Skoči na vsebino

Big Brother 2007


Noise

Priporočene objave

Pejte se žgat, ne pa da gledate kako se drugi žgejo.

Žalostno :cry:

no no,k da ti pa ne bi gledov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da ti to predstavlja slovensko seksualno revolucijo, al kaj? :blink:

Ne predstavlja mi to nobene revolucije samo zanimivo mi je pogledat kako na nas upliva Amerika oz. v tej oddaji Švedska in podobne države, kjer so se v tem resničnostnem šovu že kšno leto nazaj žgali,ampak bolj na hard.Predvsem mi je zanimivo to kaj vse bi folk naredil za slavo pa četudi ga gleda celotna družina in znanci, načine kako pridobit to slavo so pa pobral od tujcev...Moje mnenje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"rahlo" dolgočasno...

se mi zdi da se več in bolj intenzivno daogaja na vsakem moto-zboru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne predstavlja mi to nobene revolucije samo zanimivo mi je pogledat kako na nas upliva Amerika oz. v tej oddaji Švedska in podobne države, kjer so se v tem resničnostnem šovu že kšno leto nazaj žgali,ampak bolj na hard.Predvsem mi je zanimivo to kaj vse bi folk naredil za slavo pa četudi ga gleda celotna družina in znanci, načine kako pridobit to slavo so pa pobral od tujcev...Moje mnenje :hmm:

za slavo in približno 100 tisoč evrov ,ali kolikor je že nagrada... petletna plača bruto .... je dons povedala Ovsenarka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

laho bi sei recimo človek doma psotavil veliko ogledalo nasproti tvja, banje, vcja, štedilnika ipd...in mel potem vedno občutek da spremja reality show

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"rahlo" dolgočasno...

se mi zdi da se več in bolj intenzivno daogaja na vsakem moto-zboru....

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sem tut že ene 2x al celo 3x po malem gledu,... mislim kaka budalaščina,... kake probleme majo, kdo je pojedu 2 rezine sira preveč., pa jogurt,.. kr neki,...aja,. pa zaradi enga qu****** vžigalnika. :headbang:

A folk res to gleda??? Da se prijaviš na tako oddajo morš bit po moje rojen cepec. :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A folk res to gleda???

Ne boš verjel :grim :grim :grim gleda, gleda... in potem se še okol tega zgovarjajo...

PS: Kdaj bo spet kak filmček? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaki lepi zobeki

ma sory, ta je pa bedna

se norčevat iz fizikalnih hib

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sory, ta je pa bedna

se norčevat iz fizikalnih hib

Ma daj no .. .take čekane si una sestra Franja v Naši mali kliniki lahko samo želi.

In še - hej, bejba je šla na Big Brotherja, nemudoma je pokazala svoje adute, mislim, da ji ne delam krivice, če še usput malo zobovje ovrednotim, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bedno vse skupaj. In vrhunec vsega, da so sinoči pri Trenjih razpravljali o tem, kaj delajo v Big brotherju. A ni kaj pametnejšega za razpravljat? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaki lepi zobeki

Kdo pa je to :blink: Sorry za :topic: ampak folka ne poznam tko dobro :blush:, pa rajši vprašam strokovnjake :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!