Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Danes je pravi čas, da mal potešite svoje želje in greste mal na motor, da ne boste samo sanjal kako se vozte pa jambral, da vas trese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potolažil sem se s 34 km danes. Bi jih naredil več pasem obsedel na deci rdečega. :angry:

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ceste še ni videl, je pa danes zadihal, je obema kr odgovarjalo :yes: . Marec bo hitro tu, potem se bojo kolesa začela vrteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee :kva2: , kolk je blo prijetnih telih 40 km, in clo srečal 5 motoristov. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne me j***, ura je bila 12 ko sem opravil vse in pakiral iz pisarne, v mislih ga že stiskal med nogami....

...pa pride so mene sodelavka da rabi danes nujno en video narejen ker se mora jutri rolat po tv....delam, spodaj po dunajski pa slišim grmenje in preklinjam zakaj se ni spomnila prej...

...ura 13:30, ves srečen da sem tako hitro opravil vstanem in skoraj tečem proti garaži....

...ko srečam šefa...vpraša če "stopim malo k njemu da si malo pogledava zadeve"..."na hitro, 10 minutk"....

...in zdaj je ura 5 in sem glih prišel iz njegove pisarne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza delno potešena!icon6.gif Tudi jaz srečal kakšnih 5 motoristov.

moja tud za kšn teden :D

srečal sem pa 4 motoriste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jo malo potešil... krizo namreč.

Malo pred peto ure sem letel hitro iz službe in na motor, da sem ujel še zadnje sončne žarke.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr ne :hmm: ....zgleda sm čudna ratala, al se pa sm staram :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne me j***, ura je bila 12 ko sem opravil vse in pakiral iz pisarne, v mislih ga že stiskal med nogami....

...pa pride so mene sodelavka da rabi danes nujno en video narejen ker se mora jutri rolat po tv....delam, spodaj po dunajski pa slišim grmenje in preklinjam zakaj se ni spomnila prej...

...ura 13:30, ves srečen da sem tako hitro opravil vstanem in skoraj tečem proti garaži....

...ko srečam šefa...vpraša če "stopim malo k njemu da si malo pogledava zadeve"..."na hitro, 10 minutk"....

...in zdaj je ura 5 in sem glih prišel iz njegove pisarne :headbang:

sej če si dubu povišico se splača mal potrpet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo pa že bolj toplo kot v ponedeljek... padla še ena kratka 35 km za potešitev krize, tako da do naslednjega tedna krize ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek sem delal, sem pa zato danes nadoknadil...120 sladkih kilometrov :naughty:

Na cesti srečal dva motorista, ko sem se vrnil v lj sem srečal še tretjega ki je stal na semaforju...in mi odzdravil s fakičem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhuuuuu, pr men je tut padl dons prvih 90Km :evilgrin: :naughty:

Za par dni kriza potešena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek sem delal, sem pa zato danes nadoknadil...120 sladkih kilometrov :naughty:

Na cesti srečal dva motorista, ko sem se vrnil v lj sem srečal še tretjega ki je stal na semaforju...in mi odzdravil s fakičem :unsure:

To nazadnje napisano resno misliš al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nazadnje napisano resno misliš al kaj?

Jap, resno..zaradi tega ne bom imel doživljenjskih travm, se pa počutiš kot bebec tisti trenutek...

...kaj češ, je že imel kurčev dan...mu baba ni dala pa je bil jezen na cel svet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, resno..zaradi tega ne bom imel doživljenjskih travm, se pa počutiš kot bebec tisti trenutek...

...kaj češ, je že imel kurčev dan...mu baba ni dala pa je bil jezen na cel svet :rolleyes:

Jp, tak ti je to........ za vse so babe krive,če bi nam večkrat dale,ziher ne bi bombe na Hirošimo odvrgli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tak ti je to........ za vse so babe krive,če bi nam večkrat dale,ziher ne bi bombe na Hirošimo odvrgli :grim

gre tud vice versa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!