Skoči na vsebino

Big Brother 2007


Noise

Priporočene objave

jah,če majo drugi,mormo tudi mi met!!! :P :kva2: :kva2: pač,malo se moreš nasmejat!! :lol:

smejat?? čemu??,.. vsebini showa al predstavljenemu idiotizmu?? verjetno unmu drugemu :slap:

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostalo je totalni retard sam ta dva izstopata

preberi svoje pisanje pa povej, po čem pa lahko sodiš, da tako pisanje ni retard?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav bedno je poslušat celo slovenijo kdo je od koga favorit

Zanimivo je v kaki družbi se sučeš in kako življenje ti živiš. Jst, razen na tem forumu, vpliva big brotherja sploh ne zasledim. Se še nisem, do sedaj, z nikomer o tem pogovarjal. Aja, sam res pa je, da tut tv-ja že lep čas nisem prižgal.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo res,...

sam skoraj ne gledam tv, razen poročil in športa... tako, da ne poznam teh oddaj... ali česarkoli v zvezi s sodelujočimi ...

ampak ko je bil BAR al karkoli, so ljudje se mnogo pogovarjal, moja punca, ki je v študentu nekje so s kolegicami prav spremljale... in vedele zakaj gre, še od tajnic v službi je bilo slišati marsikaj... zdaj pa NIČ. Niti besede ne slišim. :)

Sicer pa.. se mi zdi, da tudi v Nemčiji izbirajo "bolj" "zanimive" ljudi, za take oddaje, kot dolgočasne "normaleneže". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdaj pa NIČ. Niti besede ne slišim. :)

...

Blagor tebi. Jaz pa ušesa mašim, ko tu pri nas v pisarni en osebek kar napraj to melje. :headbang: K sreči sem že itak na pol gluh, tako da se da potrpeti. Jebemtiš, če to ni psihično nasilje v službi. :grim Bo treba odškodnino zahtevat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno spremljam in gledam, kaj se dogaja. Iz takih oddaj se lahko marsikaj naučite o družbi in reakcijah soljudi v določenih situacijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam kaj pametnejšega počet, kot gledati to. Isto, kot bi šel v živalski vrt gledat opice, ki so zaprte v eni malo večji kletki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam kaj pametnejšega počet, kot gledati to. Isto, kot bi šel v živalski vrt gledat opice, ki so zaprte v eni malo večji kletki.

Ne podcenjuj živali! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno spremljam in gledam, kaj se dogaja. Iz takih oddaj se lahko marsikaj naučite o družbi in reakcijah soljudi v določenih situacijah.

Jst bom zdej začel spremljat, k baje je v eni oddaji bil gost Damijan Murko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom zdej začel spremljat, k baje je v eni oddaji bil gost Damijan Murko :kva2:

je bil gost prejšno soboto :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje je v eni oddaji bil gost Damijan Murko :kva2:

Jebeš! :eek:

Pizda, kaj nisem gledal! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Murko kelnari v neki mariborski restavraciji. Če se želite z njim fotografirati ali pa samo prejeti njegov avtogram, mi javite na PM. Vse to vam omogočim za simbolično ceno 50 Eur. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Murko kelnari v neki mariborski restavraciji. Če se želite z njim fotografirati ali pa samo prejeti njegov avtogram, mi javite na PM. Vse to vam omogočim za simbolično ceno 50 Eur. :P

no zdaj vem da ne zahajam v iste restavracije kot ti! ga še nisem videl :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj vem da ne zahajam v iste restavracije kot ti! ga še nisem videl :devil:

Seveda ne, če si kmet. Mi "fajnšmekeri" pač hodimo samo v izbrane restavracije. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!