Skoči na vsebino

Iron Maiden - Bežigrad Stadion 2.6.2007


Priporočene objave

saj, vse OK, ampak predprodajnih 49 eurov za karto ..... :hmm:

"..Oh Well, wherever, wherever you are,

Iron Maiden's gonna get you, no matter how far...."

:yea1: :yea2:

Dej nej men hiter edn pove,kje se karte dobijo,razen prek neta. :OK:

najboljš da vprašaš v Dallas Mute Shop bojo najverjetneje vedeli.

Dallas Mute Shop

Rimska 14

1000 Ljubljana

TEL: 01/ 25 24 591

e-pošta: marsmusic@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nej men hiter edn pove,kje se karte dobijo,razen prek neta. :OK:

tako bom rekel - ne hodi jih kupovat v razne specializirane glasbene prodajalne! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hodi jih kupovat v razne specializirane glasbene prodajalne! .)

pač pa k Zmagotu v mesnico :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po lanskem (al je bil že predlanski :hmm: ) koncertu maidnov v grazu sem ugotovil da baje nisem pravi maiden fan ker mi niso všeč prve plate :lol1:

kaj pa vem, mogoče bi celo šel ampak ta cena je pa za prave fane, ne za mene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po lanskem (al je bil že predlanski :hmm: ) koncertu maidnov v grazu sem ugotovil da baje nisem pravi maiden fan ker mi niso všeč prve plate :lol1:

kaj pa vem, mogoče bi celo šel ampak ta cena je pa za prave fane, ne za mene :whistle:

Se strinjam, jst sem to opazil 4 leta nazaj v Zagrebu. Ampak takrat tega ni blo še tako poznat, je blo še precej starih komadov. Star ratujem :lol1:

Pa mal predraga karta :(

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač pa k Zmagotu v mesnico :ninja:

na sedeš Loterije Slovenije ...

vzeti je treba tiste z lotkotom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karta je res to much draga :angry:

Sem slišala, da je na karti določeno kje imaš lokacijo na štadionu in se ne moreš kar šetat sem in tja (saj smo samo v "Sloveniji").

Sem bla že 5 x na Maidnih in upam, da mi bo tudi tokrat ratal.....kjub vsemu :whistle:

Maidni so pa le Maidni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karta je res to much draga :angry:

Sem slišala, da je na karti določeno kje imaš lokacijo na štadionu in se ne moreš kar šetat sem in tja (saj smo samo v "Sloveniji").

Sem bla že 5 x na Maidnih in upam, da mi bo tudi tokrat ratal.....kjub vsemu :whistle:

Maidni so pa le Maidni :OK:

Jure je djav, da te bo nesel na "štupa-rami", midva z Volkom bova pa za kakšnim šankom :hmm: :kva1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki bodo na tribunah bodo ločeni od unih ki so na "travi" - to je vse kar bo od omejitev gibanja :)

pa tudi štandki s pijačo bodo"obmreženi" in ločeni od "koncertnega dela" - upajmo samo,da ne bodo spet naredili pizdarije z boni- da boš moral plačevati pijačo z boni. in bodo na celem stadionu postavili en majhen štantek z boni,kjer bo še preden se bo vse skupaj začelo 2 km vrsta, ki se ne bo razspustila do konca koncerta ... :doze: ... nekateri organizatorji namreč res ne "razmišljajo" ampak samo "štejejo $" ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi štandki s pijačo bodo"obmreženi" in ločeni od "koncertnega dela" - upajmo samo,da ne bodo spet naredili pizdarije z boni- da boš moral plačevati pijačo z boni. in bodo na celem stadionu postavili en majhen štantek z boni,kjer bo še preden se bo vse skupaj začelo 2 km vrsta, ki se ne bo razspustila do konca koncerta ...
saj greš na koncert muziko poslušat in gledat, ne pa pit ;)

cena karte je kar huda, še dobro da dobim kakšno zastonj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem bil v okviru te turneje decembra v stuttgartu, ampak maidni so maidni :P sam nevem kak bom zvozil, mam ravno tedi maturo :headbang: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil do tega trenutka trdno prepričan, da mejdne poslušajo samo še Rušani.

:grim in se izza šanka derejeo: dajte ludam piti !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!