Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

me prime pa me mine.....

Menepa zkoz bl je*e :cry: :cry: :cry: pa za milisekundo mine....pol pa ponovi vajo+ dodatek :doze:

pa atatus razpiz*enga alpa politga cuceka je vedno bolj prisoten.... nobene kontrole več....tud men se že ornh fuzla......

po vrhu vsega pa bo še scalo....do vikenda.....priročno! Lih kt bom mela spet šiht, an.... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mene pa še nč ne daje...kaj mi ni jasn :headbang: :ninja: je pa za krajšanje zime sledeči projekt zelo zanimiv-končno sm se lotu restavriranja starga pony express-a, tko da bo za konc tedna najbrž že v voznem stanju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri jasno po celi sloveniji tudi do 11 stopinj v lj :yea1:

vsi na cesto ! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri jasno po celi sloveniji tudi do 11 stopinj v lj :yea1:

vsi na cesto ! :yea1: :yea1: :yea1:

Valda nebo tolk? To vedno rečejo, pol pa ni nič iz tega :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

A kdo od vas tudi sestavlja: http://www.yamaha-motor.co.jp/global/enter...ent/papercraft/ Jaz sem se danes lotil yzf-r1 :naughty:

Danes sem sestavil 1. list torej prednjo masko, šipico in ogledala. Z ogledali sm mel kr neki problemov, ker mam pac predebele prste za takšno murclarijo :whistle: Dela imam najmanj še za en mesec :slap: :slap: :slap: ... če že nimam motorja bom mel pa vsaj papirnatnega :kva2:

Ali je že kdo se lotil modela in kako daleč je prišel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda nebo tolk? To vedno rečejo, pol pa ni nič iz tega :krneki:

v petk je blo 8 stopinj ... danes grdo oblačno s 7 stopinjami

če bo cel dan jasno zna d o 10 pridt :yea1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa o čem vi sanjate

pač se oblečete

pa se furate

kaj ste vsi eni velki pussy

jst pač ne vozm če je -10 al pa sneg(poledica)

Sej bi se, pa nimam motorja (še) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he... jz za vas ne vem, sm jz nadaljujem svojo vsakoletno tradicijo.... od novembra sm naredu ze okoli 1500km... :naughty: :naughty: :naughty:

pa ce tko realno gledam: registracijo sm placu in to BOM izkoristu do amena... mau slabega vremena pa mal nizke temperature pa niso tolk velika ovira da bi zanemarjal vsemogočni ojro... :D

ce me kdo vidi na cesti- črn falco-fighter nej potrobi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še js z pozno popoldanskih.. se prav do dle sm naredu še dodatnih 30.. blo že pošteno mrzlo, se še kr tresem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo s5 jaz... danes ob 3h iz lj. v grosuplje nazaj sm pa ravnokar prispeu... mokr sm pa k cuck od megle... pa po avtocesti se za en ku*ac vidi čez vizir.... temperature so daleč od prijetnega ampak vseeno----SPLAČA SE...

HE HE HE grem po avtocesti in itak več k 130-150 ni šlo, pa me čez okno avtomobila pogleda neka dama pa nakaže češ da nism normaln, jz pa prikimam in se odpeljem dalje..... men je bila situacija smešna...

no ja če ne drugega je zdej, ko je mraz, vsaj manj norcev po cestah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa so padli, težko pričakovani, prvi kilometri letos, ne prehladni, ne prevroči ;) Bilo jih je okol 180 po dolenjskem koncu. Lep začetek sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

A kdo od vas tudi sestavlja: http://www.yamaha-motor.co.jp/global/enter...ent/papercraft/ Jaz sem se danes lotil yzf-r1 :naughty:

Danes sem sestavil 1. list torej prednjo masko, šipico in ogledala. Z ogledali sm mel kr neki problemov, ker mam pac predebele prste za takšno murclarijo :whistle: Dela imam najmanj še za en mesec :slap: :slap: :slap: ... če že nimam motorja bom mel pa vsaj papirnatnega :kva2:

Ali je že kdo se lotil modela in kako daleč je prišel?

sem se jest lotil yz450 in sem ga tudi dokončal :worship: , bom pripopal slike ko dobim digitalca, drugače mi je pa kar vredu ratalo glede na to kolk me je zajebaval use skup, edino gume bom šeenkrat naredu k mi te niso všeč.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

A kdo od vas tudi sestavlja: http://www.yamaha-motor.co.jp/global/enter...ent/papercraft/ Jaz sem se danes lotil yzf-r1 :naughty:

Danes sem sestavil 1. list torej prednjo masko, šipico in ogledala. Z ogledali sm mel kr neki problemov, ker mam pac predebele prste za takšno murclarijo :whistle: Dela imam najmanj še za en mesec :slap: :slap: :slap: ... če že nimam motorja bom mel pa vsaj papirnatnega :kva2:

Ali je že kdo se lotil modela in kako daleč je prišel?

jz mam anrjeno sprednjo masko že kak mesec :lol1:....naprej se pa ne lotim :)....hitr živce zgubim, k se vse mečka,... :whistle: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaka kriza.. takoj po šoli, pa je že 50km padlo.. čist dovolj glede na to kak podn so ceste :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!