Skoči na vsebino

Nova Štifta 2007


vicko

Priporočene objave

še zdje ne vem s kom bi šel..bom pa probu sam najdit pot..mi lohk kdo pove kam je treba it..do postojne pridem 100% in pol kam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zdje ne vem s kom bi šel..bom pa probu sam najdit pot..mi lohk kdo pove kam je treba it..do postojne pridem 100% in pol kam :cry:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:D

Iz Postojne proti ( mislim po stari cesti)Ljubljani ,vPlanini zaviješ desno za Unec- Rakek,nato Cerknica nadaljuješ do Bloške police,v vasi zaviješ levo v hrib(ne na desno v dolino),nato Sodrežica,za tem Zamostec,malo naprej zaviješ desno(pred Vinice)nato Lipovšica,malo naprej desno proti Novi Štifti. :blink: :blush:

Mislim ,da boš srečal motoriste kateri bodo šli v to smer. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motogirl!

Tebe se bo pa žegen zagotov' prijel, k' (se) tako lepo počas... :grim :D :D :P

Hehe... se bo že moral... mi je par pametnjakovičev poslal tako luštne slike kolin človeka, ki se je z 280 na uro razletu, da se jih zdaj vsakič spomnim, ko sem tik pred tem, da mojga konjička poženem v dir :devil: ... no, pa tud men kakega tipa paše od zadaj gledat :P

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se tuki še vedno mente za na žegen al kej druzga :D , se zna narest, da se kje na poti srečamo, ker jest mislim it tut nek okrog 10:00 iz lj :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa obratno???! :hmm: :? :D :D :P

hm... a zato me je danes en prehitel in nazaj z rokico pomahal :P, hehe... kako lepo ...

Itak da tipi to radi pogledate...me pa smo usojene na oprijete usnjene kombinezone, ki nam poudarijo vse obline... nema razvlečenih majic in širokih hlač :kva2:

A se tuki še vedno mente za na žegen al kej druzga :D , se zna narest, da se kje na poti srečamo, ker jest mislim it tut nek okrog 10:00 iz lj :yea1:

Tomcat, težko te bomo prepoznali, ker po moje kr švigneš mimo kot raketa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom z ročno vozu :D , a pa se drgač ne vozi po predpisih?, nč ne švigamo :D :yea1:

Ja, bodo kolegi v modrem spet zraven (so se mi pohvalil), hehe... bo treba bit priden!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez pol urce štartam iz ajdovščine..še po benz morm it pol pa sam gassss :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit šit šit , sem mel ze vse splanirano da peljem obe moje ljubice( berichrisinr1) na žegnanje, na pa me je vnetje prsta :blink: za jeb.... tako da lahko doma sedim in gledam soncek...

Mogoce kdo ve, kje je se kaksno zegnanje po 1. maju....bi sel nekam pozegnat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pršu z Nove Štifte in lohk rečem sam to da je blo res zzzzzzaaaaakkkkkoooonnnn :OK: :OK: vreme odlično,folka kolkor hočeš :D res je blo zakon..mal več slikc pride ko jih dam gor..še tadruge za enkrat sam eno za pokušino :P

post-15227-1177684753_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je zakon. Na poti tja sem sicer malo zalutal, ker so nekaj cesto prenavljali pri Grosupljem, pa sem jo ubral po ''bližnjici''.. Nazaj grede sem imel 60 kilometrov manj :blush: . Sem šel tankat malo ven iz Ribnice, se vključim v promet, malo pribijem, čez 100 metrov pa radar. :xx: Na srečo me ni dobil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je bilo lepo, vreme,družba, pater niko, potem pa še mal do kočevja na eno kavo, pri jezeru, pol pa nazaj domov na visoko, srečal ene par radarjev, pa nisem imel problemov z njimi, se mi zdi da so imeli, avtomobilisti več dela z radarji :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo je bilo :OK:

[attachmentid=96322]

He, he....

Mart'n ministrant O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz napišem. Vreme je bilo super, kaj lepšega si nemoremo želeti. Nežni veter je pihljal, toliko da nam ni bilo prevroče v motorističnih oblekah. Res da sem bil prvič na žegnanju mislim, da je bila udeležba super. Pohvaliti je potrebno organizatorje in redarje ki, so imeli kaj nekaj dela. Več bodo povedale slike, ki jih bom še dodal.

Lep pozdrav :OK:

Jaka

Ker je bilo zelo veliko fotografov, bi prosil če vam ni odveč da mi pošljete kakšno sliko ali slike na mail.

Hvala

heckerster@gmail.com

Lp

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bilo zelo veliko fotografov, bi prosil če vam ni odveč da mi pošljete kakšno sliko ali slike na mail.

Hvala

heckerster@gmail.com

Lp

Jaka

Malo počakaj, pa jih bo kar mrgolelo, tudi tu, na MS.. Če ne, pa v iskalnik odtipkaj ''nova štifta 2007'', pa bo stric Google že kaj našel. Ko sem svoje primerjal s temi na netu, so skoraj enake. Le drug zorni kot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo fajn.sam sem že pred žegnom pobegnili na grobnik... :devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...

[attachmentid=96359][attachmentid=96360]

[attachmentid=96361][attachmentid=96362]

B)

post-10693-1177755201_thumb.jpg

post-10693-1177755211_thumb.jpg

post-10693-1177755223_thumb.jpg

post-10693-1177755233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!