Skoči na vsebino

Nova Štifta 2007


vicko

Priporočene objave

No da dam še par slik gor :photo:

[attachmentid=96365][attachmentid=96363]

[attachmentid=96366]

post-15227-1177755974_thumb.jpg

post-15227-1177756109_thumb.jpg

post-15227-1177756187_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BATko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si pa tako hitro šel iz cerkve (zadnja klop), jaz sem bil še na predavanju prve pomoči, zunaj te pa nikjer več nisem videl...? Je pa pater Niko pravi as, njegova pridiga mi je bila zelo všeč. Če bi bile vse maše take... :OK: Pa SF je bil tudi pred cerkvijo, potem pa ne vem, kam ga je odneslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si pa tako hitro šel iz cerkve (zadnja klop), jaz sem bil še na predavanju prve pomoči, zunaj te pa nikjer več nisem videl...?

motofrik, midva sva bila zmenjena, da me pocukaš za rokav, ne pa, da me sam' od daleč gledaš!

Prvo pomoč sem gledal od zunaj skozi (odprta) vrata. Potem sem šel pa na pleskavico in velik' čebule.

"Reševalce" sem letos že dvakrat gledal, tako da ženskam (usta na usta) že obvladam! :grim :P V cerkvi se pa ne spodob'. :nono: :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Mirno peč in Štiftu spustu, vse zaradi šihta. Ja bo treba nekaj ukrent. Še dobr da slike limate si vsaj malo duška dam.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil letos prvič v Novi Štifti, pa mi ni žal, da sem šel. Že zaradi pridige patra Nika. Sem dal skozi tri blagoslove motorjev letos... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal skozi tri blagoslove motorjev letos... .)

ja pol bo pa ja kj zalegl :naughty:

...alpa usej upejmo da .) ...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil letos prvič v Novi Štifti, pa mi ni žal, da sem šel. Že zaradi pridige patra Nika. Sem dal skozi tri blagoslove motorjev letos... .)

:OK: Hvala za tvoje mnenje. Organizatorji smo vložili veliko truda. Hvaležni smo vsem udeležencem. Po praznikih bo sledilo poročilo MzM ja. Kaj misliš/te o MzM - Motoristi za Motoriste? Kako bi idejo še bolj približali in prišli do informacij o 'pomoči potrebnih'? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, o tem smo nekje že debatirali. O Motoristi za motoriste fondaciji. Mislim, da je ene motilo to, da je na čelu tega pater. Ker da župnikom pa že ni za zaupati... Če bi ga osebno poznali, ali pa slišali njegovo pridigo v cerkvi na tem žegnu..., mnenje bi takoj spremenili. Je možak na mestu.

Jaz sem nalepko MzM nalimal na kesl, in kdor me vpraša kaj to je, mu pač razložim. Bi pa bilo dobro to zadevo nekako približati ljudem. Mogoče kakšna internetna stran, povezave nanjo z drugih strani... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, o tem smo nekje že debatirali. O Motoristi za motoriste fondaciji. Mislim, da je ene motilo to, da je na čelu tega pater. Ker da župnikom pa že ni za zaupati... Če bi ga osebno poznali, ali pa slišali njegovo pridigo v cerkvi na tem žegnu..., mnenje bi takoj spremenili. Je možak na mestu.

Jaz sem nalepko MzM nalimal na kesl, in kdor me vpraša kaj to je, mu pač razložim. Bi pa bilo dobro to zadevo nekako približati ljudem. Mogoče kakšna internetna stran, povezave nanjo z drugih strani... :hmm:

Ja, slišal to o župnikih. Nekoga izključevati, ker je kar je in to z vsem prepričanjem, je neumnost, da ne rečem 'rasizem'. Posploševati je pa tako ali tako nedoraslost. :slap:

Ideja je njegova, poskuša jo skupaj s prijatelji uresničiti in kot je meni znano, naj bi iskali predsednika. Lahko se javi motorist, ki bi zastonj in s predanostjo bil pripravljen sprejeti izziv in peljati stvar naprej.

Imaš najbrž prav, da je najboljša reklama od ust do ust. Hvala. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, o tem smo nekje že debatirali. O Motoristi za motoriste fondaciji. Mislim, da je ene motilo to, da je na čelu tega pater. Ker da župnikom pa že ni za zaupati... Če bi ga osebno poznali, ali pa slišali njegovo pridigo v cerkvi na tem žegnu..., mnenje bi takoj spremenili. Je možak na mestu.

Jaz sem nalepko MzM nalimal na kesl, in kdor me vpraša kaj to je, mu pač razložim. Bi pa bilo dobro to zadevo nekako približati ljudem. Mogoče kakšna internetna stran, povezave nanjo z drugih strani... :hmm:

Ja fajn bi blo da bi nardili spletno stran..tudi pater Niko je med pridgo reku da če kdo hoče naj jim/nam naredi spletno stran..če je kdo tuki računalniški genij :D naj jo naredi..da bodo/bomo bolj znani..MzM mislm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn bi blo da bi nardili spletno stran..tudi pater Niko je med pridgo reku da če kdo hoče naj jim/nam naredi spletno stran..če je kdo tuki računalniški genij :D naj jo naredi..da bodo/bomo bolj znani..MzM mislm ;)

eden od članov odbora - Peter Baloh - je tudi lastnik Motosveta ... ni hudir, da on ne bi znal spletne strani naredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od članov odbora - Peter Baloh - je tudi lastnik Motosveta ... ni hudir, da on ne bi znal spletne strani naredit

Evo mene nazaj z Nove Štifte in še z morja :D . Res je bilo super. Stanovnikov video njegove dirke Paris - Dakar je bila z dobro glasbeno podlago, predavanje o prvi pomoči pa je bilo tako nazorno povedano in prikazano, da mi je skoraj že slabo postalo (spomnim se namreč tiste nesreče pred leti, ko je tip z obrazom priletel v znak).

Kar se tiče pa internetne strani, pa je danes to že šala mala. Imaš veliko templatov... če pa bi imeli zraven še lastnika Motosveta, pa itak lahko vzame "masko" in se vsebina in barve ozadij samo še doda... nekaj malega vem o tem, pa verjetno kje vmes kak večji mahar od mene :rolleyes:

Aja... pa tista ženska, pri kateri je izgledalo, kot da bi moški se usedel k njej na zadnji sedež, sem bila jaz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: 9.blagoslov in otvoritev na Novi Štifti je nabral okrog 4.000 Evrov za ponesrečene motoriste in njihove svojce. Direktno na račun društva MZM je nakazanih okrog 1.500 Evrov. Zaenkrat hvala vsem sponzorjem in motoristom, natančno poročilo sledi, upajmo, da že na lastni spletni strani.

V albumu bo kmalu mnogo slik iz Nove Štifte.

Hvala vsem, ki ste posebej pozdravili idejo MzM-ja.

Hvala ribniškim motoristom in MK Kočevski medvedi za vzorno organizacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn bi blo ja da bi kdo naredu spletno stran :) pol bi bili MzM tudi bolj znani ker bi lahko drugo leto naredili take nalepke kjer bi bil gor znak od MzM in spodi še naslov spletne strani..in vsak ki bi vidu znak bi šel na spletno stran in si mal pogledal..in tudi kaj prispeval :) to sem dal primer ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je Nikotova je pa tud omenu,da bi gdo drug to prevzel to zadevo ravno zaradi povezave z cerkvijo.Jest še zmerj trdim,da tist k Nikota osebno mal bol spozna ve o čem govorim pa sam ne hodm u cerku pa Niko to dobr ve pa me še nikol ni zarad tega grdo gledal.Stvar je dobro zamišljena in kolokor poznam zadeve tud deluje. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je Nikotova je pa tud omenu,da bi gdo drug to prevzel to zadevo ravno zaradi povezave z cerkvijo.Jest še zmerj trdim,da tist k Nikota osebno mal bol spozna ve o čem govorim pa sam ne hodm u cerku pa Niko to dobr ve pa me še nikol ni zarad tega grdo gledal.Stvar je dobro zamišljena in kolokor poznam zadeve tud deluje. :yea1:

:hmm: Točn to! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za časom apmak vseno:

lp

Zakon :OK: :OK:

Kaj pol..bo naredu kdo spletno stran al ne?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se prostovoljno javiš...sploh pa ne vem čemu bi služila :?

Spletna stran MzM (motoristi za motoriste).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!