Skoči na vsebino

Dekliščina


Priporočene objave

Pa ne pozabit demolirat stanovanja med poroko :devil:

Nucaš kar neki kil riža, makaronu, enih 15 rol wc papirja, mal suhega cvetja za kamuflažo, par kičastih napisov, če hočeš met pa še kakih 200 balonov je pa fajn dobit kompresor (v našem primeru so ga posodili sosedje od mladoporočencev, pa še pomagal so jih filat).

Če si pa še mal bolj žleht, lahka pa postlo raztaviš, pa kak šrauf skriješ, da se ne da nazaj sestavit. Al greš pa v kako gostilno po kovinske zamaške od piva/kokakole. Enkrat smo jih celo škatlo zbral, pa so jih pol posul po dvorišču (se jih ne da pometet, jih moreš kar lepo pobrat).

post-5959-1174554208_thumb.jpg

post-5959-1174554219_thumb.jpg

post-5959-1174554230_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na glavo ji zapneš čelado (integralko).

Odpreš predbradni zračnik

Vse puhate 'shotgun' iz predpripravljene smotke skozi zračnik

Ne uporabljajte digitalnih fotoaparatov

Če pozneje vse uporabite enak tretma, dodatne ideje niso potrebne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=94190]

Evo ih iz marcipana,zdej pa na delo :kva2: :kva2: Velikost je pa cc 40 cm,ta reun je pa mal manjši,zdej ga pa pokonc nej postau če je res "baba" :yea1:

post-12931-1174557357_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

... in če smem pripomnit, mi niste čisto nič v pomoč!!!!!! :doze: :BUA:

Igrajte se vlakeca, ki vozi v daljave skozi tunele, pašnike, gozdove itd. Zelo dobra in zanimiva igra.

Pa še smeha ne bo manjkalo ko pride vlak na končno postajo.

:hmm: Samo do pisne razlage mi ni. No, mogoče se pa kasneje ko bo čas le potrudim, ker si tako lepo prosila.

Kaj, če pa pride na dekliščino celotna moška MB in Ptujska moto banda? Pa se bomo igrali indijance in bele skvo. Mi bomo indijanci, ve pa bele skvo. Na koncu igre pa boste vse skalpirane. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabit demolirat stanovanja med poroko :devil:

Nucaš kar neki kil riža, makaronu, enih 15 rol wc papirja, mal suhega cvetja za kamuflažo, par kičastih napisov, če hočeš met pa še kakih 200 balonov je pa fajn dobit kompresor (v našem primeru so ga posodili sosedje od mladoporočencev, pa še pomagal so jih filat).

Če si pa še mal bolj žleht, lahka pa postlo raztaviš, pa kak šrauf skriješ, da se ne da nazaj sestavit. Al greš pa v kako gostilno po kovinske zamaške od piva/kokakole. Enkrat smo jih celo škatlo zbral, pa so jih pol posul po dvorišču (se jih ne da pometet, jih moreš kar lepo pobrat).

smo že razmišljali tudi o tem ampak je problem v tem da je ohcet na Ptuju ona 2 sta pa doma v LJ, plus tega sta v stanovanju, postle pa nimata ker mata jogi na tleh :doze:

Igrajte se vlakeca, ki vozi v daljave skozi tunele, pašnike, gozdove itd. Zelo dobra in zanimiva igra.

Pa še smeha ne bo manjkalo ko pride vlak na končno postajo.

:hmm: Samo do pisne razlage mi ni. No, mogoče se pa kasneje ko bo čas le potrudim, ker si tako lepo prosila.

Priden si bil, hvala za PM :004 :004 :004

hvala tudi Anni in motobaby

[attachmentid=94190]

Evo ih iz marcipana,zdej pa na delo :kva2: :kva2: Velikost je pa cc 40 cm,ta reun je pa mal manjši,zdej ga pa pokonc nej postau če je res "baba" :yea1:

zelo dobro! kdo je to delal? a se da "naročit"? :D O:-)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nardiš sama samo marcipan kupi pa jedilno barvo ima vsaka ,ki peče slaščice(breskvice in podobno),je zelo simpl,saj nimaš kaj zajebat.Če ne rata prvič pa dr...ker marcipan ko ga enkraz pregneteš je enostaven za oblikovat.Podobno kot plastelin.naj ti uspe.tile na fotki so pa unikat in že prebavjeni.

še to po jajčkih pa čokolado naribaj

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nardiš sama samo marcipan kupi pa jedilno barvo ima vsaka ,ki peče slaščice(breskvice in podobno),je zelo simpl,saj nimaš kaj zajebat.Če ne rata prvič pa dr...ker marcipan ko ga enkraz pregneteš je enostaven za oblikovat.Podobno kot plastelin.naj ti uspe.tile na fotki so pa unikat in že prebavjeni.

še to po jajčkih pa čokolado naribaj

AAAA vse do jajc mi je blo jasno samo ta čokolada mi ni kliknila kako naredit! ZELO DOBRO! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kak je zdej s to dekliščino? Kdaj bo? A bojo kake slikce? Po moje bi lahk ble zanimive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekliščine in fantovščine morajo bit polne kurbarije in alkohola, ce ne je vse skup brezveze.. :OK: Ko jebe neke igrice.. :BUA:

E moj stari. Saj alkohol in kurbarija sta tudi igrici. :hmm: Samo po teh dveh igricah se lahko opečeš. :grim

Priden si bil, hvala za PM :004 :004 :004

hvala tudi Anni in motobaby

Želimo kratko in jedernato pisno poročilo, kako bo dekliščina uspela. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekliščine in fantovščine morajo bit polne kurbarije in alkohola, ce ne je vse skup brezveze.. :OK: Ko jebe neke igrice.. :BUA:

Močno bi edino odsvetoval,oziroma prepovedal uporabo kakšnega digitalca ali pa bog ne daj celo kake kamere v bližini. :kva1:

To pa zato da nebi pozneje prišlo do kakšnih neljubih dogodkov :kva2:

Govorice so govorice, ko pa vidiš črno na belem pa je druga pesem. :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno bi edino odsvetoval,oziroma prepovedal uporabo kakšnega digitalca ali pa bog ne daj celo kake kamere v bližini. :kva1:

Kaj si ti ja nor, a misliš,da so naši nasveti bli zastojn?! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kak je zdej s to dekliščino? Kdaj bo? A bojo kake slikce? Po moje bi lahk ble zanimive.

Zadeva bo šele junija :devil: tak da bote še čakali :D

jaz pa sem skoraj tak počasna kot moji možgani in se zato prej zraven spravljam ker junij bo kmalu tu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva bo šele junija :devil: tak da bote še čakali :D

jaz pa sem skoraj tak počasna kot moji možgani in se zato prej zraven spravljam ker junij bo kmalu tu O:-)

Ej,da si ne bo nevesta do junija slučajno premislila? :hmm: Čim prej dekliščino dol ruknt!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:P

Na pm.. 11. maja imamo mojo.Ponovno :P

A ste meli? :D kako je blo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste meli? :D kako je blo? :D

Vidiš da so se mel dobr...še zdj se "poberajo" :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jeeeeee je že junij, naslednji vikend bo hudooooo :devil: :evilgrin: :devil: :evilgrin:

ne bi bla na njenem mestu!!!!!!!!!!!! :slap: podrobnosti sledijo enkrat po 16. ko pridem k sebi :010:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo pa jutri fantovšno, tista ideja o "intimnih vprašnjih" se mi zdi dobra, zdaj mormo samo nekako do "neveste" priti.

Me prav zanima koliko se bo dal napiti, glede na to da bolj malo pije saj nekaj "športa". Baje so že pripravljene "igrice" kjer mu bo švic tekel v potokih (pa saj če na Grintovc laufa, naj pa še na fantovšni mal švica) :evilgrin: Pia je pa tud rezervirana.

Jaz nimam nič proti striptisu, samo naj ostane pri striptisu in naj se ne konča pri kakem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koji faktor pa je nujno potrebno, da reveža nacedite do nezavesti?

A brez tega se ne da žurat? :glare:

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koji faktor pa je nujno potrebno, da reveža nacedite do nezavesti?

A brez tega se ne da žurat? :glare:

to je moški lovsko/bojevniški nagon. destrukcija zapovedana v genih. A ker ni sovražnikov/nasprotnikov/plena, bo pač primeren tudi eden od soborcev - ker se ravno ženi ... projiciranje lastnih frustracij, običajno iz plastenke za vino skozi lijak naravnost v prijateljevo grlo.

Če je moški, bo preživel, če je pa pussy, pa pač ne. Ali obratno, saj ne vem več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moški lovsko/bojevniški nagon. destrukcija zapovedana v genih. A ker ni sovražnikov/nasprotnikov/plena, bo pač primeren tudi eden od soborcev - ker se ravno ženi ... projiciranje lastnih frustracij, običajno iz plastenke za vino skozi lijak naravnost v prijateljevo grlo.

Če je moški, bo preživel, če je pa pussy, pa pač ne. Ali obratno, saj ne vem več :)

Če si pa gleženj fenta je pa Symru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da dam eno idejo,ki smo jo mi nardili moji kolegici...

zavezali smo ji oči...dali smo ji 4 predmete za prepoznat v roke, če jih ne bi prepoznala smo ji zagrozili,da more v morje oblečena...

vilico - prepoznala...

posodo za stiskat limone- prepoznala

otroško dudo- prepoznala...

IN..."levo matico na zadnji gumi gorskega kolesa"....seveda ker odgovor ni bil pravilen smo vstrajali,da gre v morje...

POL ko je bla vsa prestrašena smo ji dali še eno možnost...stegnila je roke...in...

pred njo je stal striptizer.... :yea1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!