Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

jst mam krizo že 5 mescov, na srečo mam oz. sem imel zlate kolege da so posodl kdaj pa kdaj motor za kak krog ali 100.

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, temperature so iz dneva v dan visje :naughty: , na sreco pada dez in ne sneg (global warming pa to :unsure: ), se malo da se znebimo tistega nadleznega minusa zjutraj in da dez spere sol na cestah, potem pa akcija.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garažo mal motor pogledat, prečekirat akumulator, pa vsake tok cajta iz garaže mal zalaufat pa pelat po ulici gor pa dol . Uh kok je blo lani lepo k je biu lep vreme. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dan niti ni tako hudosaj se zamotim z delom in pisnjem diplome. Problem nastane ponoči v sanjah ,saj skoraj ne mine noč ,da ne sanjam o vožnji. še slabe 3 mesece pa bo. :headbang: :headbang: Do takrat pa vas razumem sotrpini!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abstinenčne krize kot take nimam, ker se non-stop vozim (če ne druzga pa na šiht) vsaj parkrat na teden (razen seveda, ko je sneg na cesti). Vseeno pa že malce pogrešam bolj dinamične vožnje, mal hitrejše spremembe smeri, nagiba...

Pa saj bo pomlad hitro tukaj, do takrat pa pač bolj po sredini gume.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kaj jokate... sej se da pelat... nazadne sm 15km naredu 31.12.07 torej na silvestrovo ... pa je blo superca :OK: :worship:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo ta vikend tako lepo, kot je bilo danes, pa če ne pride kaj vmes, ni vrag, da ne navozim par 10 km... :naughty: me že čist pipa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se še kombinezon oblečem, pol pa Moto GP špilat :evilgrin:

ja ful se je dobr doma tko mal oblačt u hlače pa mal oxtarke gor pa to :P

no ja še bolš se je pa zapelat ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kaj jokate... sej se da pelat... nazadne sm 15km naredu 31.12.07 torej na silvestrovo ... pa je blo superca :OK: :worship:

Se da.. Ampak ta sol uničuje motor :cry: Bom kar na pomlad pa suhe ceste počakal :rolleyes:

Do takrat pa MotoGP nažigat za računalnikom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa MotoGP nažigat za računalnikom :)

Sam da kolenčkaš :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si lajšam bolečine s prebiranjem foruma, gledanjem testov, moviejev, vse seveda na temo motociklizma !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si lajšam bolečine s prebiranjem foruma, gledanjem testov, moviejev, vse seveda na temo motociklizma !

Enako :yes:

dns sm šu celo na obalo mal pogledat(v prijetni družbi-se razume :OK: )...in me je začel trgat...gate so šle na 2 dela...glava je bla v oblakih...prijetnih 12°C zunanje temp. ceste skor kot se šika, sonček,...sm mel namen u morje skočt...pa mi je pol vse dol padl :unsure: klinc pa ta zima :BUA:

Jst bi se peluuuuuuuuuuu mmmbbbrrrmmmmuuuuuuuuuuuuu :blush: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo na vipavskem koncu 13°C, če ni termometer malo preveč kazal :whistle: :whistle:

Je tud mene začelo mal, sam kaj ko sm bil z avtom. :headbang:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns pa mafija gorenjska sam posipava.... kr naprej pa nazaj..... zopet ista pesem....v pol ure že tretjič....dons spet.... BEMOBOGA! mamo cesto klele, primerno za sibirske razmere!!!! kj tazga živ boh še ni vidw...

mene pa tko rajcung..... sam pr teh hektol. soli ga na dam ven.....ni šanse..... pa še dons je bla sahara....celih 6 stopinj!!!!! pa celo sonce!!!!to je že za solidno turco 160+.....

samo bemoboga u te tone soli ga res ne mislm vlačt :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti malo me ne grize. dokler se je treba po jajcih vozit to itak ni vožnja. bom rajše še počakal kot da me zagrabi tišanje in sezono zaključim še preden sploh bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!