Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Peticija bi se glasila: Od 01. 03. 2006 se v RS začne poletje in traja vse do božiča!

V tem času lahko dežuje samo ponoči! :kva2:

In dnevne temperature bi bile od +20 do +30°C :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko celo popoldne hodim dvakrat na uro v delavnico in se vsedam na lepotca-ga gledam in vsako minuto dam kontakt in ga spet vzamem-včasih pritisnem tudi na hupo, prižgem luči in preverjam, če smerniki delajo...

Redno ga vsako soboto dopoldan vžgem in segrejem do delovne temperature.

Ko se vsake toliko časa oblečem v motoristični kombinezon(ki je bil že dvakrat namazan to zimo), si nataknem čelado in grem v 1/2m snega dvakrat okrog hiše... In ko približno 1x na teden začnem svoji mami(ki nima pojma o vožnji motorja) razlagat o občutkih v ovinku...

Fantje! Meni se to ne zdi normalno ampak h zdravniku pa še nisem šel! Se mi pa zdi, da bi mi vseeno lahko postavil diagnozo tudi kdo od vas :grim

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful me mika, da bi se mal pelal, ampak me vse mine ko pogledam termometer in poledico na cesti. Mi ni ravno fetiš pelat kot po jajcih in reskirat za tistih par km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko celo popoldne hodim dvakrat na uro v delavnico in se vsedam na lepotca-ga gledam in vsako minuto dam kontakt in ga spet vzamem-včasih pritisnem tudi na hupo, prižgem luči in preverjam, če smerniki delajo...

Redno ga vsako soboto dopoldan vžgem in segrejem do delovne temperature.

Ko se vsake toliko časa oblečem v motoristični kombinezon(ki je bil že dvakrat namazan to zimo), si nataknem čelado in grem v 1/2m snega dvakrat okrog hiše... In ko približno 1x na teden začnem svoji mami(ki nima pojma o vožnji motorja) razlagat o občutkih v ovinku...

Fantje! Meni se to ne zdi normalno ampak h zdravniku pa še nisem šel! Se mi pa zdi, da bi mi vseeno lahko postavil diagnozo tudi kdo od vas :grim

Definitivno si (smo) mal ubrisan :lol1: na motorje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej nisem osameli primer... me je že skrbelo..... .) punca me ma pa tudi že poln kufer.... se že prav skrivam pred njo, vedno takoj zaprem stran od foruma, kot da bi nage babe gledal in odprem neke čisto x ...(predstavitveno stran od faxa) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej nisem osameli primer... me je že skrbelo..... .) punca me ma pa tudi že poln kufer.... se že prav skrivam pred njo, vedno takoj zaprem stran od foruma, kot da bi nage babe gledal in odprem neke čisto x ...(predstavitveno stran od faxa) :wacko:

Nisi, nisi osamljen primer! :D Pri meni je ista zgodba :D

Bolj da nas omamijo motorji, kot pa pijača in podobne supstance :OK:

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti lahko povem, da nas tudi druge že "mal" daje.. :) Se pa čisto strinjam z Drivermanom, dokler je taka zasvojenost samo do motorjev ni panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...ugotavljam da smo Slovenceljni navadni pussyji....trenutno sem v Franciji,temperature se gibljejo med -5°C in +5°C, na pločnikih se še sem in tja najde kaka ledena ploskev (ceste so sicer suhe)in dnevno videvam po 15 do 20 motoristov (skuterjev sploh ne štejem) ... ljudje ob 8h zjutraj z raznimi Banditi in V-Stromi (ti motorji tu močno prevladujejo) hodijo v službo ... da ne omenjam nedeljskega popoldneva, ko se število motoristov zatno poveča ... pri nas pa samo jamranje kako je mrzlo in kako veliko željo po vožnji imamo...no očitno ta želja le nidovolj velika :blink:

P.S.:

seveda sam nisem nobena izjema,saj mi niti na misel ne pade da bi se ob takem vremenu usedel na motor....brrrrrrr :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni panike se vozit :grrr smo se vozili 35 let nazaj tudi v hujšem mrazu kot je sedaj :grim

razloga sta bila dva:

1 ljubezen do motorjev

2 ni bilo denarja za avto

danes :hmm:

sprememba vremena pa vse kosti škripljejo :lol1:

no pa tudi oprema v takratnih časih je bila zanikrna.tako da

če bi imel danes 20 let se definitivno vozim vsaj takrat ko se ceste posuše :grim (oprema se danes dobi božanska)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: my baby :cry: :cry: :cry:

post-685-1139472461_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot, da še/že ni zadosti težko :cry: ,

še ti s takimile slikami uletavaš :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot, da še/že ni zadosti težko :cry: ,

še ti s takimile slikami uletavaš :nono:

tule je bilo cca 29 stopinj, rahel vetrc, nebo brez oblačka, sinje morje in jadranska magistrala, praktično brez prometa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule je bilo cca 29 stopinj, rahel vetrc, nebo brez oblačka, sinje morje in jadranska magistrala, praktično brez prometa..

A še nauš nehal :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nauš nehal :angry2:

no, saj v ovekovečenem trenutku je bila cela pizdarija, ker je bilo treba tisti dan še 300km prevozit.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300km prevozit.. :doze:

Ne pomnim, kdaj sem jih nazadnje :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pomnim, kdaj sem jih nazadnje :cry: :cry: :cry: :cry:

ha, spomin je še svež.. oktobrski naskok na avstrijsko golico in retour mimo maribora z obveznim zaključkom na marija reki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdržim več :headbang: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale sonček mi je biu tok všeč, da sm mogu en krog z mojim daelimom narest... vsega skup je bilo 8 km :wub:

evo slikca ko se je motor ogreval :D

post-5510-1139489394_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

samo usedel sem se na šefov motor pa je kar mal bolš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!