Skoči na vsebino

Leovince S - izkušnje


x8r-x

Priporočene objave

nič ne piše da bi bil kaj posebej športni. jas bi na tvojem mestu izbiral med GIANNELLI SHOT in ARROW LIMITED SERIES ker sta ta dva izpuha za predelane skuterje. ali pa kupi polini, po možnosti evolution ker so ti verjetno najboljši za predelane. možno da so tudi malossi kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nobenega od tvojih naštetih auspuhov ne delajo za moj motor. Ginanelli ima N.R.X., Sport 6 in Sport CEE. Arrow pa je za moj motor najboljši Performer. :cry: Pri leovinci-ju S pa mi je všeč oblika. In še za moj motor ga delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja na to nisem pomislo. pozanimaj se še kolko je cena. ker za 45k dobiš že dirkalni polini izpuh. kot sem vido je ta izpuh zelo dolg in boš mogo pazit da ga ne zviješ pa to ko voziš vzvratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasploh z skuterjem 0,01 % poti prevoziš vzvratno. :)

Ne, saj je kar hudic obracanje na kaksnem majhnem delcku. Ampak avspuh ne bo strlel preko zadnje gume, tako da bi bil problem edino, ce ga stisneš ob kakšno steno - v tem primeru pa bi si verjetno priščipnil tudi nogo, ker jo imaš pri vzvratni vožnji pač na tleh.

Ni panike.

Pa lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako je z valjčki, ko menjaš avpsuh. Namreč takrat pospeška skorajda ni. Torej katere valjčke je treba dat not, lažje ali težje. Jaz mam sedaj 5.5g pa mi potegne pri 20km /h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne dobiš priporočene valjčke že zraven auspuha. Seveda jih dobiš. Pri leovinci-ju pa še fedre za sklopko.

No drugače pa imam jaz noter 7g valjčke. Motor mi dobro vleče od začetka do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Ja mogo bi dobit. x8rx ka vse pa maš menjan da ti tak fajn vleče?

lol!! odgovarjas na 8 LET star post!!! :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!