Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

:blush:

samo usedel sem se na šefov motor pa je kar mal bolš :grim

ne tega delat.. odvisnost je potem še večja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bolj kratkotrajno delovanje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res si en špilferderber... ta z jadransko magistralo pa vtričem, pa plavo nebo....to je blo pa že preveč :xx: .... :wacko: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :wacko: :wacko: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo tale tema zamrla v dobrem mesecu. Temperature se dvigujejo počasi, a zanesljivo :) Bom počakal še kakšen dan, pa živalico pripeljem v Ljubljano. :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar tresem se :kva2:

Folk-lejte moj star-nov avspuh!!

post-4329-1139579840_thumb.jpg

Kar sline se mi cedijo, ko pomislem, da se mi generalna dela :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, saj v ovekovečenem trenutku je bila cela pizdarija, ker je bilo treba tisti dan še 300km prevozit.. :doze:

Kaj bi jaz dal za teh tvojih 300 :cry: še enkrat tuliko... :kva2: Lp od B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kriza hmm :? ....vsak dan...hmm...nene...vsako sekundo vecjaaaaaaaa :kva2:

lp flox

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim,da imamo vsi enake probleme z vsako leto ponavljajočo motopandemijo,mam recept + veliko zegna in očitno pomoči od zgoraj.No takole sem začel sezono prejšnjo nedeljo 5.2 06:dan pred tem se odločim in odkrijem(že stotič to zimo) hondo in jo gledam ,ma bom pa zamenjal svečke,olje,filtre si mislim pa bo minila kriza,dam še frišn akumulator,kresnem ,prede božansko uuuuuu ma klinc se bom pa obleku in grem sam do Borovnice,da mal premešam olje.Ja ne ne ne ,pejt še do Bistre si mislim v Borovnici,tam pa jasno,še do Vrhnike,tam pa lep sonček,pa še nič me ne zebe,grem pa do Logatca,uuuu dobr !!!! Se ustavim za minuto na Mol-ovi pumpi in obrnem domov,kr na enkrat za mano vijuuu in plava luč,u fak si mislim !! Ustavim na Petrolu,zraven mene se ustavi škoda z policaji :? sploh ne gre ven,ampak odpre šipo sovoznik in mi pravi: kva je a nisi mogu počakat kaj?!Pa saj preizkušno tablco bi dal gor,ma veš sej jaz tud komej čakam,da se znebim tega avta ,pejt počas domov se vidmo! :eek: :eek: kaj tazga pa še ne,sem že vidu kak bo šlo 20 Cankarjev u tri krasne!Ves vesel se prvlečem domov in si obljubim,da letos pa ne zamudim Nove Štifte za žegen !!

Če mogoče tisti policist prebere moje pisanje naj se mi javi greva na LAŠKO al pa UNION obvezno !! :beer2:

Vsem ostalim sotrpinom v bolezni pa želim srečno in brez padcev,pa pridite v Novo Štifto !! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se vozil.... sem imel podobne skušnjave kot ti le da mene ni toliko mikala razdalja kot hitrost in božanje gasa.... v glavnem tako dolgo sem si govoril še malo, še malo, da sem čez nekaj časa pogledal števec in zagledal 210 km/h :rolleyes:

še malo pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi danes najel čistilko, da je malo prah pobrisala. :wub:

PS. Nokia ima bolj zjeban sistem fotkanja s flešem ;)

post-5358-1139790207_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Insallah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi danes najel čistilko, da je malo prah pobrisala. :wub:

PS. Nokia ima bolj zjeban sistem fotkanja s flešem ;)

Tudi jaz bi najel to čistilko :OK: Kam jo naj pokličem :? Nokia je sranje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi najel to čistilko :OK: Kam jo naj pokličem :? Nokia je sranje :BUA:

Ne bo šlo. Ima konkurenčno klavzulo v pogodbi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja koga pa čakate ,35 stopinj ,pol bo pa prevroče,danes je blo pri ljubljani na brezovici 10 stopinj tako da je blo prav luštno ,mraza nobenega tako da sva danes naredila nekaj čez 100 km.super .

post-3097-1139937697_thumb.jpg

post-3097-1139937736_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi ful matra, da bi se sel malo pelat, ko je tako sonce vzunaj. :OK: :cry: .)

Kalimero, le tako naprej :OK: :OK: :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš,pol bo res prevroče,ampak vseeno boljše kot pa zdaj,je pa zanimivo kako me gledajo avtomobilisti na semaforjih, eni mi kažejo nasmeh in :OK: ,drugi pa si mislijo :eek: ! Bravo Kalimero !Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem vesel tega juga :kva2: ,ki tako lepo pobira to nekoč belo nesnago :OK: Še malo pa gremo v napad :eek: Samo na zavarovalnico bi še bilo treba iti :( :hmm: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!