Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Mislim, da bo tale tema zamrla v dobrem mesecu. Temperature se dvigujejo počasi, a zanesljivo :) Bom počakal še kakšen dan, pa živalico pripeljem v Ljubljano. :K

dans je mesec dni mimo, pa je isto, al pa še huje ... :cry: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je mesec dni mimo, pa je isto, al pa še huje ... :cry: :wallbash:

Trontelj je kriv :P :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, lobirat bo treba :lol1: :P

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, lobirat bo treba :lol1: :P

jap, najboljš, da kar prek motosvet foruma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snel ponjavo, štartal motor, se smukal okoli njega kot maček okoli vrele kaše in premišljeval. Sesti ali ne sesti? Končno, prvih 14. km, je za mano. So pa pri zadnjem sneženju nasipali na ceste toliko peska, kot ga niso skozi vso zimo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga šel pogledat po štirih mesecih....joj mene :cry:

Jaz pa po dveh.

Malo pobožal izdelek od strička iz Ivančne, odkril rjuho, nazaj pokril.

Ja še dva meseca do servisa, registracije...

Potem pa gasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud nisem zdržal ob takem sončku, samo tega peska so pa res nasuli kot da je makadam :devil: :devil: , bogi moj hladilnik!!!! :hmm: :hmm: :hmm:

Še kak teden pa ga registriram, upam da se bo vreme do takrat poštimalo, čas bi že bil!!!! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sije sonce, sneg skoraj skopnel, jaz pa perem svoj...... avto :slap: :wacko:

Pa sej to ni res... Pozno jeseni, ko sem jo moral prodat (svojo CBR-o), je še nekako šlo. Noga je bolela, žena je bla na začetku nosečnosti... Zdej pa prihajajo težki časi. Noga ne boli več (operacija uspela), žena še dva meseca do poroda (no, sej sem srečen zarad tega).

Si moram umislit čepe za ušesa in "naočnice" od fjakerskega konja, da vas ne bom videl po cestah. :lol1:

Če se mi ne utrga in grem nekaj kupit... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga šel pogledat po štirih mesecih....joj mene :cry:

Jaz pa ga še vedno nisem videl po 4 mesecih. In ga še kakšen teden ne bom. Če bi ga šel gledat bi mi bilo še težje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abstinenčna kriza obstaja,rahlo se je povečala včeraj,ko me je dr-big 'zrajcal' z mopedom .) Ah, saj bo počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abstinenčna kriza obstaja,rahlo se je povečala včeraj,ko me je dr-big 'zrajcal' z mopedom .) Ah, saj bo počasi.

Očitno je el dottore Biggg včeraj krepko zavihal rokave, kar se tovrstnih nemoralnih opravil tiče. :hmm: Je kar konkretni del rajona obdelal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sameva v garaži pokrit,da se niti gume ne vidjo :( Kakor kaže sedaj, še kar nekaj časa :BUA: Zunaj sneži, mene pa jezi :nono: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hura !!!!!!! jaz sem se včeraj popoldne vozil. čeprav samo po ulici.in to z ženinim Kawasakijem R6n in mojim Bmw-jem .Upam na boljše vremena ,na registracijo 01.04.06in na žegnanje motorjev v Mirni peči 16.04.06. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se včeraj malo potešil.... naredil 60 km :yea1: sem cvikal edino zaradi tablice, drugače bi itak spraznil tank.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imamo vsi podobne izkušnje. Zdaj še nekako gre, ampak, če bi v sezoni ostal brez motorja, se mi zdi, kot bi mi odrezali noge. Dejansko je to nekakšen podaljšek nog. Hitre noge za na dolge proge :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imamo vsi podobne izkušnje. Zdaj še nekako gre, ampak, če bi v sezoni ostal brez motorja, se mi zdi, kot bi mi odrezali noge. Dejansko je to nekakšen podaljšek nog. Hitre noge za na dolge proge :OK:

<< :grim in :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hura !!!!!!! jaz sem se včeraj popoldne vozil. čeprav samo po ulici.in to z ženinim Kawasakijem R6n in mojim Bmw-jem .Upam na boljše vremena ,na registracijo 01.04.06in na žegnanje motorjev v Mirni peči 16.04.06. :beer2:

Pazi! 17.4.2006.

16.4.2006 bo dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grizem se... Capo je že 15. februarja pokukal na sonce, baterija not pa v prvo vžgal.... 10 minut prostega laufanja da se malo olje prebudi, pol pa spet nina nana do 20. februarja, ko se je s kombijem peljal 160 km daleč na servis k mojstru mojstrov. Od tistega dne pa čaka pod Tyvekom na mojo naslednjo plačo, da bova skupaj končno otvorila sezono tako kot se šika. Samo še 7 dni!

Popravljeno . Popravil pikec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!