Skoči na vsebino

Koliko kilometrov pred izpitom?


Tabo

Priporočene objave

Zanima me kako ste motor sploh pripeljali domov(večina pred ispitom)zato me to zanima ,pa koliko KM ste približno naredili preden ste v roke dobili izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh ogromno, skuter sem dobil ko sem imel 10 ali 11 let, torej 3 leta brez izpita.. Je pa šlo sigurno okol 10-15 tisoč km brez izpita. Z težkim motorjem pa jih sedaj nabiram, 10 jih je že skor šlo skozi:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn jih z 125- ko narejo okol 4000 brez izpita in brez registracije, finta pa je bla v tem da me prej nikol niso vstavli, en tedn po tistem kaj sn naredo izpit, pa me je radar dobo...hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0...sploh se pred ispitom nism nikol z motorjm pelu...razen ene dvakrat z eno 4-ko mau po travnkih...drugač pa je biu najprej ispit, pol pa motor, tko, da ni blo skrbi zarad tega, gdo ga bo pelov...edin papirjev ni blo prec prvi dan, tko, da sm se z neregistriranim pelov do doma, pa pol naredu okol 30km po ulici gor pa dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn jih z 125- ko narejo okol 4000 brez izpita in brez registracije, finta pa je bla v tem da me prej nikol niso vstavli, en tedn po tistem kaj sn naredo izpit, pa me je radar dobo...hehehe :D

in kok so te namerl?

jst sm naredu ene 4ooo pred izpitom...sm naredu izpit...drug dan je pa zaribu :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok so te namerl?

jst sm naredu ene 4ooo pred izpitom...sm naredu izpit...drug dan je pa zaribu :headbang: :headbang: :headbang:

82 sn pelo na 50 omejitve... ni blo take sile, reko je 45 čukov pa 2 kazenski najprej, samo pol sn se malo bogega naredo, pa je bil vrei policaj pa me je spusto :D :D :D ... upam da bom še kdaj mel tako srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 7 leta starosti sm se furu na tomosu pol sm sred 1. letnika dubu yamaha aerox 70, prodal zbidga za 200 jurjev :lol1: :lol1: pol sm se furu z motorjon od moje mtke pol pa sm se še z mojim kkšn tedn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 50ko ziher preko 15k km,....z 125ko 4k km zdaj pa cilam na menjavo rs za r6 in bo eno leto brez izpita tako da jih bo tak blizu 10k km ce ne kaj vec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avtomatikom jih je blo velk pred izpitom za H, z Daelimom pred izpitom 0, z Z-jom pa okol 800km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kilometrov pred izpitom je blo veliko.....in se jih bo nekaj... :) Sicer pa pripelji domov motor s prikolico. Ce ne poznas nobenga ki bi mel tako za motorje vozt pa z navadno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se še vozim brez izpita, tak da ne vem kolk bom naredu do takrat ko ga bom šel delat. Bom se pa kmalu spravil, da me ne bojo polcaji kje lovili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s štirko brez izpita ene 5k km, pa pol s 125ko enako, od tega je blo 1k km brez registracije tudi :P Mel pa sm neverjetno srečo; v sredo popoldan sem dvigno izpit, v četrtek zjutraj na poti v šolo so me ustavli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jih naredu nekje 2000km,potem sm se pa 2 dni pred glavno vožno pošteno razbu (na svoj rojstn dan) :( .Potem sem naredu izpit in veselo ter srečno odpelov prejšno sezono.

Drug teden pa dokončam izpit za A kategorijo,kilometrov z 125ko pa ni še nč, ker sem si oblubu, da bo najprej izpit potem pa motor, da nebom spet plačevov razbitih avtomobilov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kilometrov pred izpitom je blo veliko.....in se jih bo nekaj... :) Sicer pa pripelji domov motor s prikolico. Ce ne poznas nobenga ki bi mel tako za motorje vozt pa z navadno...

ja da si neoš ki s prikolico domu vlačo :D :D :D :lol1: pa če grem ju3 po 1000 kubični stroj se bi pelo magari iz kopra domu, neke bi si že zmislo če bi me vstavli, pa če so normalni škifi bi te ziher spustli, sploh če si isti dan kupo motor.... do zdaj kaj sn mel pizdarije sn se še vedno zmeno z njimi, saj vete ker lepa beseda lepo mesto najde :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nejko veš kako je...ni povsod isto ;) verjem da bo tud tebe enkrat naletel...pa boš kupu motorm za 1.5mio...pa boš islu kok si ga pocen dobu...pa te na poti domov ustavjo pa dobiš še 200k kazni...ni več ugodn nakup a?če ni izpita se jst vozm kle po naših vaseh kdr češ...sam iz kopra do lj se pa ne bi upu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem, da je tvegano, ampak pizda vseeno bi me rajcalo se pelat ne pa na neki kurčevi prikolici... no v glavnem jaz ko bom letos kupoval, upam da bom dobo čim bližje maribora kako vrei ponudbo, da se ne raim furat nekam daleč, če ne bom pa se bom še odločo al bom tvegal al ne :D :D :D. pa ki za vraga naj prikolico za motor dobim???, neom ga ki v oni navadni not pelal ko da krompir vozim okol...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

furam že od 7 leta naprej. najprej tomos tori, potem ene par avtomatikov, 4-ka -to vse brez izpita, pojma nimam kolk kilometrov!

potem pa 125, pa tud dobro leto brez izpita (cc. 2-3000)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kilometrov pred izpitom je blo veliko.....in se jih bo nekaj... :) Sicer pa pripelji domov motor s prikolico. Ce ne poznas nobenga ki bi mel tako za motorje vozt pa z navadno...

Jz sm ga dam iz gorice pelu do Loške doline to je okol 100km po hitri cesti pa po glavni...brez izpita...pol sm naredu ene 6000km še brez in so me zadnjič k sm nek rihtu pojebal kepsi še brez čelade sm bil kr sm šel sam krogc tm ene 500m pa je treba zj delat za kepse...đabe se zajebavat namest da bi si zj lepo tanku pa brez skrbi se vozu...!mam pa edin srečo da nism prepovedi dobu za delat izpit!mi je pa bratranc zrihtu k je policaj pa še dnarja je trebga skor pol manj dat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa to za izpit.recimo jst sm star 15. oktobra bom 16 a jst lahko naredim cel ispit(tut glavno voznjo)pol pa dobim vozniško šele oktobra al kako gre zdej to?al ga lahk ze mal prej dobim.pa kolk cajta velja prva pomoc.

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš. se mi zdi da je neki tacga pr izpitu za H, nism pa sigurn. za A pa 100% ne, za občinske pa vožno morš bit 16 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš. se mi zdi da je neki tacga pr izpitu za H, nism pa sigurn. za A pa 100% ne, za občinske pa vožno morš bit 16 ...

Kolkr jz vem lahk sam teorijo nardiš glavno vožnjo pa šele pol k dopolniš 16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred roj dnevom lahko društvene narediš in začneš vozit ure. ko si pa 16 pol pa lahko komaj republiške in nato izpitno vožnjo.

aja moja vožnja brez izpita

z 50ko 2000km

z 125ko 3000km

z 400ko pa do zdaj enih dobrih 1000km ki pa še je 26 julij da dobim izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kot sto brez izpita. ampak letos bo sigurno še kak tisočak padu, ker sm prepozno rojen :glare: Hehe.. Ampak večina nebo po cesti, tak da.. :) Ni se mi lih za furat po cesti ko vem kakšne so kazni in posledice če je kaka piz*arija.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!