Skoči na vsebino

Koliko kilometrov pred izpitom?


Tabo

Priporočene objave

Jst pa ce ne stejem avtomatikov in mopedov izpit od nekdaj mam samo nikol ne vozm motor taprave kategorije...te tezave so se pojavljale ze v rani mladosti...(ko sem delal izpitza 50 sem se na voznjo prpelal z CTX om in potem vozu naprej z APN...ITD) :whistle:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto vozim odkar pomnim (nekje v 3jem ali v 4 razredu sem eno bolho razbil), pomoje je vsega skupaj ene 2-3k, z avtom sem se nehal tolk vozt k sm dobu moped (recimo da sem naredil ene 30 km brez izpita- pol tega je blo drkanje osmice in slaloma), pol sem se vozu kako leto legalno z apnom, pol pa še eno leto z potečeno registracijo (itak nebi prišel čez tehničnega- originalen je bil samo rušt pa rezervoar, pa še enkrat več je letelo), konc maja sem dobil 125 in jih mam zdele že ene 3k brez izpita... Do konca avgusta (glavna vožnja) jih bo tut še nekaj. (izpit bi že imel, sam je šel inštruktor za en mesec na dopust v bosno, tko da mi je ostala samo še glavna vožnja)

Traktor, kosilnico in viličarje pa itak vozim vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

1 sezono brez izpita pa okol 2000 km.najdelsa voznja brez izpita pa je bla od ptuja do slo.gradca

policija pa se me ni nikoli vstavla v 4 letih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr_enduraši ste itq hard core_hosta pa to :whistle:

Mislim, da se je kar kakšnih 95% motosvetovcev vozilo brez izpita, pa magari samo par km (recimo motor od prijatelja, prijateljice,...

Sam sem naredil z izpitom za 25 kw cirka par tisoč z zzr 250, ki je imel sicer samo 26 kw(skoraj legalno, vendar ni bil registriran), enako z ninjo 6, pa prav tako z R1(oba motorja sta bila neregistrirana (yamaha nekaj časa tudi nehomoligirana) in sicer iz razloga, ker sem že kmalu po nakupu vedel, da ju bom prodal)).

No ja, pa še pred izpitom do 25kw kakšen drive od kakega kolega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 sezono brez izpita pa okol 2000 km.najdelsa voznja brez izpita pa je bla od ptuja do slo.gradca

policija pa se me ni nikoli vstavla v 4 letih

mene je že kar velikokrat :)

mislm pa da mam rekord...v pol ure so me 3x ustavl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem izpit naredil šele poleti,do takrat sem pa naredil cca 7000km in to povsod,še na Hrvaškem sem bil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kilometrov nism naredu velik, sem se pa zato že pri 14-ih vozu z različnimi motorji, sem imel to srečo, da je bi motor vseskoz pri bajt. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez izpita sem prevozu kar precej kilometrov

z ATX-om sm jih okol 7000km v dveh sezonah

z yamaho xt125r pa 9000km :D v eni sezoni

pa hvala bogu me niso nikol ustavli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot malinovc sem se na avtomatiku in pa apn6 cele dneve po vasi preganjal, potem pa v šolo fural..

potem pa 15 let nič, letos pa izpit in nov motor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povem kasnej. .. ko zaklučmo to.. in bo že 1x legalno :P :whistle: :unsure:

:hmm:

Nič. Nula. Nada. Zero. Z APN6 nekaj sto kilometrov, pa še to izključno samo po hosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot malinovc sem se na avtomatiku in pa apn6 cele dneve po vasi preganjal, potem pa v šolo fural..

potem pa 15 let nič, letos pa izpit in nov motor:)

Sva že dva taka! Zdaj bo treba nadoknadit za nazaj :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!