Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Jaz sem se včeraj peljal par km, imam že več kot en emsec odjavljeno in me je premamlo.. Mi je blo pa kar mal čudno, sem se prejšnji teden vozil z FZS6 in je blo kar čudno na V2 it, trese :)

Pa sej mora trest. Men je čudn, če me pr vožnji z mopedom nč pr jajcih ne žgečka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč krize, včeraj naredil 210km, ni boljšega za zdravljenje :grim

Doživel pa tudi nekaj najlepših trenutkov na motorju. Fantastičen pogled ko se pelješ po soncu, zapiha veter in se iz drevja vsuje nekaj listja in zapelješ skozi takšen oblak jesenskih barv. Zen! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč krize, včeraj naredil 210km, ni boljšega za zdravljenje :grim

Doživel pa tudi nekaj najlepših trenutkov na motorju. Fantastičen pogled ko se pelješ po soncu, zapiha veter in se iz drevja vsuje nekaj listja in zapelješ skozi takšen oblak jesenskih barv. Zen! O:-)

Jst isto pravm. K se z mopedom voziš med jesenskim listjem in ga s svojo navzočnostjo dviguješ. Noro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav še malce lepši pogled se mi je enkrat pripetil ko sva se z drago vozila po The Cesti. Nekaj malega listja je že bilo na cesti. Moja vozi pred mano, z bližnjega drevesa se vsujejo majhni listi ona pa pred mano ravno v tistem trenutku zapelje skozi ta oblak in dvigne ter zavrtinči še tisto listje na cesti. :wub:

Vidiš, da ni vse samo v čim bolje odvoženih ovinkih in drsanju tačk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav še malce lepši pogled se mi je enkrat pripetil ko sva se z drago vozila po The Cesti. Nekaj malega listja je že bilo na cesti. Moja vozi pred mano, z bližnjega drevesa se vsujejo majhni listi ona pa pred mano ravno v tistem trenutku zapelje skozi ta oblak in dvigne ter zavrtinči še tisto listje na cesti. :wub:

Vidiš, da ni vse samo v čim bolje odvoženih ovinkih in drsanju tačk :D

Itak da ne. Pozimi itak da ni zalaganja sploh. Sam ima pa jesenska vožnja vseeno tak čar. Celo ko me malo zebe mi je prijetno :) Čeprav letos me še ni zeblo :) Pa druga polovica novembra je že :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej mora trest. Men je čudn, če me pr vožnji z mopedom nč pr jajcih ne žgečka :blush:

Seveda more trest, V2 je zakon, jaz dobim gor bolj pristen občutek da sem na "pravem" motociklu. Je pa to samo moje osebno mnenje, tako da razni fani štirivaljnikov, ni potrebe po ugovarjanju :)

Drugače imata pa prav, tudi jesenska in zimska vožnja ponuja obilo užitkov. Ampak pri meni je žal tako, da mi finančno ne znese imet motor prijavljen celo leto. Je pa vsekakor super če imaš registrirano in ko te prime,se samo usedeš in greš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da ne. Pozimi itak da ni zalaganja sploh. Sam ima pa jesenska vožnja vseeno tak čar. Celo ko me malo zebe mi je prijetno :) Čeprav letos me še ni zeblo :) Pa druga polovica novembra je že :OK:

Pred eno uro sem občutil vse čare jesenske vožnje. Ko med prijetnim šumenjem listja zaslišiš brušenje plastik in stopalk po asfaltu, trganje jakne pa hlač itd... :P :P :glare:

(in ja, vem da sem šou prehitro v ovinek)

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jesenska vožnja je za pametne :D

upam da ni bilo hudo in da škoda ni velika

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza, :doze: ja kriza pa je......, ma ga vsak dan ko vzamem avto iz garaže pogledam in odštevam dneve

ajazbe upam da ni hujšega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč mi je en tip razlagal da je z fukom tako da če dolgo ne fukaš kmalu ni več panike. seveda mu nisem verjel, na lastni koži sporbat pa še manj :nono:

glede na to, da že dolgo nisem sedel na motorju in da letos sploh nisem dosti bom počasi verjel v to, zanimivo ampak niti me pretirano ne vleče na motor. vleče me že da bi naložil torbe in spalko in odbluzil v neznano ali pa da bi si dal duška na pisti, da pa bi se popoldan vsedel in se šel na naše kolovoze bojevat z vsemi dedeki, luknjami, listjem in audiji A3. ma, niti ne no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abstinenčna kriza :hmm: :hmm: .

Ma je ni. Vsak večer spijem kakšno :beer1: .

Aja, zaradi vožnje z motorjem :hmm: . Tud te ni in je ne bo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj hudo je če motor odjaviš, pa spomladi vidiš prve motoriste kako švigajo mimo tebe ko se voziš z avtom. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj hudo je če motor odjaviš, pa spomladi vidiš prve motoriste kako švigajo mimo tebe ko se voziš z avtom. :(

Ja ja :grim pol pa kr brez tablc gaaaaaaas, u mater je fino :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zdej ste u krizi :D ka šele bo...

Jz sm že pred parimi tedni zakluču sezono(ko je bla 0 uzun), pa rastavu motor....

Zdej je pa spet 17, tak da se je prau fajn vozit :OK: (motor sm pa po hitrem postopku nazaj skup spravu, mogoč še prehiter je par šraufov ostal :D

je pa res da mam js registracijo velik cenejšo od vseh vas in sploh ne odjavlam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature za vožnjo so trenutno več kot ugodne... vsaj za nas, ki imamo še veljavno registracijo :P Baje pa, da ima mati narava v kratkem na sporedu zaostrovanje ugodnih vremeskih pogojev za vožnjo z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko ga je gledat, kako se nabira prah na moji hondici, bo treba se mal zapelat, da bo prah dol padu, če ne bo jutri deževal,

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!