Skoči na vsebino

Koliko kilometrov pred izpitom?


Tabo

Priporočene objave

Ja, lahko začneš in vso vožnjo narediš prej! Ko pa dopolneš 16, pa opraviš še republiške ter izpitno furo pa si zmagal :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako ste motor sploh pripeljali domov(večina pred ispitom)zato me to zanima ,pa koliko KM ste približno naredili preden ste v roke dobili izpit

veš kko.... recmo 50... jih je blo ja :naughty: pred izpitom??? mah skos sam take motorje k je biu izpit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nakupom cagive sem že imel izpit, pred nakupom gilere sem tudi že imel izpit... Brez izpita sem se vozo le z avtomatikom in atxom med osnovno šolo .) Pojma nimam kolko kilometrov... vozo sem se predvsem po MBju in okolici.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm ga dam iz gorice pelu do Loške doline to je okol 100km po hitri cesti pa po glavni...brez izpita...pol sm naredu ene 6000km še brez in so me zadnjič k sm nek rihtu pojebal kepsi še brez čelade sm bil kr sm šel sam krogc tm ene 500m pa je treba zj delat za kepse...đabe se zajebavat namest da bi si zj lepo tanku pa brez skrbi se vozu...!mam pa edin srečo da nism prepovedi dobu za delat izpit!mi je pa bratranc zrihtu k je policaj pa še dnarja je trebga skor pol manj dat :D

Daj navadi se pisat. Skor slovar rabiš! :BUA:

Kolkr jz vem lahk sam teorijo nardiš glavno vožnjo pa šele pol k dopolniš 16

Tud teorijo (glavne teste) lahko šele po 16. prej pač delaš tečaj, samo glavne teste lahko pišeš pa šele po 16. roj. dnevu.

Prav tako za vožnjo. Glavno maš lahko šele po 16. letu, v avtošoli lahko začneš vozit pa že pred 16.

Popravljeno . Popravil KRIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako ste motor sploh pripeljali domov(večina pred ispitom)zato me to zanima ,pa koliko KM ste približno naredili preden ste v roke dobili izpit

Če mi verjameš ali ne še nikoli nisem delal izpita za motor :eek: imam pa izpit in prevoženih 200K+.Izpit sem dobil na osnovi nekakšnega izpita za kolo v osnovni šoli,ko sem šel pred leti podaljšat vozniško so se na upravni enoti ženske kar malo režale jaz pa se veselo vozim z novim dokumentom naprej. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi verjameš ali ne še nikoli nisem delal izpita za motor :eek: imam pa izpit in prevoženih 200K+.Izpit sem dobil na osnovi nekakšnega izpita za kolo v osnovni šoli,ko sem šel pred leti podaljšat vozniško so se na upravni enoti ženske kar malo režale jaz pa se veselo vozim z novim dokumentom naprej. :OK: :OK:

tako je blo včas...moja stara mama ma tud izpit za traktor, pa še sedela ni na njem :doze: pa tud ispite...takrat, da si le prešaltat znou pa da nisi zgrnu pa si ga meu...vsaj kokr so men povedal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je blo včas...moja stara mama ma tud izpit za traktor, pa še sedela ni na njem :doze: pa tud ispite...takrat, da si le prešaltat znou pa da nisi zgrnu pa si ga meu...vsaj kokr so men povedal :xx:

:yes: :yes:

al se je pa sam teorijo neki malga pisal, pa si meu izpit.

pa leta nazaj so večino izpitov opravljali v vojski. so ti skor sam poštamnlal pa si meu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je blo včas...moja stara mama ma tud izpit za traktor, pa še sedela ni na njem :doze: pa tud ispite...takrat, da si le prešaltat znou pa da nisi zgrnu pa si ga meu...vsaj kokr so men povedal :xx:

Živel smo v čudni državi,namreč moj oče je ca 5 let pred mojim kolesarskim izpitom v osnovni šoli moral delat A kategorijo za motor in to je kar trikrat ponavljal.Med tem je vozil nekakšno ocenjevalno vožnjo na čas v sklopu AMD prireditve,kjer je lahko sodeloval brez izpita (cesta je bila zaprtata ) ko je pripeljal na cilj v Kočevje je zapeljal mimo cilja(prevelika hitrost+makedam)podrl štarterja z zastavico in to ravno tega,ki ga je trikrat na izpitu vrgel in pol so vsi govorili on je tebe 3X ti pa njega 1xORNG¨!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ma z mopedam ene 4k, z 125ko jih mam pa zdele 200. Cez dobr mesc pa dobim izpit, tko da jih bo do takrt se ene 500 padl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mopedam od male šole naprej do 14ga leta, pa umes je blo še ene par sesalcov.. poj sm naredu izpit za moped, poj sm se kšne 2let furou z 200ccm, nimam pojma kolk kilometrov, zdj pa mal mn k 3000km s 125ccm :) z avtam pa 1let brez izpita.. sam še za motor mi manka izpit zdj :D

sj zdj sm začeu delat izpit do 25kw :D dons al pa ju3 se grem prjavt na občinske. poj pa pride še vožna.. ukol 10urc pumoje :) in toj to.. poj pa legalno naprej :D čez dobr mesc bo fertik pumoje :D upam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še za motor mi manka izpit zdj :D

meni pa za avtobus :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa za avtobus :closedeyes:

to itak.. sam js ne rabm tega :D pa tut za kamiona ne..

od teh k jih trenutn rabm mi manka sam še za motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam zaenkrat z novim 1150, tam nekje. Pa še kak tisoč bi padel, ampak nisem doma in se ne moram furat (verjetno je bolje tako). Ko pridem domov pa bo izpit tud že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mopedom sm jih naredu ful ful dost...125ko sm pa kupu k sm izpit naredu...tko da pomoje z mopedom ene 5k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden sem šel delat izpit za A kat sem naredu prbližno 22000km s scooterjem. Potem pa lepo počasi po kategorijah 125,250,650 naslednja bo 1000 ali več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ce sem ze napisal kdaj...

z 125ko v 8 mesecih(se zima vmes) 4000km.....koliko jih bom pa zdaj z 600 naredo v 9 mescih pa se ne vem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!