Skoči na vsebino

TEHNIČNI PREGLEDI ZA MOPED


Ribitch

Priporočene objave

Mene pa zanima za mopede,če kdaj kaj komplicirajo na tehničnem pregledu,če gre moped nad 45km/H,so vam kdaj sprobali končno :hmm: ????????? hvala za vse odgovore!!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ne delajo....se sploh ni za sekirat. V najslabšem primeru boš moral dati cevko v auspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni niso, kolegu na pri istem so.. Ampak mu niso preveč težili, čeprav je moped šel 70+.. Raje uštimaj da gre 45, pa boš brez skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kako je s predelavami, dosti gledajo? Ali je glavno da gre 45km/h?

Ker zablokirat mi ga ni problem, mam pa 70kit gor na nov, zdej me pa zanima kok je kej s tem.

Drugač mam pa še drugo barvo, pa spredno masko pa luči čist drugo, tak da bo pestro letos na tehničnem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je s predelavami, dosti gledajo? Ali je glavno da gre 45km/h?

Ker zablokirat mi ga ni problem, mam pa 70kit gor na nov, zdej me pa zanima kok je kej s tem.

Drugač mam pa še drugo barvo, pa spredno masko pa luči čist drugo, tak da bo pestro letos na tehničnem :D

predvidevam da imaš skutera! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kit, barva te bo jebala :D

ce si celga prebarvu, si najebu sinko :) skor sigurno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se sam coda barve spremeni, to ti tak on tam postima .)

sam mu povej da mas novo barvo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometno morn tak novo dobit, pa še vozniško, ker mi je oboje ratal s kislino uno od akomulatorja polit, pa je razžrl vse :slap:

Pa barva me najmanj skrbi, bol me kit pa spredna maska...

Pa nimam skuterja, ko je en gor napisu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometno morn tak novo dobit, pa še vozniško, ker mi je oboje ratal s kislino uno od akomulatorja polit, pa je razžrl vse :slap:

Pa barva me najmanj skrbi, bol me kit pa spredna maska...

Pa nimam skuterja, ko je en gor napisu..

Važn da ti gre 45 in ti nimajo kej murit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometno morn tak novo dobit, pa še vozniško, ker mi je oboje ratal s kislino uno od akomulatorja polit, pa je razžrl vse :slap:

Pa barva me najmanj skrbi, bol me kit pa spredna maska...

Pa nimam skuterja, ko je en gor napisu..

spredna maska ni tko ironicna ko barva :)

kateri motor pa maS ?

edit: aja gilera GSM, sem vidu v galeriji tvoj motor prej in po menjanih plastikah.

lahko ti samo recm da je pol ful lep :)

belo tablco mas ane ?

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstrani si jo sam pa bo zastonj... MIslim pa da je o blokadah že VELIKO govora torek uporabi iskalnik..!! Če pa ne veš kje se stisne na iskalnik pa klikni tukaj! Iskalnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa en reku da ti loh na teh pregledih zastonj odstranijo blokade?

A je to res al so buče? ;)

to ni res.

tle ti sam preverjo motor (luci, podatki (barva motorja, dimenzije gum..) in ucasih tudi hitrost).

Odstrani si jo sam pa bo zastonj... MIslim pa da je o blokadah že VELIKO govora torek uporabi iskalnik..!! Če pa ne veš kje se stisne na iskalnik pa klikni tukaj! Iskalnik!

kako si ga pa ti najdu ? :lol: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za barvo ne komplicirajo čisto nič, ne vem kaj ti replica trobiš tu nekaj

pač ko vidi da imaš novo barvo moraš plačat novo prometno kjer je not vpisana prava koda za barvo in nobeden ne reče ne bu ne mu, samo za info ti pove da imaš napačno kodo barve v prometni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredna maska ni tko ironicna ko barva :)

kateri motor pa maS ?

edit: aja gilera GSM, sem vidu v galeriji tvoj motor prej in po menjanih plastikah.

lahko ti samo recm da je pol ful lep :)

belo tablco mas ane ?

Ja pa še to, ko mam belo tablco, zdej ne vem ka nej, morn jim rečt da mi nazaj spremenijo v rumeno, da mi kapsi ne bojo kej težil da nimam ispita pravga (ker mam belo tablco še od tizga zakona, ko so vsem ko je šlo več ko 50 dal bele tablce, sam si lahk s H vozu, pa tisti ko so ispite takrat delal so jim zram napisal A - do 50km/h.) Al bom pa ispit hiter za 125ccm naredu, pa se bom vsaj mal bol lahk vozu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to po mojem nič ne komplicirajo .) sj maš prometno za to .) v izpitu ti pa tut piše A le do 50kkm/h .) ka pa kake štirke od kakih starih atov ko majo bele tablce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to po mojem nič ne komplicirajo .) sj maš prometno za to .) v izpitu ti pa tut piše A le do 50kkm/h .) ka pa kake štirke od kakih starih atov ko majo bele tablce .)

kaki stari ati imajo tudi izpit za 125ccm, ker se je ucasih delalo izpit pri 14 letih s petko (80ccm), veljala je pa za 125ccm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem js pozna velik folka ko ma na štirki bele tablce .) ne wem pa kak je z izpitom sam pomojem neb smel bit panike .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle k je ze tema o tehnicnih ..

zmigavci so nujni ? scrashu sem motor pa sta sla oba desna zmigovca u kurac, pa brezveze nove kupovat ..

bi naredu tehnicni brez zmigavcu ? vem, da so zmigavci nujni od xxxx leta naprej, motor je letnik 1993 in serijsko je tisti letnik imel zmigavce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!