Skoči na vsebino

Big Brother 2007


Priporočene objave

mi je fotoaparat crknu ko sem jo hotu poslikat pod mini krilo :lol1:

brez heca... :devil:

....ne verjamem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh ni jasn kako hudiča si lahko v današnjem svetu privoščiš 3mes. dopusta, da greš v hišo polno neznancev in ne delaš nič :eek:

Men se bi zmešal po ene parih urah in bi iz zida spulil najbližjo kamero, da bi me vrgli ven :devil:

Najbrž so prijavljeni takšni, ki tudi do sedaj niso delali nič. :headbang:

Res škoda za slikce, sam je po moje kakšna še boljša kje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se bi zmešal po ene parih urah :devil:

..take nucajo...sam da se dogaja...a veš kolk bi bil ti za folk zanimiv!!!..pol bi te pa tolažle, ti bi jokal...pa b še kej razbil :headbang: :doze: ...pa bi ti kakšen mačo okol uh kako dal in bi se vse dekline prot njem obrnile..tebe pa cartale :P ..folk bi za teb glasoval..itd... take nucajo..res škoda da se nis prijavu!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jaz rajši tisti naš oštirski rijaliti šow B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jaz rajši tisti naš oštirski rijaliti šow B)

Ja saj se gre vcasih tudi na izlocanje, ampak v vecino primerih smo zmagovalci vsi :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..take nucajo...sam da se dogaja...a veš kolk bi bil ti za folk zanimiv!!!..pol bi te pa tolažle, ti bi jokal...pa b še kej razbil :headbang: :doze: ...pa bi ti kakšen mačo okol uh kako dal in bi se vse dekline prot njem obrnile..tebe pa cartale :P ..folk bi za teb glasoval..itd... take nucajo..res škoda da se nis prijavu!!! :D

Jokal :cry: pa res :grrr

Čeprav, da bi me cartale praviš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kak bi kaj zgledal rijaliti šou v katerem bi sodelovali ekstremni osebki vseh repooblik rajnke YU :OK: :slap: ?

(slovenkasesjebalasabosancemuprvihnedeljudanapress :ninja: )

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Kaj vse zvem na MS forumu... Ta Jasmina je še pred parimi dnevi kelnarla zgoraj brez v enem izmed naših lokalnih pajzlov. Zgleda, da ima zelo rada ženske; moja kolegica je bila ves čas v centru njene pozornosti.

post-1424-1174318661_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil airy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo bo opazvat kako se bo tista črnolaska k sovraži plavuše razumela z blondinko :P :devil:

I can smell a chick fight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skupaj je za :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kak bi kaj zgledal rijaliti šou v katerem bi sodelovali ekstremni osebki vseh repooblik rajnke YU :OK: :slap: ?

(slovenkasesjebalasabosancemuprvihnedeljudanapress :ninja: )

JLA :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Jasmina je bla lansko leto tud na ene parih zborih če se prov spomnm :hmm: :yes: :yes:

hodi že nekaj let po zborih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater :? da se je ne spomnem kej dosti :cry:

Aja, ponawadi ne prežiwim do striptiza :slap:

mi že prej rata wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihološki eksperiment... na kup dej čimbolj nekompatibilne in egotrip osebe in vse skupaj vrzi na TV, kjer plebejci, lačni "dogajanja", opazujejo, kako se oni med sabo koljejo...

seveda, včasih so bile gladiatorske igre in kolosej, danes pa je tu big brother in TV :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... evo glih po prvi oddaji sm gledov

so se pogovarjal, deci kak bodo na suho pa to da jih folk ne bo vido... :lol1:

na skretu, sam morjo čist po tiho :P pol je pa ena punca rekla, da jo je tud že mal zasrbel, tak da je že mal probala, sam upa da se ni slišal :rolleyes: :lol1: to bo še kurbarija, pa šele 2dneva so notr :lol1: :lol1: :lol1: :devil:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledalcem tv showa Big Brother bi rad povedal da sem ravno napisal svoj post številka 500, hvala ker sem lahko to delil z vami! :eek:

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledalcem tv showa Big Brother bi rad povedal da sem ravno napisal svoj post številka 500, hvala ker sem lahko to delil z vami! :eek:

Not good enough. To bi moral prej napovedati in v živo prenašati, ko bi kucal 500-i post !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala kurcu, da bo kurbarija. bo zgleda vsaj prebavljivo za tiste ki to gledate. bolje, ko da začnejo s kakimi globokimi filozofskimi debatami... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!