Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

sonce je ....kje je 20 stopiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiinj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprl sezono danes :D sicer sem naredil samo 30 kilometrov, ampak so bili lepši kot marsikatera poletna tura tako da bo treba jutri ponoviti:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes malo potešil krizo in hkrati napolnil akumulator, da bo zdržal do naslednjega takega izleta. Je pa kljub soncu kar mraz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 3 mesecih danes zakurblam še jest..... :rolleyes:

jest pa po šetih dneh :whistle:

no kriza me je pa minila mal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu sem ugotovil da me čas izven sezone dosti stane... imam preveč časa za na internetu viset in gledat opcijske dele za moj mopedek...

res skrajni čas da se ura zamenja, da bodo dnevi daljši in da pričnejo deklice spet prepirsane popke kazat. da bo topleje, skratka...

čeprav sme ravno v petek gledal in razmišljal da je na cestah še toliko peska da kar res ni. bo treba počakat na kak hud naliv, pa da se ceste ščistijo in sperejo.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene tudi ne.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

danes je bilo lepo soncno vreme pa sm se su mal zapelat - cca 40km. je pa bilo cca 3˙C... ( ...registracijo sm placu za celo leto! in glede na danasnje cajte ko je vsak ojro treba maximalno izkoristit.... se je TREBA pelat ! )

:) Srecnga pa zdravga se ostalim meni podobno mislecim "budalam"-(misljeno v najlepsem moznem smislu), ki brez motorja, kot jaz, ne zdrzijo tudi v tem mrzlem letnem casu, in pa seveda veliiiiko varnih kilometrov tudi v 2010.... :)

danes je bilo lepo soncno vreme pa sm se su mal zapelat - cca 40km. je pa bilo cca 3˙C... ( ...registracijo sm placu za celo leto! in glede na danasnje cajte ko je vsak ojro treba maximalno izkoristit.... se je TREBA pelat ! )

:) Srecn ga pa zdravga se ostalim meni podobno mislecim "budalam"-(misljeno v najlepsem moznem smislu), ki brez motorja, kot jaz, ne zdrzijo tudi v tem mrzlem letnem casu, in pa seveda veliiiiko varnih kilometrov tudi v 2010.... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz si nisem mogel kaj, da kljub samo trem stopinjam nebi šel na motor, v otvoritvi letošnje sezone je padlo lepih 60km, abstinenčne krize ni, sploh :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.... dokler so suhe ceste pa tko je cist ql... ce res ne druzga vsaj do stacune po cigarete da se olje mal pretece.... pa zanimivo je opazat kake grimase folk dela ko vidi motor v tem casu.. hehehe neprecenljivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.... dokler so suhe ceste pa tko je cist ql... ce res ne druzga vsaj do stacune po cigarete da se olje mal pretece.... pa zanimivo je opazat kake grimase folk dela ko vidi motor v tem casu.. hehehe neprecenljivo :)

hehe, res je, narod gleda kot da bi z šel avion po cesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he... ferek je danes tudi potešil svojo krizo... ni blo nič prehudga mraza....

post-16856-126254621036_thumb.jpg

post-16856-126254621913_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm se dns za silo potolažla s tem, d je kresnu v prvo in laufu lih tok cajta d sm se nadihala hlapov :kva2:.......sj še kaka dva, tri mesce pa bo spet grmel :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!