Skoči na vsebino

aprilia rx 50 ali sx 50?


AndyG

Priporočene objave

zanima me kaj bi se mi bolj splacalo nabavit?

SE OPRAVICUJEM CE JE BILA TEMA ZE KJE OBJAVLJENA

Hvala že za vnaprej

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa tvoja odlctev masina je ista sam odvisn kaj se teb bol dopade enduro al supermoto .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supermoto je bolš ;)

vsaj zame :D

boš vsaj mal bl normalno se loh po cesti pelu...itak je pa supermoto tud kul za makedam :D

je pa use 50ka tko da ne boš nevem kakšn hard endurist da bi se splačal kupt enduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je za oba priblizno ista beri dobr 120 eu!!!! Tako da odloči se! Samo kako je s tuningom newem to ti bodo pa kšni drugi več vedl powedat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-sx so zdej na novo pršli in stane skor 700 tisoč slovenskih tolarjev

-kaj pa ce bi rableno rx kupu pa feltne zamenu??

-kera ma pa bolse bremze rx al sx?

- ena je na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) kot: Aprilia RX 50racing

RES HVALA!!

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-sx so zdej na novo pršli in stane skor 700 tisoč slovenskih tolarjev

-kaj pa ce bi rableno rx kupu pa feltne zamenu??

-kera ma pa bolse bremze rx al sx?

- ena je na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) kot: Aprilia RX 50racing

RES HVALA!!

ena je na avto net-u*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tale sx nov, al bi se dalo dubit kksn 2005 letnik, ker nebi nabavljal novega motorja?

a bi se mi splacalo da kupim aprilio rx 50 letnik 2003 pa da ji zamejam bremze, gume ter feltne? glede vzmetenja pa nevem.

katera ima bolse vzmetenje rx ali sx?

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzmetenje je enako, samo trdota je drugačna.. kar se pa da verjetno spremeniti, ampak nisem čisto siguren. Bi te pa takšna varianta drago prišla.. Če boš več na cesti, kupi supermoto, drugače enduro.. Če bo potem denar še dokupiš opremo za anduro/supermoto. Je pa lep motorčič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če hočeš supermoto potem definitivno kupi supermoto. ker to da bi kumo rx-a pa potem flne dal gor druge. kje dobit primerne felne nove gume brenze priredit da sploh pašejo. če to vse narediš te pride ziher okrog 200-300k. to ap se ti definitivno nesplača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi vzel potem rajši aprilio mx 50? :? .)

kje nej pa dubim mx???

na avtonetu ga ni, na strani od aprilie ga tud ni, kje pa je???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kej hude so sam ce mene uprasas ni to vredn svojga dnarja kr gre prepocas za tas dnar dobis ze hard enduro(rableno)p akr uredu stanje ce hocs tak stil, pa za to mx nesmes pol mislt da je to krosuc k bo hitr kej slo...kuk hocs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove ne kupuj...enostavno predrago. Zato da prezivis ta cas ko bos prisel do mocnejsega motorja pa ti priporocam kako rabljeno varianto...glej tudi kako gilero supermoto in enduro...se dobi ze starejse. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupiš supermotota pa kit noter dej(minimalno 80ccm), pol pa bo zverina :naughty: :OK:

jest bi tko naredu kot je reku kit_80ccm da bi dau not 80 kit sej pol bi blo pa bols k skuter ane??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!