Skoči na vsebino

aprilia rx 50 ali sx 50?


AndyG

Priporočene objave

za ta leta so pomoje zej najbols skuterji ne pa da daš več ko 600 tisoč za novo .)

Ma skuter je skuter...supermotard je pa supermotard...tako da ne mesajmo... .) Ma ves kako je s temi predelavami...vrgu bos veliko denarja stran, moc se zmeraj ne bo ravno brutalna, veliko stroskov bos imel z vzdrzevanjem....bols da pocakas tisto malo casa dokler nimas izpita za 125 in potem 125 kupis....ker za kako resno supermoto voznjo je se 125 mal svoh...(z 80 kitom nebos tople vode odkril..vrjemi) .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno se ne splaca...tko je s tem. kit not devat se ti pa pol unc pa gre dnar stran bw...bols da pocakas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno se ne splaca...tko je s tem. kit not devat se ti pa pol unc pa gre dnar stran bw...bols da pocakas

Ali pa uzames scooter, ki je za mesto sigurno bolj priročen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup kej rablenga, to ti najbolš za te dve leti ko se boš foričku okol, kup si ka češ sam da ma dve koli, pa da gre ravno .) če se pa misliš vost pa premisel, sam js na tvojem mestu nebi kupovaw novga motora k je res preveč dnara ka preveč na ceni zgubiš ko ga prodajaš pa ti bo škoda, pa še pretrpet boš mogu muke ko ga boš mogu ulawfat pa take pizdarije, pa servise delat na nevem kok km, itd. rajš se zjasen s sabo pa ka boš delu z motorjem, če se misliš pelat po cesti si kup sesalca al pa kacga cestnga, če se pa misliš pelat po brespotjih pa si kup endurca sam ne 50ccm ampak 450ccm :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupovat nic od tega 50ccm je presvoh :BUA:

Kaj streljaš v tri krasne? Zakaj bi bilo prešvoh, me zanima, če bi ti svojemu sinu pustil takoj na 600ccm, ki so danes ostri kot dvorezni nož.

Če misliš z motociklizmom nadeljevati in so ti všeč RR oz. cestni motorji si nabavi RS,TZR,GPR,, če misliš kasneje zaiti v enduro/supermoto vode pa RX,SX,DT,...Izbira med supermotardi je zeloo velika,oglej si kakšen katalog motociklov (npr. MotoSIjev),če bi se pa odločal med supermoto - enduro bi pa izbral supermoto, ker za enduro pa tukaj resno zmanka moči pa še supermoto se mi zdi bolj obladljiv.

Če bi te zanimala TZRka, mi pošlji zasebno sporočilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj streljaš v tri krasne? Zakaj bi bilo prešvoh, me zanima, če bi ti svojemu sinu pustil takoj na 600ccm, ki so danes ostri kot dvorezni nož.

Če misliš z motociklizmom nadeljevati in so ti všeč RR oz. cestni motorji si nabavi RS,TZR,GPR,, če misliš kasneje zaiti v enduro/supermoto vode pa RX,SX,DT,...Izbira med supermotardi je zeloo velika,oglej si kakšen katalog motociklov (npr. MotoSIjev),če bi se pa odločal med supermoto - enduro bi pa izbral supermoto, ker za enduro pa tukaj resno zmanka moči pa še supermoto se mi zdi bolj obladljiv.

Če bi te zanimala TZRka, mi pošlji zasebno sporočilo .)

sej ti pise vseved sam lej usak ma svoje prepricanuje tko da skoda smetit k bo usak svoje zagovarju men se ut zdi da se ne splaca glih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene uprašate si kup krosa 125 al pa 80ccm če misl pa si kup en pocen sesalc za po cesti vozt tu je moje mišlkenje kit gor dajat je potrata denarjas daš cilindr drug gor moraš menat use

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti pise vseved sam lej usak ma svoje prepricanuje tko da skoda smetit k bo usak svoje zagovarju men se ut zdi da se ne splaca glih

Mislm, da titula sploh ni važna ;) Ne, sej nisem mislil povzročat kakšne vroče krvi samo mislm, da za 14 letnika je 50ccm cestak - supermoto dovolj, če se hoče legalno vozit po cest.Vse skupaj sem napisal kot nasvet iz svojih napak ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!