Skoči na vsebino

anketa za seminarsko povezana


jolo

Priporočene objave

vsem lep pozdrav1

jst rabim, da mi kdo od vas, izpolni anketo, in mi jo pošlje (izpolnjeno) na mejl: 83freak@gmail.com

anketa vam bo vzela le dve majhni minutkici vašega časa, meni pa bo koristla za seminarsko nalogo.Anketa je anonimna, in brez obveznosti.

HVALA V NAPREJ!! lp

ANKETA_1_.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne neredite spletne ankete.. boste zagotovo imeli boljši odziv.... kdo ti bo pa tole v wordu reševal... :grrr

pa brez zamere.. samo nasvet... drugače pa zanimiva tema.... .)

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne neredite spletne ankete.. boste zagotovo imeli boljši odziv.... kdo ti bo pa tole v wordu reševal... :grrr

pa brez zamere.. samo nasvet... drugače pa zanimiva tema.... .)

ja sej sam je malo cajta......pa tku je ratalo, in še za mojo punco rabim...........sej wš kku je dns in ju3 lepa dneva, ZATO RAJDAT Z MOTORČKI...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslano!

upam da bomo izvedeli tudi rezultate ankete čeprav so predvidljivi glede na populacijo ki jo sprašuješ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca, ki tudi študira ekonomijo, je rekla, da je teh poslovnih načrtov bilo že malo morje na temo dirkališča :D Ampak, ker vseeno rad pomagam, pošiljam tudi mojo anketo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!