Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Se kaksnih 10 dni da naredim izpit :naughty:

Pol se pa zapeljem po skornje in drsnike,da bo popolna bojna oprema.Drgac pa konjicek ze pripravljen.

Drgac pa najvecja napaka je to, da sem se vozil 2x po eno uro, za tem ko sem kupil motor.

Sam sem se odlocil da se ne bom vozil brez izpita.

ce mislis noret ne rabis izpita :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis noret ne rabis izpita :>

Ce komu ni skoda lajfa nej nori, kajti meni je skoda lajfa, denarja in zivcev za to.

V primeru da se ne bi mogel zadrzat, pa grem raje na pisto.

To kar sem napisal ni bilo misljeno tako, da bom vozil kot penzijonist, pac pa po pameti in v mejah normale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce komu ni skoda lajfa nej nori, kajti meni je skoda lajfa, denarja in zivcev za to.

V primeru da se ne bi mogel zadrzat, pa grem raje na pisto.

To kar sem napisal ni bilo misljeno tako, da bom vozil kot penzijonist, pac pa po pameti in v mejah normale.

pametno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda na občini samo lenari. So mi dali glavno vožnjo šele čez 1 mesec :headbang: :headbang: :headbang:

Men se že skori trga, tko da zdaj mam vsega poln kufr in grem drug teden registrirat, dat tablce gor in upat, da me ne dobijo brez izpita v tem času. Pa da niti ne pomislim, da me lenuhi z občine vržejo na izpitu, k bo potem prej že motoristične sezone konc kokr bom mel izpit v žepu, mamico jim leno ... vsem po vrsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda na občini samo lenari. So mi dali glavno vožnjo šele čez 1 mesec :headbang: :headbang: :headbang:

Men se že skori trga, tko da zdaj mam vsega poln kufr in grem drug teden registrirat, dat tablce gor in upat, da me ne dobijo brez izpita v tem času. Pa da niti ne pomislim, da me lenuhi z občine vržejo na izpitu, k bo potem prej že motoristične sezone konc kokr bom mel izpit v žepu, mamico jim leno ... vsem po vrsti.

Pomisli ce se splaca, ker js gledam ze en teden motor kako pociva, pa se ene 10 dni bom mogo,ce bo seveda vse slo po planu (izpit,teorija).

Drgac pa vem ce se bi vozil okol brez izpita,da ne bi blo prevec pametno, pa mam motor registriran.

Pac ko mi ze pride da se bi zapeljal mal okol pomislim na to: strah pred policaji,kazen,prepoved opravljanje izpita(pol leta ce se ne motim,ce se me nej kdo popravi) in kaksna bedarija, npr. bezanje pred policaji in ogrozanje samega sebe,ter drugih.

Pac ne zdi se mi vredno,raj pocakam se neki casa pa se pol peljem brez skrbi ali kaksnih pomislekov.

LP

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda na občini samo lenari. So mi dali glavno vožnjo šele čez 1 mesec :headbang: :headbang: :headbang:

Men se že skori trga, tko da zdaj mam vsega poln kufr in grem drug teden registrirat, dat tablce gor in upat, da me ne dobijo brez izpita v tem času.

Ne se sekirat....itak je do daljnega dež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se tudi z tem tolažim.. upam da bo še kak teden dež, ker prej nebo motorja nikakor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Preselte se na Primorsko, to se vozmo celo zimo ( mamo pa polet probleme, ker smo kot pujceki pečeni)

Koncno en vikend po 3 mesecih ko sm cist fraj pa taka stala

Me ze daje pomanjkanje... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bo pa tale premor prov pasu, se sezona že mal vleče....mal naveličana že :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bo pa tale premor prov pasu, se sezona že mal vleče....mal naveličana že :krneki:

A sezona se ti vleče :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Men se bo zmesalo, ko bi se lahko fural je blo vreme do k****, zdaj ko mam pa zlomljeno roko,

je pa vreme fantasticno. :( :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ssm se mal peljal z zlomljeno roko :whistle: in naredil ene 5km .... vec pa ni slo , ker je roka zacela bolet. sam je blo pa vseeno fajn sest na motor po 2h tednih (ka si je kaj folk mislo ko je vido enga z zlomljeno roko na motorju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ssm se mal peljal z zlomljeno roko :whistle: in naredil ene 5km .... vec pa ni slo , ker je roka zacela bolet. sam je blo pa vseeno fajn sest na motor po 2h tednih (ka si je kaj folk mislo ko je vido enga z zlomljeno roko na motorju).

Vucko a si se peljal proti kotljam? Se mi zdi da sma se srecala na brdinjah? Plav gsx, js pa na plavi transalpi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vucko a si se peljal proti kotljam? Se mi zdi da sma se srecala na brdinjah? Plav gsx, js pa na plavi transalpi.

LP

:yes: verjetno , ker bol davc ko pa do rimskega se tk nism pelo.

Kita se je z gipso na roki vozit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!