Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Vedno bolj me grabi popizditis in mislim, da ga lahko pozdravi le vožnja z mopedom.

Sploh, ko je že kakšen dan tak topel... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je danes, ob taki hici, tudi začelo redno trgat, da bi mal gume ogrel :naughty: ...mi je že žal, da sem jeseni odjavil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm še zmeri ni krize :hmm: Me že pošten skrbi :unsure:

Se pa raj sploh ne vsedem gor... me je strah da me bo pol primlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zakaj kriza, vsedeš se na motor pa se pelješ :grim

Hja, kakor kdo. Sem menjaval pohištvo, atrij imam zabasan in čakam na odvoz kosovnega, ki bo šele enkrat marca. Kako naj dobim motor iz dnevne sobe? :? Bi trajalo vsaj eno uro, pa še eno uro, ko pridem nazaj. Žal zmanjka časa. :(

Pa se mi je kar milo storilo, ko mi je v avtu kazalo, da je zunaj 18 stopinj. Pa še ene par motorjev sem videl, človek bi se kar požl. :headbang:

Fantje in dekleta, kdor ima možnost, naj naredi en krog še zame :) .

Pa en lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes po treh mescih abstinenčne krize zajahal novo kobilico, ampak zdaj bo šele kriza če se slučajno vreme poslabša, heheh , hja otvoritveni kilometri so bili super, Neva če to bereš polepšala si mi dan :D :D , drugač pa tud najmanj en :OK: za Eliso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen lep dan....dons me grabi ja!!!Kriza!!!!Velika!!Nohte sm že pojedu...kriza grande :o :wacko: :cry: :xx: :glare: :bounce: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem bil da me ne bo zagrabila - ampak je bila premočna :blush: podlegel sem skušnjavi, registriral motor in v ne preveč toplem vremenu odpeljal krog....še kar navdušen :kva2: :kva2: :kva2:

Lp,

Z

Popravljeno . Popravil slakutar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgrabila me je danes kriza sem odšel motor registrirat a mi neki štempl manjka in z povešenim nosom se vrnil domov. samo tehničnega sem lahko naredil

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je bilo pa glede krize vse ok, do petka, ko je bilo tako lepo in toplo vreme in sem videl kolega, ko se je lepo odpravil na turco.. Jaz pa doma z neregistriranim motorjem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krize letos prvič ni... Sezona je dolga 365 dni... :grim

Gledam Discovery in National Geographic, še nekaj let, pa zim pri nas sploh ne bo več. Pa se bomo mirno vozili celo leto, hehe. :OK:

No ja, bodo pa takrat drugačne krize :( . Pa ni panike, če ne bo vode, bomo pa pivo pili, a ne? :kva2:

Čez 50 let bo pa itak že bolj Mad max varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :headbang: Sem vedu da se sploh ne smem vsest na kobilco. Vse je blo vredu do danes. Danes se pa usedem in naredim krog okol bajte,da ga mal prepiham.....zdj me pa matrat začel :kva2: Bo treba it nazaj registrirat, če bo še naprej tko lepo vreme :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu da bom dones soseda fentu!!!Se je gonu gor pa dol!!mimo mene ki že tko trpim.

So se mi prov oči orosile :cry: Men pa ni hotu dat za pelat :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj se nisem mogel upreti.. Motor je zdej popravljen, vozu se nism že dva tegna zarad po***ane cevi, pa se relativno toplo je bilo.

po lj. rohnel za kolegom z xvs1100 brez rorov... simfonija V2 mašin.. :doze: :doze:

edin k me je motil- solzne oči in zanohtani prsti.. drugač pa vse vredu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se nisem mogel upreti.. Motor je zdej popravljen, vozu se nism že dva tegna zarad po***ane cevi, pa se relativno toplo je bilo.

po lj. rohnel za kolegom z xvs1100 brez rorov... simfonija V2 mašin.. :doze: :doze:

edin k me je motil- solzne oči in zanohtani prsti.. drugač pa vse vredu....

Čelada pa rokavice pomagajo. Hint, hint!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada pa rokavice pomagajo. Hint, hint!

:lol1:

Grem se danes borit proti krizi . Tam nekje po 12.00 urci bom zalaufal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!