Skoči na vsebino

Koliko kilometrov pred izpitom?


Tabo

Priporočene objave

:hmm:

O:-) no ja.. pač je vedno tko, da č že mam izpit, grem pol na več kubou, pa je pol spt en k**** vse skup... :slap: sj men tud ni luštn to.. ampak če pa... nism krivaa no :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tut jst pred izpiton popolnoma nič... med delanjem pa neki malga s stičevim skuterjam... no še tkat smo bežal enkat pred plavčki skor :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Its never too late

ah sej sedaj ga po ene 5 letni pavzi ze par let imam... tako da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nisem nevem kaj pretiravo tko če je meu frend motorja pa je dau mal za pelat pa smo nardil ene 40 km tist dan recimo to se je zgodil ene 10 × drugače sem mel pa na vikendu cross pa sm se gonu gor pa dol sam je viken bogi za hrbtam tak da policaji še pridit ne znajo do tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 let sm se brez ispita vozu sam nevem kolk km sm naredu k nism mev števca, zdej pa u pov leta 5000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pred izpitom sm naredu zlo velik km. Sam ne po glavni cesti :whistle: :D Sam enkrat sm se vozu po travniku pa se je policaj z enduro prpelau na travnik..... :winkiss:

Drgač pa ko sm se kak km pelau po glavni sm skor zmeri vidu policijo, odkar imam izpit samo 1x. No naj tako tudi ostane :D

Ka a je še zmeri tk, da če nimaš izpita pa te dobijo da ti sam sodnik mal zateži pa je to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si mladoleten ja.

sicer pa ni to tak nedolžno drugače kot to vsi mislijo pomoje :)

vse kere poznam vsi lapajo na glasno da jim nič ne morjo... pa niti enga od teh niso vstavli škifi še enkrat po tem.

če nimaš pizdarij v kartonu na tebe čisto drugače gledajo, odvisno spet od vsega rečmo.

nebom jaz tui ne glasn ker še niti izpita nimam, tolko kolko pa lahko povem iz izkušenj kolegov, pa moje familije k so v tem poslu pa predlagam da predn se vsedeš na motor dobro premisliš al boš ustavu al spizdu (zaj tebi z apn druga itak ne preostane kot stavit vbistvu).

če bo panika bo to samo vlka pizdarija za zihr...

lahk se to zahvališ vsem debilom k dirkajo po cesti pa se frajerišejo tam kjer ni treba, k se pobijajo in jih nihče ne pogreša, da izpit za neomejeno lahko delaš komaj pri 21 oz. avgusta pri 24. letu

zaradi njih jaz morem čepet pred pcjem doma med tem ko bi se lahko čist z trezno glavo vozil okoli z 250 ccm malo daljše fure

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIČ, tud s frčotom ne.

Ko sm šu delat izpit (A-11kW), sm prvič sedel na motorju na šaltanje, pa se ni bil problem navadit že po 40min :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si mladoleten ja.

sicer pa ni to tak nedolžno drugače kot to vsi mislijo pomoje :)

vse kere poznam vsi lapajo na glasno da jim nič ne morjo... pa niti enga od teh niso vstavli škifi še enkrat po tem.

če nimaš pizdarij v kartonu na tebe čisto drugače gledajo, odvisno spet od vsega rečmo.

nebom jaz tui ne glasn ker še niti izpita nimam, tolko kolko pa lahko povem iz izkušenj kolegov, pa moje familije k so v tem poslu pa predlagam da predn se vsedeš na motor dobro premisliš al boš ustavu al spizdu (zaj tebi z apn druga itak ne preostane kot stavit vbistvu).

če bo panika bo to samo vlka pizdarija za zihr...

lahk se to zahvališ vsem debilom k dirkajo po cesti pa se frajerišejo tam kjer ni treba, k se pobijajo in jih nihče ne pogreša, da izpit za neomejeno lahko delaš komaj pri 21 oz. avgusta pri 24. letu

zaradi njih jaz morem čepet pred pcjem doma med tem ko bi se lahko čist z trezno glavo vozil okoli z 250 ccm malo daljše fure

Itak da bi ustavu ker tk al tk mam izpit za 50cc :whistle: ..drugač se mi pa zdi da če nimaš izpita za apn al pa atx in podobno..lahka kakšni marici še spizdiš če si kje blizu gozda...

Imam pa prijatelja ki jim je spizdu čez travnik po dežju in so šli policaji z avtu za njemu :headbang: in obtičali na travniku ker je bilo vse premočeno. Kakih 50m naprej se je ustavu in jih gledal. Klicali so ga naj jim pride pomagat porinat sam ka mislite da je naredu? pomagat ziher ni šou :P

Sam me pa zanima ka bi naredu policaj da bi res šou pomagat avto vn spravit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam me pa zanima ka bi naredu policaj da bi res šou pomagat avto vn spravit :hmm:

a ne veš :kva1: za pijačo bi ti dau :lol1: po, bi te pa dumu pelu, pa povedu kazga sina majo tvoji :P

pa bi doma dumu pripor, pa bi bli usi srečni :D

:? a to se še tko dela? al sm zanč srečo na vrvic gledala :hmm: pa sem zdej use pomešala :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne veš :kva1: za pijačo bi ti dau :lol1: po, bi te pa dumu pelu, pa povedu kazga sina majo tvoji :P

pa bi doma dumu pripor, pa bi bli usi srečni :D

:? a to se še tko dela? al sm zanč srečo na vrvic gledala :hmm: pa sem zdej use pomešala :wacko:

Ka je pa v sreči na vrvici kj u zvezi z policijo in tem kar sm js opisau? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!