.

:)

Yuri - ne dajat unih tavelikih macol, ker kolikor te poznam, jih ti redno uporabljaš tudi za manjše zadeve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na hitrico preletel.

Vzorno medsebojno obračunavanje.

Kar tako naprej.

Tukaj.

Da boste drugje dali mir.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prevej odruvane narave in sm hodil v take bolj odbite place(delovc,bivši fv šiška bivši k4 itd)sam men je metelkova mem.To je pa čist preveč zmetan plac.Kup svinarije en kup zafiksanega folka,mi ne potegne.

Mogoče če bi se stvari malo uredile,sej še enga skreta ni normalnga.Kaj če človeka srat prime? :kva2:

U k4 pa je čist sekret za srat :lol1:

Jaz ze narocil kokice in pir... Let the games begin! B)

Vi kmetje se ne smete udeleževati te teme :nono:

Aja, pa sej sem jaz tudi kmet :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ampak vseeno, čeprav še nisi bil tam v živo, si nekaj govoril o njej. Na podlagi česa. In jebite se vsi, k še niste bili tam in neki pluvate. Vedno sem misli, da je zgolj iluzija, da se bo metelkova enkrat dejansko skenslala. Ampak zdaj vidim, koliko je nasprotnikov, me je ratalo pošteno strah. Pejte se solit. Budale.

...

No pa tebe bi tudi rad zopet v živo videl. Da po dolgem času vidim enega kulturnega pacifističnega Metelkovca. In slišal o jebanju in budalah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa tebe bi tudi rad zopet v živo videl. Da po dolgem času vidim enega kulturnega pacifističnega Metelkovca. In slišal o jebanju in budalah.

Hehe :) ,

sem mislil, da ne boš resno reagiral. Nisem pacifist, ampak žaljivke so bile pa v hecu. Samo vseeno, pa mislim, da ne smeš podajati mnenj o čemerkoli, o čemer nimaš pojma. Marsikdo si lahko ustvari svoje mnenje tudi na podlagi tvojega posta, ker te ceni kot modrega moža. In potem je tu nova kopiva ljudi, katera hoče podret metelkovo, na podlagi pričevanja modrega Lobo-ta, kateri sploh še ni bil na metelkovi.

Trapasto.

Pa še enkrat sory, če si žaljivke vzel osebno in zares. Dam za pivo, če bo prilika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti hip, ko so vas slekli, si se obrnil po vetru. No, saj ni problema. Ampak ne skušat prikazat, kot da ne vemo,

sym,

ce vse tako dobro ves, potem tudi sigurno poznas razlog zakaj je prislo kot je. in ga napisi; lahko na PM.

BTW ker hoces vedno tako intelektualno delovati; ti bi se z dolocenimi amebami tepel zaradi kdo ima daljsega ? resno, taksen si ti ? izraziti intelektualec.

da ne zacnem nastevati samo tistih meni osebno poznanih instanc kako se "nedko" obraca po vetru.

mojo kritiko na tvoje pisanje poznas; je nisem prvic napisal in tudi argumentirano sem ti podal dejstva kaj bi lahko spremenil, da bi dosegel dolocen cilj. vendar raje vleces vse mozne nebuloze, katere smatras za preverjena dejstva v debato. s taksnim pocetjem samega sebe definiras, kot novinar in kot clovek.

vse skupaj kumulira v tvoji "analizi" dolocenih dogodkov, o kateri si sveto preprican, da mora biti pravilna, ker si jo pac ti spesnil. pa naj bo to o metelkovi (o cimer nimam veliko pojma), do motorjev (vem malce vec) do okoliscin glede mojega bivsega kluba (kjer tudi nisem ravno nevednez).

ampak kako veliko lepse je zlivati gnojnico, ko zmanjka argumentov.

raje neham, da ne izpadem kompletni idiot (ker sodelujem na special olympics). :)

@ pupa:

take a hike.

da se malo na temo:

seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: nekateri pač ne morejo it mimo brez anal(ogij) z motoristi... :doze:

sicer pa se preberite zaščitniki takih "avtonomnih con"...ja tm sam kr mi je fajn...ker je poceni pir...ker smo izven zakonov...ker smo boljši od drugih samo zato ker smo tam in to podpiramo, ker se "dogaja", bla bla bla...

egocentrizem brez konca in kraja. boli vas K.. za Metelkovo, dansko itd. jebe se vam za vse tam. al so al niso, sam da je poceni pir in da mate nek občutek "svobode"...zato ker ste tam... :glare:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno hočem videti Metelkovo, predno dam dokončno sodbo o njej.

Ni promblema. Tadejtours te bo popeljal na ogled Metelkove in vsega kar spada zraven. Za začetek boš lahko le opazoval z mojega balkona s pivom v roki. Potem bova šla pa še dol na "teren".

Začela bova ob 7:00 zjutraj, ko se na Metelkovi odpre Matadonska ambulanta. Boš videl kolk folka pride popiti svoj štamperle metadona. Vsak štamperček pride zavarovance ZZZS po 20 EUR. Upam, da se ti ne bo zmešalo od množenja in od končnih vsot, pa upam, da med tem ne boš pomislil na kak TV prispevek, ko govorijo, da ni dnarja za nabavo novih obsevalnih naprav, ....

No, potem gre ta folk v Mercator, kjer nabavi pir, vino, plin za vžigalnik (valda iz denarja, ki ga dobi od socialne podpore - od davkoplačevalcev).

Ko se dodobra založijo z "dobrotami" iz Mercatorja gredo pa v metelkova mesto. Ker nimajo kej za delat tam postopajo, se družijo z "umetniki". Umetniki so itak mile duše in jih rauzumejo in trpijo z zasvojenci. Ker je socialna podpora premajhna je potrebno zaslužiti ša kak euro. Tako umetnikom zdilajo kake substance, da lažje ustvarjajo. Potem pade mrak, začnejo se koncerti, pride nov folk - spet prilika za zalužek. Ni pravega koncerta, če se mal ne zadaneš al pa če ne fukaš (tko že za 5 EUR se dobi) In krog je sklenjen.

reporter simon

:OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj te tu žre? Ne beri, pa je. Ali se pa spotikaj. Anonimnost je super za te zadeve.

PS: jaz bi taki, kot si ti, prepovedal anonimno logirajne na netu. Prav taki predlogi so padli v Nemčiji. Super. komaj čakam. Me zanima, koliko ljudi bo še nakladalo in bljuvalo sem in tja po forumih. Upam, da bo nemški predlog uspel.

Citat by Brum Brum (SymRu v določenem obdobju) v temi Zakaj je lepo biti Rom (Cigo): "Podpiram pa pravno državo - ampak morda na drugačen način od tebe.

Jaz jo podpiram v smislu pravna država za vse, ali pa pač za nobenega - nikakor pa ne selektivno in na podlagi množičnosti."

In kot nespoštovanje pravne države vedno omenjaš motoriste. Pa če je to v temi o Metelkovi ali o Romih ali kaj tretjega. Pri tem pozabljaš, da obstaja ogromna razlika: nad Zakonom ni nekdo, ki krši Zakon in ga ne dobijo, če pa ga dobijo, potem je kaznovan, ampak nekdo, ki krši Zakon in misli, da ima za tako ravnanje legitimen razlog ter za kršitev uradni organi vedo in ga res ne kaznujejo (kot vem, so bili pri Metelkovcih za nespoštovanje zakonov podlaga "Kafkovski razlogi"). Motoriste riniti v ta koš bi bilo legitimno potem, ko bi jih recimo ene par "štrafali" zaradi vožnje 200 km/h po avtocesti, oni bi šli pred parlament, vrgli nekaj jajc, notranji minister pa bi jim kazen "odpisal". Prej je navajanje motoristov kot primer nespoštovanja pravne države butasto.

Poglej: Metelkova ni legalna, da o davčni utaji in ostalih pizdarijah ne govorim. Če bi delal to, kar pišeš, potem takega početja ne bi zagovarjal.

Del o tvojih vozniških sposobnostih pa je uvedla Nagaya in sicer z najbolj smešnim argumentom, kar obstajajo. Recimo hipotetičen primer:

Tožilec: Ko je SymRu-ju zmanjkalo denarja, je začel krasti.

Nagaya: Ne, laž, zahtevam, da mojega klijenta spustite.

Tožilec: Kaj, a ni kradel?

Nagaya: Je, ampak že PREDEN mu je zmanjkalo denarja.

Ostali: Zakoni niso mrtva črka na papirju. V Mačku po 1h zjutraj ne strežejo ne zato, ker bi bili preleni, ampak ker NE SMEJO streči po 1h. Podobno Cutty. Lastniki bi preveč tvegali, če bi stregli, ker bi izgubili dovoljenje. Potem pa je tu Metelkova, kjer si "lastniki" in obiskovalci poserjejo na pravila, inšpekcije, sosede. In če uporabim Rude Boya: uprite se, naslednji lahko nelegalno pivnico, ki ob treh zjutraj streže pivo, odpre vaš sosed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zakaj pa bi se ti tukaj držal zakona na celi črti, "pri Strojanovih" pa ne? Ista dvoličnost kot jo očitate SymRu-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obtožit Symona, da je nesposoben pisat teste o motorjih, ker je enkrat padel z motorjem, je bedasto. Nisem prebral še kakšnega njegovega testa. Vendar, ko ga bom, ga bom sodil na podlagi strokovnosti in ne na podlagi tega kar je počel v svojem življenju.

No ti jaz povem mojo izkušnjo.

Že nakaj časa mi je bil ful všeč en motor. Ker je moja XJR stara že 8 let bo potrebno menjat. Po vezah in dobri volji sem dobil ta motor za eno popoldne (za kateri motor se gre na bom pisal, ker ni fer do zastopnika te znamke, ker so bili ful prijazni in so naredili vse, da bi bila stranka zadovoljna).

V moji 18 letni "moto karieri" sem imel kar nekaj motorjev, sprobal sem ji še več. Ampak nad tem motorjem sem bil že po prvih minutah zelo razočaran. Razočaranje se je iz kilometra v kilometer stopnjevalo. Šel sem na Rakitno - tja ponavadi zavijem kadar sprobavam kak motor. Vedno ista cesta.

Skratka motor ni za dolge ovinke, ne za kratke, se pregreva, trese, navedena moč vprašljiva,.....

In potem čez nekaj časa v reviji preberem test istega motorja - avtor reporter Simon. SRAT ME JE PRIJELO, ko sem bral in bil zgrožen kdo dela teste in to kakšne. Nad motorjem, ki so ga vsi, ki so ga imeli priložnost voziti skurcali in bili razočarani je reporter Simon navdušen.

Pa da ne bo kdo mislil, da kupujem tisto revijo, kjer notri "testira" reporter Simon. V Leclercu revije niso v plastičnih ovitkih in se da vse prelistati in tudi primerjati med seboj.

Lobo svetujem ti, da greš en dan v Leclerca in prelistaš vse motorevije, ki se nahajajo na policah in si ustvariš lastno mnenje kam spada reorter Simon s svojimi prispevki oz. testi.

Če te še ne bo prijelo srat, pa lahko prebereš še nasvete oz. študije o prometni varnosti :slap:

Tadej

poznam tipe, ki so s 300.000 km tudi imel itake neumne nesreče, da se je za zjokat.

Reporter Simon je prevrnil še vsak motor, ki ga je imel......

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa je symu le uspelo speljat debato iz Metelkove, skvoterjev, kvaziumetnikov in navadnih postopačih in tudi takih ki res kaj pametnega počnejo v takih centrih na motorizem... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podjetnik & župan nima denarja ! o planih pa sem ga slišal da namerava Metelkovo še razširiti ! podžupan pa se je itak že opredelil gled Rog-a ! ostane ! pa tudi s KinomŠiška bo nekaj ! :grim

Predno govoriš neumnosti, si pojdi pogledat ureditveni načrt za Lj območje C11.

Pol pa pojdi pod LJ grad in si ob Roški cesti poglej kako raste ena vila z ultra nadstandardnimi stanovanji. Kot navadnemu smrtniku se ti bo verjetno zadelo, da mogoče stavba ne spada pod vznožje in v sam grajski hrib. A sploh ima vsa dovoljenja za gradnjo. Ampak kjer je velik denarja v igri se vse da, vse se spregleda, zamiži na eno oko .....

In isto bo z Metelkovo. Ko se bo na MOL pokazal nekdo z velik denarja, bo ista MOL z veseljem po dobičku prodala cigajnarijo na metelkovi, vi pa boste po kratkem posotpku deložirani. Še Danci se bodo čudili hitrosti deložacije.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zakaj pa bi se ti tukaj držal zakona na celi črti, "pri Strojanovih" pa ne? Ista dvoličnost kot jo očitate SymRu-ju

Kje ti to? Jaz bi se pri Strojanovih absolutno držal zakona in jim leta 1994 podrl, kar je bilo nelegalnega. Pa poskrbel, da tistih 100+ ovadb dobi zaključek. In kot vem, jim je inšpektor porušil "domovanje" na podlagi pravnomočne odločbe. Jaz sem še tako dober, da jim plačujem stanovanje, da ne zmrznejo, tako da ne seri. In kot vem, je tožilstvo ugotovilo, da pri "nadzoru" Strojanov ni šlo za kršenje zakonodaje. Seveda pa ti več veš!

In seveda se poserješ na to, da sosede moti, da se ob 2h zjutraj nelegalno toči pivo, nabija muzika in podobno. Ne, tebi je važno, da dobiš pivo. S tem pokažeš, da si sebičnež, ki mu drugi niso mar, pa tudi to, da zavestno podpiraš (ne samo toleriraš) nelegalno delovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) ,

sem mislil, da ne boš resno reagiral. Nisem pacifist, ampak žaljivke so bile pa v hecu. Samo vseeno, pa mislim, da ne smeš podajati mnenj o čemerkoli, o čemer nimaš pojma. Marsikdo si lahko ustvari svoje mnenje tudi na podlagi tvojega posta, ker te ceni kot modrega moža. In potem je tu nova kopiva ljudi, katera hoče podret metelkovo, na podlagi pričevanja modrega Lobo-ta, kateri sploh še ni bil na metelkovi.

Trapasto.

Pa še enkrat sory, če si žaljivke vzel osebno in zares. Dam za pivo, če bo prilika :)

Menim, da me po tvojih postih več ne bodo imeli za modrega moža. Pa tudi ni razloga, da bi me imeli kdaj prej.

Torej, jaz ne smem napisati svojega mnenja o Metelkovi, ker je ne poznam, ti pa o meni lahko. Ali me poznaš?

Vsi o vsakem lahko napišemo svoje mnenje, le o Bogu Metelkovi ne smemo. Še posebej ne slabo mnenje. To je bogokletno.

Grem babe kušovat v Kr'neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Tadej....in ostali....Simonovi testi v tej temi nimajo kaj iskat.

Nad njegovimi testi se pritožite uredniku revije za katero piše, ali pa na sončno upravo. Zaradi mene si lahko celo odprete temo in nakladate naprej tam.

Če mu ne znate in ne zmorete vrnit argumentov brez da bi ga osebno deskreditirali (njega in njegovega dela, ki nima veze s to temo!) se lahko zamislite tudi nad sabo.

In, NE, NISEM SIMONOV ODVETNIK, niti prijatelj....ampak vseeno osebnih stvari ne pogrevam v vseh temah na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti to? Jaz bi se pri Strojanovih absolutno držal zakona in jim leta 1994 podrl, kar je bilo nelegalnega. Pa poskrbel, da tistih 100+ ovadb dobi zaključek. In kot vem, jim je inšpektor porušil "domovanje" na podlagi pravnomočne odločbe. Jaz sem še tako dober, da jim plačujem stanovanje, da ne zmrznejo, tako da ne seri. In kot vem, je tožilstvo ugotovilo, da pri "nadzoru" Strojanov ni šlo za kršenje zakonodaje. Seveda pa ti več veš!

In seveda se poserješ na to, da sosede moti, da se ob 2h zjutraj nelegalno toči pivo, nabija muzika in podobno. Ne, tebi je važno, da dobiš pivo. S tem pokažeš, da si sebičnež, ki mu drugi niso mar, pa tudi to, da zavestno podpiraš (ne samo toleriraš) nelegalno delovanje.

Tako kot se večina verjetno poserje na to, da mene moti ko se folk z odprtimi (torej za cestno uporabo nezakonitimi) izpuhi vozi po cesti mimo mojega stanovanja ob 2 zjutraj. Ne tebi je samo važno da se tvoj motor dobro sliši. S tem pokažeš, da si sebičnež, ki mu drugi niso mar, pa tudi to, da zavestno podpiraš (ne samo toleriraš) nelegalno delovanje.

:whistle:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Metelkovci in podobni načeloma, kolikor vem, ne kujejo nekih blaznih dobičkov. Lipa pa, za razliko od Metelkove, ni bila neka taka ropotarnica. Menim, da tudi sam premoreš toliko kapacitete, da uvidiš razliko. Je pa res, da so obojni placi nekako nezakoniti, kajne.

...

Dobiček majhen ali velik - to tu sploh ni pomembno. Tudi če bi bila Lipa "zastonj" bi se verjetno podobno sranje nardilo kot se je. Enako se lahko zgodi pred ali v Metelkovi. Koncert kakšnega razvpitega umetnika iz Indije, pride par 100 ljudi, varovanje ni ustrezno, se folk potepta, naslednje dni se pa zvrstijo pogrebi, novinarji, kriminalisti, preiskovalni sodniki... Finta tu je v varnosti, za katero je zakonodajalec predpisal minimalne standarde, ki jih taki objekti morajo dosegat. S potrdili, da se takšna stopnja varnosti dosega se pridobi tudi razna dovoljenja. Dvomi, da ima neka ruševina ala Mala šola lastnosti povsem varne stavbe. Torej zadeva je čist jasna: ni varnosti->ni dovoljenj->uporaba je kršitev zakonov->za morebitne poškodbe uporabnikov in njihovega premoženja (in premoženja v okolici objektov) pa seveda tudi kazensko odgovarja uporabnik, ki nima dovoljenj... Simpl k pasulj.

Ne vem, kaj ti počneš v prostem času. Jaz se s poezijo ne ukvarjam. Tudi intelektualec nisem. In ne - na BBC nisem poslal pisma: če bi že kaj hotel, bi šel tja osebno in to tudi dosegel.

Pa ti si car! :worship: A poznaš vratarja? :lol1:

Zdaj pa dovolj poskusov osebnih diskreditacij z "vaše" strani. Sicer bom v odgovor napisal, da ste itak vsi debili in slovenceljni. Ampak tega načeloma ne razglašam za druge. Tudi taki pač morajo živeti.

Sicer si ravnokar že začel žalit... :fredy:

PS: ja, naj se končno UREDI. Tako ali drugače. Ampak naj se ga ne pometa pod preprogo, kot zadnjih X let. In skvoti načeloma niso bili vdiranje. Bili so "zasedbe", najpogosteje javnih prostorov, ki jih, kot jim ti rečeš - "lastniki" - niso uporabljali, niti niso zanje skrbeli, kaj šele, da bi zanje skrbeli kot "dobri gospodarji", kar se od države (najpogosteje v vlogi "lastnika" teh prostorov) pričakuje.

...

Ja kaj pa je to druzga kot zasedba... A če maš motor pred bajto parkiran en teden, pa ga ne uporabljaš, pol ti ga lohk odpelem al kaj? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že moram javno o tem.

...

Vsak je kdaj kreten - eni ste večkrat ,eni smo manjkrat :P

Maš pa izkrivljeno sliko o sebi... Pa še žaiš rad. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, za striptizerja Tadeja: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Howgh! :smoke:

Tadej, a pridš na mojo razstavo? Da zvijeva đolo, pa kkšno rečeva o umetnosti? B) :)

Preberi, če boš zvijal, da ne boš presenečen, če te dobijo. Daj si 208 EUR na stran. Lahko se pa vključiš v program zdravljenja in prišparaš.

Zakon o proizvodnji in prometu s prepovedanimi drogami

33. člen

Z denarno kaznijo od 50.000 tolarjev do 150.000 tolarjev ali z

zaporom do 30 dni se kaznuje za prekršek, kdor ima v posesti

prepovedane droge v nasprotju z določbami tega zakona.

Z denarno kaznijo od 10.000 tolarjev do 50.000 tolarjev ali z

zaporom do 5 dni se kaznuje za prekršek, kdor ima v posesti

manjšo količino prepovedane droge za enkratno lastno uporabo.

Skladno z določbami zakona o prekrških se sme mileje kaznovati

tisti storilec prekrška iz prvega odstavka tega člena, ki ima v

posesti manjšo količino prepovedane droge za enkratno lastno

uporabo in storilec prekrška iz prejšnjega odstavka, če

prostovoljno vstopi v program zdravljenja uživalcev prepovedanih

drog ali socialno varstvene programe, ki jih potrdita zdravstveni

svet ali svet za droge.

Uživaj !

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot se večina verjetno poserje na to, da mene moti ko se folk z odprtimi (torej za cestno uporabo nezakonitimi) izpuhi vozi po cesti mimo mojega stanovanja ob 2 zjutraj. Ne tebi je samo važno da se tvoj motor dobro sliši. S tem pokažeš, da si sebičnež, ki mu drugi niso mar, pa tudi to, da zavestno podpiraš (ne samo toleriraš) nelegalno delovanje.

:whistle:

Moj izpuh je originalen. Vsakemu, ki se vozi z nelegalnim izpuhom, naj policija vzame prometno, dokler zadeve ne uredi. Kaj te še zanima? Morda moje mnenje o posvajanju otrok?

S svojim iskanjem piva na terasi ponoči si se hvalil ti. V svoji sveti preproščini se nisi vprašal, ZAKAJ je Maček zaprt, ZAKAJ ga ne dobiš pri Cuttyju in KAKO TO, da ga dobiš na Metelkovi. Upam, da sedaj, ko ti je jasno, ne boš več podpiral nelegalnega delovanje Metelkovcev. In BTW, v Ljubljani je precej legalnih lokalov, kjer lahko pivo piješ zunaj celo noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!