Skoči na vsebino

Odhod na Sicilijo


classic

Priporočene objave

Naslednjo soboto odhajamo za cca 20 dni na pot po Italiji z končnim ciljem Sicilija. Tam bi naj bili cca 10 dni. Od tam bomo šli verjetno v Bari in od tam v Dubrovnik (seveda če bomo ujeli trajekt).

Zanima me ali iz Barija v Dubrovnik vozijo samo trajekti ene družbe? Problem je, da ravno v tem terminu pelje zadnji že 10.08.2002, nam pa bi verjetno bolj ležalo kakšen dan kasneje?

Kakšen predlog za ogled?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Iz Barija v DU (in obratno) ŽAL!!! vozi samo Jadrolinija... Sem iskal kot idiot še koga, ko smo šli tja za prvomajske praznike, pa ni :twisted:

Lepo se imejte in ne se stopit od vročine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mater je drago!!! Sem si računal če bi hoto prit do Palerma - 690km do Livorna od tam še 1240km do Palerma. Po ITA naredim od tega cca. 1650km če grem samo naravnost, drugače okrog 2000. Liter bencina je tam cca. 250 SIT, motor pije 6L/100km...120 litrov*250=30.000 SIT+cca. 2500 v SLO = 32500 SIT v eno smer...s cestnino, ki znaša 40 EUROV (9200 SITNIH) pa natanko 41700 sit - V ENO SMER!!!!!!! V obe smeri 83400 SIT (okvirno)!!!!! Pa to ni normalno!!! Kje je pol še hrana, prenočišče, pa še kaki priboljšek? Sam it se absolutno ne splača, če greta dva in se stroški delijo bi še blo nekak za preživet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je drago!!! Sem si računal če bi hoto prit do Palerma - 690km do Livorna od tam še 1240km do Palerma. Po ITA naredim od tega cca. 1650km če grem samo naravnost, drugače okrog 2000. Liter bencina je tam cca. 250 SIT, motor pije 6L/100km...120 litrov*250=30.000 SIT+cca. 2500 v SLO = 32500 SIT v eno smer...s cestnino, ki znaša 40 EUROV (9200 SITNIH) pa natanko 41700 sit - V ENO SMER!!!!!!! V obe smeri 83400 SIT (okvirno)!!!!! Pa to ni normalno!!! Kje je pol še hrana, prenočišče, pa še kaki priboljšek? Sam it se absolutno ne splača, če greta dva in se stroški delijo bi še blo nekak za preživet...

Pa pravjo da je motor strosek, strosek je sele ko se usedes najn in se odpeljes... :D

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako pač je če hočeš videt tudi Sicilijo. Ali pa naprimer Corsico. Za ogled teh krajev boš pač moral tok našparat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je drago!!! ...

23k SIT je za povratno karto DU-BA-DU, karta RI-DU-BA-DU-RI pa stane okoli 27kSIT ... meni se to zdi sprejemljivo, vsekakor pa ceneje kot vožnja po celi italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je drago!!! ...

23k SIT je za povratno karto DU-BA-DU, karta RI-DU-BA-DU-RI pa stane okoli 27kSIT ... meni se to zdi sprejemljivo, vsekakor pa ceneje kot vožnja po celi italiji.

Kaj to je za motor in 1 osebo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je drago!!! ...

23k SIT je za povratno karto DU-BA-DU, karta RI-DU-BA-DU-RI pa stane okoli 27kSIT ... meni se to zdi sprejemljivo, vsekakor pa ceneje kot vožnja po celi italiji.

Kaj to je za motor in 1 osebo ?

yep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje etna bruha, pejte gledat :)  :o

Prav ji je, kaj pa pije, če ne prenese pijače :lol:

:idea: Ali morda misliš tisto picerijo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbruh vulkana more bit res noro videt, sam če nisi preveč blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je že cela sicilija pošteno posuta s pepelom saj je pepel baje že prišel do afrike pa tudi iz vesolja se že opazi. Mislim da kar bogato mati Zemlja bruha tam na jugu Italije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!