Skoči na vsebino

Skuter in klanci


boter

Priporočene objave

Pozdravljeni, nameravam kupiti 250 ccm skuter, ki bo največ v uporabi za mestno in primestno vožnjo, vendar si bom morda 1x na leto zaželel, da se odpeljem z njim tudi čez Vršič.

Mi lahko lastniki takih skuterjev posredujete vaše izkušnje, kako gre pa v klance?

Nekako imam ogledana naslednja modela: Yamaha X MAX 250 in Gilera NEXUS 250.

hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za max-ije od 250 dalje klancev sploh ni :OK: Sigurno boš zadovoljen, vlečejo skos dobro .) Tako da klance, kot skb, lahko odmisliš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat za klance. Sam vozim 150 ccm in ga v bistvu še vtekam. Pa sem ravno oni dan v dvoje v čist solidno strm hrib nežno potegnil ročico za gas proti sebi, da vidim kaj se bo zgodilo. Verjameš ali ne, zadeva je kar začela pospešvat. Najprej sicer tisto značilno "skuter tuljenje", potem pa začne... 30 km/h, 40 km/h, 50 km/h... dalje sem pa raje odnehal, saj ga še vtekam.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, nameravam kupiti 250 ccm skuter, ki bo največ v uporabi za mestno in primestno vožnjo, vendar si bom morda 1x na leto zaželel, da se odpeljem z njim tudi čez Vršič.

Mi lahko lastniki takih skuterjev posredujete vaše izkušnje, kako gre pa v klance?

Nekako imam ogledana naslednja modela: Yamaha X MAX 250 in Gilera NEXUS 250.

hvala in LP

Sposodi si te modele in jih sprobaj. Mislim, da si še pozabil APRILIA ATLANTIC 250 - zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, nameravam kupiti 250 ccm skuter, ki bo največ v uporabi za mestno in primestno vožnjo, vendar si bom morda 1x na leto zaželel, da se odpeljem z njim tudi čez Vršič.

Mi lahko lastniki takih skuterjev posredujete vaše izkušnje, kako gre pa v klance?

Nekako imam ogledana naslednja modela: Yamaha X MAX 250 in Gilera NEXUS 250.

hvala in LP

Sem šla lansko leto na Vršič s 50 ccm skuterjem Peugeot Elyseo, pa ni blo nobenih problemov, tko da te z 250 ccm sploh ne sme skrbet :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!