Skoči na vsebino

STRAH - česa se danes bojim .. zakaj me je danes strah


Broj Jedan

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

strah me je da bom nekega dne zgubila prijatelje.....strah me je da bom pozabljena :(

bojim se tega kar čutm :cry: bojim se pogledati določenim ljudem v oči(ne zarad sebe, zaradi slabe vesti ker mam čisto vest) ampak ker me je strah da bom znova ponižana.... :unsure:

strah me je ker ne vem kakšno mnenje majo ljudje o men..... :closedeyes: bojim se da ljudje za mojim hrbtom hinavijo :unsure:

strah me je da se bom en dan zlomila ker ne bom imela več moči in energije :?

strah me je življenja v prihodnosti...ker se bojim da glede na izkušnje ne prinaša nič kaj dobrega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strah me je kaj bo, ker so se letos limone podražile za 70 % (in sesule družinski proračun :headbang: ), v decembru so se podražile gostinske storitve (in sesule druž.....), podražila se je zelenjava (v decembru????). Pa kiri idiot sestavlja poročila??? in sešteva % inflacije. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: bom moral jutri pit čaj brez limone..... :evilgrin:

Neee, ne bo treba ... sem danes preverila, tudi limone so nabavili. Pa čaj in med. :worship:

Jaz se bolj bojim, da bo travarice bolj malo ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee, ne bo treba ... sem danes preverila, tudi limone so nabavili. Pa čaj in med. :worship:

Jaz se bolj bojim, da bo travarice bolj malo ... :winkiss:

Hvala frendica :winkiss: če se bo tak nadaljevalo..... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee, ne bo treba ... sem danes preverila, tudi limone so nabavili. Pa čaj in med. :worship:

Jaz se bolj bojim, da bo travarice bolj malo ... :winkiss:

Normalno, da bo travarice premalo, če pa so se limone podražile :evilgrin: :evilgrin: :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa dons strah ko pes.....

v placu kjer delam, je noroooooo gostov.....ludnica....po 1o letih je bil danes moj 10 dan na tem področju dela pa vsak dan v povprečju 10 ur....

za jutri pa se obeta min.15 ur neprestano na preži in pozornosti..... ogromna fluktuacija, čeprav kolikor poznam razmere, mi po mojem 17 ne uide.....

U glawnem me strah najeda z 2000.000. kubiki :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
noči :cry:

mogoče se pa le vremenarji motjo in ne bo tko hudo. :hmm:

Upejmo d res, d naum spet en tedn odrezana od sveta čist.....sm mislm, d se počas začenja huda ura :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!