Skoči na vsebino

Nova Štifta 2007


vicko

Priporočene objave

A slučajno kdo ve če gredo letos mk ok ridersi iz gorice kot so šli lani?A je tuki gor kdo ki je pri ok ridersih?A gredo v skupinah al "razkropljeno" :blush: mogoče se vam bi pridružu kje po poti če greste v skupini..oz. če sploh greste letos???

LP,Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek s kje si?jst sm z stomaža nad ajdovščino drgač ;)

Jaz sem iz Šempetra,predvidoma štartamo okoli desete ure (+ -)izpred slaščičarne Pecivo v Šempetru.

OK Ridersi naj bi baje šli v velikem številu,sam ne vem pa podrobnosti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Šempetra,predvidoma štartamo okoli desete ure (+ -)izpred slaščičarne Pecivo v Šempetru.

OK Ridersi naj bi baje šli v velikem številu,sam ne vem pa podrobnosti :blush:

Za informacije OK Ridersi: www.okridersi goriška

drugače pa

Blagoslov pri Novi Štifti

Zbiranje za odhod iz Nove Gorice 27.04.2007 pred bifejem

Astro Caffe od 9. do 10. ure.

Odhod ob 10. uri

Vožnja v smeri Nova Gorica, Razdrto , Postojna, Cerknica, Sodražica, Nova Štifta

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ok ridersi se boste kaj ustavili po poti al sam gasss pa na benzu tu pa tam..kr lani se mi zdi da ste se še neki v postojni na placu ustavljali..al se motm :blink:

pol ob 10 štartate iz gorice izpred unga bara..jst grem enkrat po 10 uri od doma..in pol se vam mogoče pridružim po poti..sej boste vidli rdečo yamaho 125 ;) mogoče nč pa ne obljubim..v štifto pa grem 1000% :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96205]

Vreme bo,kot pred dvemi leti.

Se vidimo. :OK: :OK: :OK:

:OK: Metalac bravo. Vsi vremenarji, tud ta zgorn, pravjo, da bo še lepš. Če ostaneš doma, se boš do življenjsko :slap: Morje pride :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam rajši dež! Pridejo ta pravi!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam rajši dež! Pridejo ta pravi!!! :devil:

:grim Je res. Naj bo za spremembo sonce. Bomo vidl, če znamo tud v soncu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam rajši dež! Pridejo ta pravi!!! :devil:

Potlej si pa lansko leto bil v dežju,mi smo bilienih 6 matorjev iz Krana in okolice.

Mi mamo štart izpred Rondo bara pri Mercatorju Primskovo nato smer Cerkje in izpred Kevdra štart ob pol desetih.Če koga mika da se pridruži z lahkoto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa grem najbrž sam :cry: kr ne dobim nobenga da bi šli skup :hmm: mogoče se bom pridružu ok ridersom po poti..čene pa se bom h kaki skupini prtaknu..itak gredo vsi proti štifti :OK:

če bo kdo po poti sreču kako rdečo yamaho ybr 125(naked) vedite da sm jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: opa ponovno bo grmelo :OK:

Če boste pa že skor vsi tam pa tud jest pridem :kva2:

:kva2: Veš, da bo grmelo. Pridemo tudi z morja. Iz Trsta prihaja klapa že devetič. Najavili so se sosedje iz Prezida in Gerovega. In še in še... Nova Štifta in Grobnik for ever. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok časa pa je iz Štifte do Grobnika (v eno smer)??jst bi šel mogoče do Štifte in pol še do Grobnika..mogoče :hmm:

aja pa 110km/h je moja končna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajmo se zbrati na petrolu Barje na Ljubljanski obvoznici pa štartamo ob 10h v Štifto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tuki i goriške oz. okolice ajdovščine..mi lohk pove kdaj gre kdo(skupine mislm) iz ajdovščine..oziroma iz kjer ste da vem da se komu pridružim po poti..jst grem enkrat okol 9 ure mogoče še prej..pa še poti ne vem točn :BUA: zato se bi komu pridružu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa grem najbrž sam :cry: kr ne dobim nobenga da bi šli skup :hmm: mogoče se bom pridružu ok ridersom po poti..čene pa se bom h kaki skupini prtaknu..itak gredo vsi proti štifti :OK:

če bo kdo po poti sreču kako rdečo yamaho ybr 125(naked) vedite da sm jst :D

BATko, midva bi se lahk skupi vozila... tko počas in na easy vozm s svojo rdečo Suzy 500 (naked), da bi bla po moje kar za vkup, hehe...

... se pa drugače iz Domžalskega konca pripeljem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...midva bi se lahk skupi vozila... tko počas in na easy vozm s svojo rdečo Suzy 500 (naked), da bi bla po moje kar za vkup, hehe...

motogirl!

Tebe se bo pa žegen zagotov' prijel, k' (se) tako lepo počas... :grim :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!