Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Tako sem vesel tega juga :kva2: ,ki tako lepo pobira to nekoč belo nesnago :OK: Še malo pa gremo v napad :eek: Samo na zavarovalnico bi še bilo treba iti :( :hmm: :angry2:

Pero58 na zavarovalnici zadeve urediš v pol ure!!!!! :P :P :P

To boš pa ja zdržal ane. :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar se razvija in je šla že tako daleč, da sem celo sestri očistil motor :blink: Temu bi se reklo kritična faza :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno kriza - JE

Prejšnjo soboto sem si odmeril prve kilometre v tem letu in ugotovil, da strast ostaja ista in nima nove flaške! :grim Problem ni v zavarovalnici - problem imam drugje. V petek imam zadnji izpit iz energetike..... (v soboto bo pa fešta) potem bo pa potrebno napisat še diplomo, kar pa je za mene čisti užitek in pika na i. To bo trajalo mesec ali dva (pol že spisano) potem bo pa ravno pravšnjhi čas, da se posvetim bolj vsakdanjim sladkostim življenja, motor, fure, dekleta, kofetkanje, sončenje na Ridah......bla, bla itd!

Mislim, da že diši po pomladi....

LP vsem!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se obeta ugodno vreme, tako da: "Adijo abstinenčna kriza!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene že nekaj časa zvija. Imam pa dva dobra razloga (za moje pojme), da še vedno čakam: sluzaste ceste in zavarovalniški rop :angry:

Za zdravilo vzamem vsak dan vsaj eno dozo Motosvet foruma, nisem pa povsem prepričan ali pomaga ali ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja... ku...c jaz bi se zdaj vozil ko nori, lubike pa žal še nimam v lajbach...... še počiva na ptuju, a dnevi počitka so ji šteti..... potem bo pa delala do bo mela komaj dihat cajta....grrrrrrr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravc ne kurblaj!!! :OK: :OK: :OK:

Sm že :D

In moram reči, da je bila prva seansa uspešna :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je kdo od vas danes po šiški naganjal gor in dol (štiri/pet cestakov, en dvovaljnik).... barabe !!!! take lušte ste mi nardili da sem skoraj skozi okno skočil in ves paničen klical okrog za nove gume..... :slap: kateri vulkanizer pa ima odprto v nedeljo :slap: :slap: :slap: aaauuuuuuuuuuuuu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne..............ziher nekaj ni v redu.................ma to mora bit za semkaj.............abstinenca..............kriza............men se meša.......motorrrrrrrrrrrrrr........čist bom poblaznel........nič več mi ne pomaga vsakodnevno božanje v garaži.........poljubljam ga od spredaj in od zadaj..........še dobro, da ima prevelike rore, drgač bi mu še kaj naredil...tako pa ni filing.......krizaaaaaaaaaaaaaaa.....abstiniram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz se grem kar ubit.......ne....to je prelahka rešitev..........grem trpet nazaj na fotelj......potem se grem pa ubit.........ne.......tut to je preveč enostavno......grem ga božat......potem v fotelj......pa potem ubit!!!!!!!!!!......ma klinc......krizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odper si enga laškega, mogoče bo bolše :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kriza, kriza. Najraje bi se oblekel in tako opremljen z "holmo" na glavi pričakal lepo vreme.

Že ko sem prišel na idejo, da bi čelado shranil na vidno polje ene od polic regala dnevne sobe mi je rekla, da sem čisto zmešan. :angry2:

Kaj bi šele bilo, če bi me zalotila sedeti v dnevni sobi, v polni "bojni" moto opremi? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že v fazi, ko mi je že čisto vseeno :( ...... to si razlagam kot nekaj takega kot če bi te nekdo kofutal..... sprva si še želiš, da bi nehal, pol pa te že itak boli ku...c ker lica sploh ne čutiš več.... no to se dogaja trenutno z mano glede začetka sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!