Skoči na vsebino

Big Brother 2007


Noise

Priporočene objave

Big Brother je bedna oddaja. To je res. Zadnjič v mestu vidim še bolj bedno zadevo. En tip po Čopovi lepi plakate po uličnih svetilkah. Na plakatih z velikimi tiskanimi črkami poziv STOP THE BIG BROTHER.

Kam pelje ta svet ?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Big Brother je bedna oddaja. To je res. Zadnjič v mestu vidim še bolj bedno zadevo. En tip po Čopovi lepi plakate po uličnih svetilkah. Na plakatih z velikimi tiskanimi črkami poziv STOP THE BIG BROTHER.

Kam pelje ta svet ?

Tadej

očitno bo končno postalo zanimivo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na plakatih z velikimi tiskanimi črkami poziv STOP THE BIG BROTHER.

Verjetno ni povezano z oddajo/realityjem Big Brother, ampak s konceptom vsevedne države in korporacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..heh,.. včeri tut jaz mal poškilu,.. mislim, kak človek morš bit, da se preoblečeš v kuro,.. in za nameček še kokodakaš,... :lol1: :lol1: :lol1:

a ti ljudje nimajo res niobenga dostojanstva :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima IQ povprečje snovalcev tega slovenskega BigBrotherja...

povprečje pri naših ni tako pomembno, ima pa izjemno visokega verjetno tisti ki si je celo zadevo zmislil. moraš bi mali genij, da se spomniš da bi zaprl kup budal v hišo kjer ne delajo praktično nič in da bo to več milijonov budal po vsem svetu z veseljem gledalo.

priznam, če bi mi nekdo pred leti, ko še ni bilo teh šouov rekel da bo to hit bi rekel da je idiot. resnično sem podcenjeval idiotizem folka :devil:

sicer pa če si v BB imaš čas seksat tudi dopoldan ko je drugi folk na šihtu:

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspr...411_3094649.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima IQ povprečje snovalcev tega slovenskega BigBrotherja...

..sorazmerno št. čevljev :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima IQ povprečje snovalcev tega slovenskega BigBrotherja...

Mene pa "buđet", kolk se bo nabralo €€€ od tega show-a :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa "buđet", kolk se bo nabralo €€€ od tega show-a :hmm:

HUH :eek: ogromno, za nas povprečneže nepredstavljiva cifra, ki jo nekateri povprečneži izdatno financirajo :slap:

nekje so bile kalkulacije za BAR, zdaj pa to pomnoži za parkrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUH :eek: ogromno, za nas povprečneže nepredstavljiva cifra, ki jo nekateri povprečneži izdatno financirajo :slap:

nekje so bile kalkulacije za BAR, zdaj pa to pomnoži za parkrat :whistle:

nisem glih siguren da bo na koncu pozitivna nula :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bo zle mal neumesno tole za slišat ker tut nism bral celotne teme ampak bom useen spraznu to iz sebe .)

za moje pojme je to oddaja ko je kr neki . sploh ni neke ideje v njej to je za to da se jim folk smeji ko uni gnijejo v tisti montažni hiši in se je**jo v glavo kdo bo domu odnesu nagrado .)

morjo ubogat enga mudela ko jim daje neke bedne naloge na kubik en tedn morjo plesat en tedn so vsi oblečeni v kokoši pa to je kr neki :doze: :blink:

dozirajo jim hrano kao za nagrado ker so opravili te bedne naloge ko tak ni nobene poante v tem :fredy:

osebe not se mi pa zdijo da sam iščejo pozornost neko slavo al neki . niti najmanj mi ni jasn da lahk dve mami zapustijo otroke čeprav ena hčerka je že kr vlka sam useen da jih zapustijo in grejo na lov za slavo in da si popestrijo lajf . obistwo se gre tuki not sam zarad tega ker ma v življenju manjvrednostni kompleks ker pitaj boga zakaj in išče neko pozornost :doze: zato se odpravi v tako bedno manjvredno oddajo ( če sm kirga užalu s tem naj powe) osebe not so tut :eek: una jasmina ko jo vsi moji vrstniki častijo ko boginjo je nikakva cela razn tega da se je slekla pred celo slovenijo in razglasila da ne mara blondink zato ko ma manjvrednostni kompleks kr v življenju ni bla sposobna nardit iz sebe nič vem... mene še čaka to ka bom iz sebe nardil sam useen bedna je . TIst celjan ko je položu že ne wem kulk deklet ma sram me je da je iz celja :glare: ostalo je totalni retard sam ta dva izstopata . prav bedno je poslušat celo slovenijo kdo je od koga favorit ,je hudič ja, če ga je treba med temi ludeki iskat ko ičejo pozornost na totaln bedn način. Kretensko je vse skup . gledam pet min pa mi je jasn da je to KR NEKI :headbang:

če sm koga užalu mi naj powe in se mu v naprej oproščam sam tako je moje mnenje upam da me ne bote pohodl ker to je moje mnenje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem glih siguren da bo na koncu pozitivna nula :evilgrin:

no ja razen če imaš kake insajderske informacije in so kaj zajebali, drugače ne vidim kako bi lahko pupušli. nekaj plačaš za licenco, postaviš montažni kontejner kar je drobiš, ljudi (snemanje, montaža) itak maš zaposlene, ostalo pa je čisti keš. vsak izdelek ki je noter je plačano da je noter itd.

razen če niso znali iztržit in dobit oglaševalce kar pa dvomim.

ko pa bo proti koncu šlo bodo pa še itak gore plačljivih SMS-jev :slap:

če sm koga užalu mi naj powe in se mu v naprej oproščam sam tako je moje mnenje upam da me ne bote pohodl ker to je moje mnenje :krneki:

nimaš se kaj opravičevat, itak da je bedarija ampak folk to gleda. meni oddaja ni nekaj butastega, butast je folk ki jo gleda, oddaja samo opravičuje dejastvo da je folk butast in da nima svojega življenja oziroma je njihovo življenje očitno tako dolgočasno da jim je prava dogodivščina če vidijo da drugi fukajo ali so oblečeni v kure :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Big retardation ! To je to, slovenska realnost in zafrustriranost, majhnost, brez samozavesti in samopodobe!

In to predvsem mislim za vse tiste, ki redno gledajo in voayersko razpravljajo o vsem tem, je pa res, da ker smo v demokraciji lahko vsak počne kar hoče, pa naj, saj imamo še kakšen drug tv kanal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Big retardation ! To je to, slovenska realnost in zafrustriranost, majhnost, brez samozavesti in samopodobe!

In to predvsem mislim za vse tiste, ki redno gledajo in voayersko razpravljajo o vsem tem, je pa res, da ker smo v demokraciji lahko vsak počne kar hoče, pa naj, saj imamo še kakšen drug tv kanal !

z enim malim popravkom - big brother je hit povsod po svetu, torej nismo samo slovenci narod določenega % retardov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!