Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

:P Kako sm jo danes prepolovil "BANG" pa je ni več :kva1: :kva2: (upam, da je nebo kmal nazaj, ker jutr sm spet na gromu :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči me bo žrla "samo" še do petka. Če ne pa do pondeljka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa sm bolj ja kot ne, obsojen na voznjo z enoslednim vozilom ze skoraj 2 tedna- avto-masina=kaput......

najhuje je bilo pozno zvecer v petek ko mi je termometer pokazal -8C :unsure:

sm tko pac je..... nema zime za............. motoriste..... :P

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0,0 km :( :headbang: :headbang: :headbang:

:stupid: :bounce: :cry: :cry: :cry:

roooolllaaaaa rrroooollllaaaaa seeee miiiii zdeeeeeejjjj,sssaaaaannnjjjaaaaammm sssaaannjaaammmoooo naaaappprrreeeejjj

:whistle: :alien1: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ni težko.... treba je samo svoji ženkici mal posodt avto pa se se bote tud vi lahko z motorjem vozil... :whistle: :evilgrin:

dons grem s5 na moped čeprav temperature niso ravno.... AMPAK pazte to... moja gre tud z mano gor... :P

No ker itaq vem, da vas vse zanima zakaj...da boste lahko delil z mano veselje.... :D ...dons dobim iz Trsta nov kiler pa ročke..... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončen vikend je bil 26/27.01: 100+150=250km. :worship: Do naslednjega suhega konca tedna :yea1:

Ops, ni je več....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil testno vožnjo(razdevičenje letošnje abstinenčne krize) z novim motorjem.

Jaz za balanco, lastnik zadaj, speljeva, dam v 2. in gas po zadnji :worship: Ma nism za nalašč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!