Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Danes se nisem mogel zadržati in sem šel ter dvignil preizkušnjo za 15 dni (razlika samo 10€ med tremi ali 15 dnevi) tako, da sem uspešno naštepal prvih 47km :OK: .

Je pa tale zverina (GSXR750) hudičevo poskočna veliko bolj kot sem si mislil bo treba na izi prvo leto :kva2:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še cca. 77 x ninanana :BUA: v bistvu mi gre, ko pomislim kar na :cry: oz. prej bom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica je že gor. Zdaj je pa začelo že ornh stiskat v prsih. Gdaj bo konec šihta ?

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut tablico že pred dvema dnevoma dal na motor, pa ni blo prej na žalost časa, dons pa bruuuuum, pa greva na lepše z mojim motoforčičem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končnooooooooo :D zavarovanje+tablica in prvi konkretni kilometri z novo mašinco :kva2: !!!

Splačalo se je čakat ni kaj... kakšen kilometer še jutri in v nedeljo... pol pa kidat sneg :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla prva fura letos :naughty: pravo potešenje :OK:

Dalo pa mi je tudi vedet, da se s hladnim asfaltom in gumami ni za hecat :slap:

Damč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza je prešla in zdaj že meji na odvisnost...se tresem vsakič ko pride mimo kdo...bog ne daj da sm na kolesu pa da me prehitava...me mika da bi z levo roko mal gas pošlatal :P

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!