Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Če bi vedeli, kašen motorček, bi ti lažje svetovali.....

bmw 650 gs.... ampak to je blo ze leto pa pol nazaj... :rolleyes:

sicer je zdej stanje s krizo se mal hujse, ampak iz drugih razlogov (mraz, dez, sneg..... :doze: )

cakam pomlad... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, Mustang fufljo ima, ti pa o njej sanjas...  O:-)

gregs, to da jo ima mi je Urbi vceraj po PM razlozil. to, da js o njej sanjam pa ne bo cist res... :wub:

...in BTW, js se nism s PRAVIM motorjem (s tem mislim motor, ki gre nad 160 km/h) peljal ze od 13. 6. 2003. <_< takrat je men aprilia zaribala, pol sm mel dve nesreci (eno z vzdrzevanjem, eno na cesti), tk da se itak 3 mesce nism mogu vozit, zdej ko bi se lahk, mam pa studij. <_<

in veckrat sm ze napisal, da kadar sm zaposlen s punco, motorja SPLOH ne pogresam! :yea2:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je pa zlobno žilico zalaufal,a? :devil:

Ah ne, samo tako fletno je bilo napisano, pa tako fino je opazovati nevedne pri delu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs, to da jo ima mi je Urbi vceraj po PM razlozil. to, da js o njej sanjam pa ne bo cist res...

ma saj to sploh ni vazno, vazno je, da je lih fajn pasalo zraven... :yea2:

Drugace pa brez zamere, ampak kaj, ko si vcasih tako travmiral, ko si bil brez nje... punce namrec... :lol1:

Glavno, da si srecen... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se nekaj o krizi... da ne bo cisto off topic...

Motorja pogresam se ne nic ne spljoh ne... dokler ne bo 10+ zunaj.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I must be a pervert......... meni se se (vedno) ne kolca po motorju :?

dr. gregs...... pomagajte! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravilo za kolcanje, željo po motorju, morebitno pomanjkanje punc in žensk:

oblecite cunje, zajahajte motorcikel, zakurblajte in odpeljite. Zunaj sije sonce.

Pingvini in severni medvedje pa tudi pravijo, da o kakšnem večjem mrazu ni moč govoriti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem psihično na tleh. V primerjavi s tistimi, ki lahko hodite svoje ljubčke vsaj v garažo pobožat, jaz niti tega ne morem... :cry:

Sem pa ravnokar govoril s prijateljem, ki mi je zaupal, da ima svojo Tuono kar v dnevni sobi - kot nekakšen okras. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem psihično na tleh. V primerjavi s tistimi, ki lahko hodite svoje ljubčke vsaj v garažo pobožat, jaz niti tega ne morem... :cry:

Sem pa ravnokar govoril s prijateljem, ki mi je zaupal, da ima svojo Tuono kar v dnevni sobi - kot nekakšen okras. :yea2:

Fifty pridi na obisk in lahko božaš mojo Divo :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi s tistimi, ki lahko hodite svoje ljubčke vsaj v garažo pobožat, jaz niti tega ne morem... :cry:

nebi reku, da bi rad bozal motor po delih, tk k js... :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos se še nisem vozil :cry:

počasi bom še na meta-motor-donski program :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

abstinenčna kriza 5 dni!!!!

Najbolj trpimo najbrž vsi motorist sedaj ko je zunaj zima, motor nekje na zimovanju pokrit in na toplem.

Jaz nevem kako bom zdržal do cca marca aprila, vsak dan mislim na moj motor, vsak dan si krajšam urice na motosvetovih straneh, ki mi pomaga broditi čez to abstinenčno krizo pomanjkanja mojega cvajaksrja ...

Čim manj mučnih dni, čimprej pogoje za vožnjo

RESPECT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wellcome in club!!!!!

pri meni ista scena....

do enih dveh zjutraj na motosvetu, do treh spat ne morem, ob osmih pa se zbudim s krvavimi očmi, grem na faks, se zamislim na troli, o čem drugem kot motorju in se seveda odpeljem mimo faksa... sledi pešačenje nazaj do faksa in spet bluzenje o lepem vremenu.....krog se ponovi.... :( :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tudi mene malo daje omenjena kriza, bom v petek vstavil in priklopil akumulator, privijačil plastike, oblekel bojno opremo in odpeljal en krog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:angry: PA KOLK JE ŠE SNEGA.... to se ne bo stajal do maja, jest bi se pa že dons :cry: mal peljal.

Ja prava katastrofa je tole :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da podpišemo peticijo in jo naslovimo na DZ - Republike SLO.

V njem imamo enega od članov moto sveta, ki bo pomagal realizirati sprejetje nove SLO klime.

Peticija bi se glasila: Od 01. 03. 2006 se v RS začne poletje in traja vse do božiča!

V tem času lahko dežuje samo ponoči! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da podpišemo peticijo in jo naslovimo na DZ - Republike SLO.

V njem imamo enega od članov moto sveta, ki bo pomagal realizirati sprejetje nove SLO klime.

Peticija bi se glasila: Od 01. 03. 2006 se v RS začne poletje in traja vse do božiča!

V tem času lahko dežuje samo ponoči! :kva2:

:eek: podpiram :kva2:

Saj bo,saj bo...tudi mene že malo matra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!