Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Torej sem šminker! :grim :slap:

sva že dva!!

ŽIVELI ŠMINKERJI!!! :krneki:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

abstinenca bo še trajala po načrtih vsaj nekje do februarja... :BUA:

vzrok: kompleten remont

2007\11\18\bikepics-1091546-full.jpg

bo pa spomladi toliko slajše s prenovljenim konjičkom zapeljati po sloveniji :D

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud pr men je mal krize...Če nebi za dva tedna obležov v postl bi se ta tedn še kej zapelov tko pa neupam reskirat :unsure:

Peesda... pa ti si skos prehlajen. Kolkrat sm ti že reku, da se pri odprti luknji ne spi :angry: Bo mogla mat res žice porezat :lol1:

@King: hja... tolk glej, da bova drug let nadoknadla zaostalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda... pa ti si skos prehlajen. Kolkrat sm ti že reku, da se pri odprti luknji ne spi :angry: Bo mogla mat res žice porezat :lol1:

@King: hja... tolk glej, da bova drug let nadoknadla zaostalo ;)

Ja res sm velikrat prehlajen hehe, nč se ne merkam (sploh velikrat grem z frišno umito - mokro glavo vn) :headbang: Kar se pa žic tiče pa res ne manka dost,sploh ta tedn k sm umenu, da morm motorčk mal na sprehod pelat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih parkiral v boks.... :rolleyes:

Danes sem bil spet vesel kot pijanček runde po dolgem času :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ob 13h sem ukrublal mojga "Zlikovca" in ga malce pustil da se je po par tednih dodobra ogrel ( se skašljal :evilgrin: ) ga nato zajahal in se podal na furco po bližnjem Krasu .....mmmm...kako martinčkanje.... nn zimskem sončku...no malce je blo v zakotnih legah in pozneje popoldan hladneje..a opremljen kot sem bil ni prišlo do živega :naughty: :naughty: :krneki: :krneki: :krneki: pa še 2x na kofečke pri frendih vmes....

števec je na koncuv garaži pokazal 137km ....

ZIMSKA IDILA :kva2: :kva2: :kva2: :blink: :blink: :yea1: Še naprej bomo lovili take dneve do zadnjega ...pole je itak že pomlad

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni krize. Ni.

Danes zapalu ca. 100km in ferderbal zadnjo gumo. :naughty:

Morda v bližnji prihodnosti, morda... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj 2 meseca se že nisem vozil.. Pa ni neke hude krize, ampak kljub temu komaj čakam pomlad in novo sezono :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pogrešam......zdaj skijam...... :whistle: :naughty:

Ti samo skijaj, a ja ču vozit MOTOR. Onaj pravi da znaš. :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo skijaj, a ja ču vozit MOTOR. Onaj pravi da znaš. :naughty: :naughty: :naughty:

Ti samo uživaj........tudi sam trenutno neznansko uživam......na skijah..........poleti na motorju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo uživaj........tudi sam trenutno neznansko uživam......na skijah..........poleti na motorju :naughty:

:wallbash: ma nehejte. jez nemorm več. Nimam snega za bordat, nimam sončka za motor. Suffer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na cesti po Krasu nekje med Komnom in Gorjanskim ob 16.15 uri....

Uživancija ...... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :naughty:

GiVhQmpXFxpnBKVk.v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dons sm jo za švoh urco prekinil :krneki: ...upam, da bo za zdržat za neki cajta... :trance_33_sleep:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :headbang: :headbang: :headbang: ...

(motorčakanaregistracijov2008press)

No, evo, Gallus je izumil nov šport za meglene zimske dni: :headbang: in tako bo lažje pregural abstinenčno krizo. Priporočam :evilgrin:

(LetimIskatPravoSkaloPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!