Skoči na vsebino

Dekliščina


Priporočene objave

:blink: doletelo me je nekaj kar nisem niti v najhujših sanjah mislila da me bo! Pomagat "sestavit" dekliščino za mojo najboljšo prijateljico na tem svetu :wub: :D

Kakorkoli že, imam to srečo da nimam velike družine ali kolegov, prijateljev, ki bi se poročali, hvala bogu!

Tako tudi nisem vedela da dekliščino pripravljamo mi!!!!! :wacko: :slap: :wacko:

V glavnem ZELO LEPO PROSIM!!!!!!!!!! če ima kdo izkušnje s temi zadevami ali pač samo ideje, RABIMO IDEJE ZA IZVEDBO!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdek, greva se slečt gratis.

ko bodo te pohotnice zagledale najina lepa teleščka.......

saj veš kaj.........

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo takšne na deklišni kot je od pizdeka 69 avatar, še jst en kup slačiboysov tja prpeljem!!! :D :OK: :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ideja: zbrati mora pisna soglasja, da ji dovolijo poroko z njenim izbrancem, od vsaj 100 motoristov na prvem motozboru v okolici (biti mora prireditvi primerno oblečena - slečena :lol1:

2. ideja: 3 dni mora hoditi po okoliških gostilnah z nudlvalarom v roki in se delati kot da išče moža (ta izkušnja ji bo v življenju večkrat prav prišla) :lol1:

3. ideja: dober slačifant "Ricky" 041/602 392 ricky@mojplesalec.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: doletelo me je nekaj kar nisem niti v najhujših sanjah mislila da me bo! Pomagat "sestavit" dekliščino za mojo najboljšo prijateljico na tem svetu :wub: :D

Kakorkoli že, imam to srečo da nimam velike družine ali kolegov, prijateljev, ki bi se poročali, hvala bogu!

Tako tudi nisem vedela da dekliščino pripravljamo mi!!!!! :wacko: :slap: :wacko:

V glavnem ZELO LEPO PROSIM!!!!!!!!!! če ima kdo izkušnje s temi zadevami ali pač samo ideje, RABIMO IDEJE ZA IZVEDBO!!!!!!!

vi sam odosti alkohola ... pa pazite na njo, da ne bo kaj nardila, zaradi česar bi ji blo pol tri leta nerodno ali celo žal ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena izkušnja :):):)

en delavec :alien1: , ki ga poznam, zaposlen na isti firmi kot jaz,.. no - njegova punca je imela... ta party... in en dan po partiju so šli gledat slike... in ker je bilo 10 slik vmes ZBRISANIH :photo: (ve se KJE VMES), sta šla narazen, je pa ona obdržala stanovanje.. :) :wacko:

poroka je že bila... določena in vse - eni so malo živčno ljubosumni

moja punca je to tud prirejala... je šlo brez slačifanta, je pa imela veliko različnih iger, da ni blo dolgčas :zzz: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, se strinjam s Symom in Batemanom.

Če že kake igrice, take, da ne bo koga nekaj let sram, ali pa da bi se zaradi dekliščine še pred oltarjem postrani gledala.

ker pa na dekliščini nisem bil še nikoli, res ne vem kaj bi ji lahko ušpičli.

Sicer pa morajo biti take zadeve primerne nevestinemu karakterju, oz. njeni osebnosti.

Ker vsaka tudi ni za vsaki špas........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

striperja baje bomo meli ampak hvala bogu tegane rabim jaz rihtat je baje že organizirian! In iskreno upam da ni Ricky :slap:

Zelo ste pametni- VEM da rabimo igrice, jaz rabim ideje zanje :wacko: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sicer pa morajo biti take zadeve primerne nevestinemu karakterju, oz. njeni osebnosti.

Ker vsaka tudi ni za vsaki špas........

stari bodi brez skrbi da vem s kom mam posla!!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi reko, da bi bla taka dekliščina kr ql :hmm: Če rabite...dam plac, na las podoben temu :grim

post-281-1174304205_thumb.jpg

post-281-1174304222_thumb.jpg

post-281-1174304234_thumb.jpg

post-281-1174304251_thumb.jpg

post-281-1174304304_thumb.jpg

post-281-1174304317_thumb.jpg

post-281-1174304335_thumb.jpg

post-281-1174304356_thumb.jpg

post-281-1174304375_thumb.jpg

post-281-1174304387_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEH SANJA SVINJA... :doze:

se javim... za 500€ :naughty: :devil:

da se vsaj ne poznama pa da tako pljuneš... ajde :slap: ampak glede na to da se poznama mislim, da bi ti moral nam 500 ojrov plačat da te sploh blizu spustimo!

emmm ... Mačica? :)

če je to bilo "vprašanje" ali se gre za Mačico, se ne gre zanjo, če pa bodo njej v bližnji prihodnosti peli poročni zvonovi pa jaz ne vem :hmm: vprašaj njo ali pa bi morda bil pravi naslov - poln presenečenj :whistle:

... in če smem pripomnit, mi niste čisto nič v pomoč!!!!!! :doze: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am ko se je sestrična možila je bla ena igra taka, da so najprej bodočemu možu postavili prej vprašanja-kako dobro se sploh poznata-ogromno je bilo intimnih vprašanj (npr. kaj ima on najraje pri sexu... ), na dekliščini pa še njej. In če nato ona ne odgovori pravilno-pije. Ma je bla pijana :slap: :D

Sam ni zanimivo, če ženin njej pove prej odgovore preden gre na dekliščno :)

Drugač je blo pa še npr. v eno skledo z vodo damo jabolka, da plavajo, ki jih mora nato z usti, brez pomoči rok, dobiti ven. Če jabolka nimajo pecljev, je malo težje, posledično bolj zabavno :) Ko to konča, se ne sme obrisat po obrazu, ampak pred njo postavite krožnik s kupčkom moke, med moko ali pa raje čisto spodaj :P se da en njen prstan, in nato mora prav tako brez pomoči rok, tisti prstan poiskati. Verjetno ga bo izbrskala z nosom.

Voda in nato moka-lepa maska :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekliščine in fantovščine morajo bit polne kurbarije in alkohola, ce ne je vse skup brezveze.. :OK: Ko jebe neke igrice.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če poznaš kakšnega dobrega slaščičarja naj ti izdela orng tiča seveda jedilnega potem ga pa mora obdelat orng na koncu pa še pojest,to pa mora trajat čim dlje,naj se malo namuči, vi pa v :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če poznaš kakšnega dobrega slaščičarja naj ti izdela orng tiča seveda jedilnega potem ga pa mora obdelat orng na koncu pa še pojest,to pa mora trajat čim dlje,naj se malo namuči, vi pa v :kva2: :kva2: :lol1:

ne poznam nobenga v tej stroki, sem pa dobila idejo- lahko ga nardimo iz marcipana, pa še ona ga ma rada- marcipan mislim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznam nobenga v tej stroki, sem pa dobila idejo- lahko ga nardimo iz marcipana, pa še ona ga ma rada- marcipan mislim :OK:

v sredino pa obvezno slatko smetano-tekočo,da se bo malo popacala :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica si ga je mogla na svoji dekliščini kar sama spečt. In sicer zamesila je testo za kruh, ga oblikovala in spekla .... na koncu pa seveda še pojedla. Ampak to pride v poštev, če je dekliščina doma in ne v kakšni gostilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo razloži, v čem je sploh fora dekliščine oz. fantovščine?

Na fantovščini izkoristiš še zadnje trenutke življenja pred vstopom v ZAKONSKI JAREM :ninja:

Pomen dekliščine pa tui meni ni povsem jasen :hmm: , po moje je to čista ženska hudobija, ker če majo moški fantovščino morjo babe vrnit z vsaj 2 x porcijo...čiste kurbarije :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!