Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Ja maš prav mi tle mamo skoz suhe pa "tople" ceste dol tak da folk kr navalite.. eni se že vozimo :naughty: :whistle:

blagor vam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. :kva2: ...mi primorci radi se vozimo, saj nam vreme ne nagaja, in nam je na motorji prav lepo...bencina ne zmanka, volje tudi ne, samo da je gas do fulla in veselje je.... :kva2:

jst sm pa letos že 600 km napravu...vsak dan, po službi....en điretto! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer preverla kok je huda...15 minutk obešanja po enmu cortkanmu tankerčku :naughty: .....pa ni panike sploh, me ni prjel nit, d bi mašino zalaufala :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes potešil krizo z nekaj hladnimi km,tako da bom lažje zdržal

kot zgleda naslednjih 14 dni(zimsko vreme,sneg,dež....).

Bilo je pa enkratno po enem mesecu!icon4.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns tudi ljpu vreme na primorskem, sam nmalo burje je blo na krasu, čene špica....dns sva z punco nrdila cca. 250km....obala-goriška.... :naughty: , in pole na :kava: do črnega kala,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns tudi ljpu vreme na primorskem, sam nmalo burje je blo na krasu, čene špica....dns sva z punco nrdila cca. 250km....obala-goriška.... :naughty: , in pole na :kava: do črnega kala,.....

vam se pa lepo godi

blagor vam :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza :headbang: , pol mi grejo pa same traparije po glavi:D Npr. teli puski zgledajo lušni za na balanco :naughty:

10019986_860_2_FR_07.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krize ni vec, slaba volja ostaja sej bomo mel se ceu mesec tako sranje od vremena.... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kriza ja, tale sneg še bolj zamori vse skupaj, ko že zgleda da se bo dalo vozit, spet zapade... nazadnje sem se vozil prejšni teden. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ze kr mal mesa... Ce ne b blo u cetrtek fajn vreme, da sm lohk 80km naredu, bi bla ze kriza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ze kr mal mesa... Ce ne b blo u cetrtek fajn vreme, da sm lohk 80km naredu, bi bla ze kriza....

Ja madona Janez, a nč kolen ne merkaš da se u mrazu vozš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja madona Janez, a nč kolen ne merkaš da se u mrazu vozš :P

A ne vidš da to sam tiši :rolleyes: , dokler ni kaput al dukec al pa on :unsure:

BTW, dobra stran krize: včer sm zakopala motor in najdla čist nacufano zajlco za gas :headbang: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, kakšno južje.... Vse se topi, ceste kopne in suhe. Misli že blodijo po glavi.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!