Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 30 minutami, Snečer pravi:

privat mi pokaži video pa je :)

Molio bih te da sljedecu recenicu polako procitas. Bez zurbe! OK? 

 

Ne saljem i ne postam javno MOJE fimove! 

Eto toliko za kraj diskusije. 

Ako zelis vidjeti moje filmove  morati ces me posjetiti. Dobiti ces i kavu i sok i vodu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snečer pravi:

privat ne pomeni javni po slovensko

bez obzira koliko god se ti trudio neces dobiti MOJE filmove putem mail, Whatsappa, File exchange, icloud, wetransfer ili bilo kojeg drugog sredstva. 

Da bi mogao vidjeti neki od mojih filmova morati ces doci do mene. Mozes dobiti i kavu i sok i vodu .... 

Javno je cim se prikazivanje tih filmova ne odvija unutar moja 4 zida i sa mojeg racunala. Toliko bi ipak mora znati!

Ne znam da li ti se na bilo koji nacin moze jos jasnije objasniti? ili ce i dalje prevladati jurist u tebi i pokusati ipak ispaliti kakvu provokaciju ne bi li ipak uspio za*ebati covjeka i dobiti ono sto zelis? 

Popravljeno . Popravil kronik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še najlažje je link iz yt posredovat

je zanimiv fenomen tole, ne samo pri tebi, ko se omeni video posnetek pademo v kameno dobo... 

zastarane posnetke lahko mirno kažeš, privat ali javno

v glavnem spet rep med noge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Snečer pravi:

še najlažje je link iz yt posredovat

je zanimiv fenomen tole, ne samo pri tebi, ko se omeni video posnetek pademo v kameno dobo... 

zastarane posnetke lahko mirno kažeš, privat ali javno

v glavnem spet rep med noge :)

jurist je pobijedio. 

samo za tebe yt link - oprez ne gledati na radnome mjestu:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, kronik pravi:

jurist je pobijedio. 

samo za tebe yt link - oprez ne gledati na radnome mjestu:

 

 

bodi frajer pa kakšnega svojega objavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

bodi frajer pa kakšnega svojega objavi

upps - my bad: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sada za ozbiljno jedan yt link - snecer sjedni u fotelju, uzmi kokice i pivu, zavali se u fotelju ili sofu i pokrij dekicom. 

Ovo je snimano pocetkom 3. mjeseca ove godine. Ja sam onaj prvi: 
 


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ovo je snimano malo kasnije krajem 4. mjeseca dolina Idrije struganje laktom u svakom zavoju: 
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bi bil čas, da nehata nabijat. Oziroma se preselita v temo moto videoposnetki.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snečer pravi:

vse to smo že videli tu na MS, prvega edino nisem videl

 

ni ja! na 4 sekundi filma sam zaspao.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GPS na tvojem motorju ni merodajen in certificiran, dočim policijski radar je. Mislim, da so tu ubili dve muhi na en mah. Brzina je lahko tudi od Citroena na posnetku, kasirali so pa oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidiš to je pa podjetnost. Postonjska občina ve kako se dvakrat zasluži. Niti kave ne spijem več pri njih. Plačal pa bom.

Sicer pa, ali niso vse naprave, ki jih prodaja Garmin certificirane za evropski trg?? Nekje piše da sledi Direktivi 1999/EC.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So certificirane za uporabo v EU, niso pa certificirane od zavoda za meroslovje za izvajanje meritev.  Samo moje razmišljanje.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, tomash pravi:

A vidiš to je pa podjetnost. Postonjska občina ve kako se dvakrat zasluži. Niti kave ne spijem več pri njih. Plačal pa bom.

Sicer pa, ali niso vse naprave, ki jih prodaja Garmin certificirane za evropski trg?? Nekje piše da sledi Direktivi 1999/EC.

 

saj to ni ovira za storilca, ki se lahko razbremenjuje s čimerkoli, pač pošljejo tvojo napravo in file v pregled strokovnjaku, ki poda mnenje itd.

to je na Boruttovem območju, njega lahko pokličeš pa ti za pol cene zbriše zadevo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 26 minutami, Snečer pravi:

saj to ni ovira za storilca, ki se lahko razbremenjuje s čimerkoli, pač pošljejo tvojo napravo in file v pregled strokovnjaku, ki poda mnenje itd.

to je na Boruttovem območju, njega lahko pokličeš pa ti za pol cene zbriše zadevo :) 

Na policaje se pa ni za zanašat. Kjerkoli se pojavijo so problemi. Bom že našel tega operaterja radarja in mu dal za ene dva pira, da se mu ne bo treba po grmih skrivat. Ma tak šiht, da po mojene upa nobenmu povedat. Ampak Garmin je pokazal kako lažejo in kradejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tomash pravi:

Na sliki in v dopisu je navedena ura 17:33:19.  in Hitrost 69km/h. 

image.png.d5f3bc1c63658e61e638a5921254e479.png

 

image.png.a8acb1670deb4681f49df2f1c93b32c5.png

Če bi lahko zvedel kdo je v citroenu in ga vprašal, če je tudi on dobil kazen...in če je bi se ti lahko izvlekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, solorider pravi:

Če bi lahko zvedel kdo je v citroenu in ga vprašal, če je tudi on dobil kazen...in če je bi se ti lahko izvlekel...

V bistvu se ne gre za izvlačenje, ampak za to, da ti redarji kar nekaj merijo in vprašanje koliko so sploh usposobljeni in dosledni. Vsi vemo, da z rutinskim delom prihaja do napak, kar bi za moj primer skoraj lahko trdil. Vidiš da imam roko na boku in tako se sigurno nikoli ne peljem 70. Je pa postopek za sodno varstvo brez veze, ker tako in tako držijo skupaj. Veliko je pregovorov, ki govorijo o tem. Skratka plačal bom, ker se mi ne da bosti z mlini na veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, solorider pravi:

Če bi lahko zvedel kdo je v citroenu in ga vprašal, če je tudi on dobil kazen...in če je bi se ti lahko izvlekel...

Ti samo dokaži , da nisi ti na motorju in postopek pade , še veliko lažje, če ima kdo v družini še izpit za A in napišeš, da je motor v skupni rabi . Žene in bližnje sorodnike ne rabiš zatožit , ker je tako spisan zakon samo dokazat moraš , da si bil ta dan ob tej uri nekje drugje , kar ni ravno problem anede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, raza pravi:

GPS na tvojem motorju ni merodajen in certificiran, dočim policijski radar je. Mislim, da so tu ubili dve muhi na en mah. Brzina je lahko tudi od Citroena na posnetku, kasirali so pa oba.

 

pred 11 urami, Snečer pravi:

na fotki ni razvidno, v katero smer je izmerjeno in kateri pas

ker je gor še eno vozilo, je "zanimivo"

@Borutt ?

Levo zgoraj je rubrika Smer in puščica. 

pred 11 urami, tomash pravi:

 

Na policaje se pa ni za zanašat. Kjerkoli se pojavijo so problemi. Bom že našel tega operaterja radarja in mu dal za ene dva pira, da se mu ne bo treba po grmih skrivat. Ma tak šiht, da po mojene upa nobenmu povedat. Ampak Garmin je pokazal kako lažejo in kradejo.

Radar pa isto kaže zate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

V bistvu se ne gre za izvlačenje, ampak za to, da ti redarji kar nekaj merijo in vprašanje koliko so sploh usposobljeni in dosledni. Vsi vemo, da z rutinskim delom prihaja do napak, kar bi za moj primer skoraj lahko trdil. Vidiš da imam roko na boku in tako se sigurno nikoli ne peljem 70. Je pa postopek za sodno varstvo brez veze, ker tako in tako držijo skupaj. Veliko je pregovorov, ki govorijo o tem. Skratka plačal bom, ker se mi ne da bosti z mlini na veter.

Zanimivo, da slika z radarja nič ne pomeni v Sloveniji pri najbolj pridnih motoristih, medtem, ko ti isti motoristi v tujini plačujejo kazni za meritev na oko. Večkrat videno v drugih rubrikah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!